Įkraunama...
Įkraunama...

Oriflame kosmetika

QUOTE(Sindy @ 2013 11 19, 05:59)
Jau vien tai, kad šiuos kvepalus reklamuoja Holivudo žvaigždė, nusako jų kokybę. Nes prastam gaminiui nei viena rimta žvaigždė savo vardo neduos, kad nepakenktų jos karjerai. Kiek žinau pas Demi ypatingą kontrolę praėjo visi jos vardu reklamuojami gaminiai.
Kvapus nustojau apibūdinti po to, kai supratau, kad tą patį kvapą gali viena moteris įvardinti kaip gaivų, kita - saldų, trečia - sunkų, ketvirta - lengvą  biggrin.gif
Geriausia pauostyti pačiai ir tada žinosite koks tas kvapas yra būtent jums. smile.gif

Žvaigždės vardas dar nereiškia išskirtinės kokybės ir populiarumo.. Jei būtų galimybė pauostyti, tai ir padaryčiau, o ne prašyčiau atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 11 18, 18:29)

Turbūt šie. Bent jau man jie man kvepia bandelių kepykla  biggrin.gif




aciu,reiks bandyt meginuka gal,kazin ar patiks mergaitei kvepet bandelem smile.gif (dovanu prase vaniliniu)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 11 18, 18:29)
Saldūs. Kaip laikosi, nežinau. Apskritai Oriflame kvapieji vandenys laikosi ilgai.
Papildyta:

Turbūt šie. Bent jau man jie man kvepia bandelių kepykla  biggrin.gif

user posted image


O man jie uogomis saldžiomis su lengva rūgštele kvepia biggrin.gif Gaivūs tokie .
Atsakyti
QUOTE(egluze mamuze @ 2013 11 19, 22:45)
O man jie uogomis saldžiomis su lengva rūgštele kvepia biggrin.gif Gaivūs tokie .

Man irgi panašu į vandenį su uogiene, kuri turi šiek tiek rūgštelės. smile.gif
Atsakyti
Man tie naujieji Demi kvepalai nepatiko smile.gif Kvapas per aštrus, man labiau patinka gaivūs ar saldesni.
Atsakyti
QUOTE(egluze mamuze @ 2013 11 19, 20:45)
O man jie uogomis saldžiomis su lengva rūgštele kvepia biggrin.gif Gaivūs tokie .

QUOTE(delfiuka @ 2013 11 20, 08:51)
Man irgi panašu į vandenį su uogiene, kuri turi šiek tiek rūgštelės.  smile.gif

Na va kaip skirtingai kiekvienas jaučia kvapus smile.gif Man šiuose kvepaluose nėra absoliučiai jokio gaivumo. Vien tik saldumas.
QUOTE(cindy @ 2013 11 20, 13:37)
Man tie naujieji Demi kvepalai nepatiko smile.gif Kvapas per aštrus, man labiau patinka gaivūs ar saldesni.

Man taip pat nepatiko. Pernelyg saldūs. Iš visų mano klienčių, kurioms daviau pasipurkšti, šie kvepalai patiko tik vienai.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2013 11 19, 10:00)
Žvaigždės vardas dar nereiškia išskirtinės kokybės ir populiarumo.. Jei būtų galimybė pauostyti, tai ir padaryčiau, o ne prašyčiau atsiliepimų.

Lietuviai jau įprato, kad lietuviškos "žvaigždutės", ar šiaip kokie tik pradedantys populiarėti "vienos minutės garsenybės" skuba savo vardą pardavinėti, kad spėt bent kažkiek papildyt kišenes, kol jų dar neužmiršo.
Tikros žvaigždės, kurios žinomos visame pasaulyje ir populiarios ne "tam kartui", savo vardo vien dėl pinigų neduoda, jos (tiksliau jų vadybininkai) pirmiausia visais įmanomais būdais tikrina gaminio kokybė ir tai, ar tas gaminys neužmes šešėlio ant žvaigždės vardo.
Beje šitie kvepalai patiko didžiajai daugumai mano klienčių, tarp kurių yra moterų, pripratusių prie tikrai labai brangių ir gerų kvepalų. Bet dėl skonio juk nesiginčijama smile.gif
Psichologai pasakytų, jog kiekvienas mūsų labiau bendrauja su panašiais į save, tad nieko nuostabaus, kad ir skoniais tarpusavyje gana dažnai turi panašumų 4u.gif
O pirkt kvepalus jų nepauosčius, o tik pagal tai, kad internete kažkas pagyrė ar supeikė - tikrai neverta.
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2013 11 28, 03:44)
Lietuviai jau įprato, kad lietuviškos "žvaigždutės", ar šiaip kokie tik pradedantys populiarėti "vienos minutės garsenybės" skuba savo vardą pardavinėti, kad spėt bent kažkiek papildyt kišenes, kol jų dar neužmiršo.
Tikros žvaigždės, kurios žinomos visame pasaulyje ir populiarios ne "tam kartui", savo vardo vien dėl pinigų neduoda, jos (tiksliau jų vadybininkai) pirmiausia visais įmanomais būdais tikrina gaminio kokybė ir tai, ar tas gaminys neužmes šešėlio ant žvaigždės vardo.
Beje šitie kvepalai patiko didžiajai daugumai mano klienčių, tarp kurių yra moterų, pripratusių prie tikrai labai brangių ir gerų kvepalų.  Bet dėl skonio juk nesiginčijama smile.gif
Psichologai pasakytų, jog kiekvienas mūsų labiau bendrauja su panašiais į save, tad nieko nuostabaus, kad ir skoniais tarpusavyje gana dažnai turi panašumų  4u.gif
O pirkt kvepalus jų nepauosčius, o tik pagal tai, kad internete kažkas pagyrė ar supeikė - tikrai neverta.

Kvepalai toks dalykas, apie kurį sunku pasakyti, ar nekokybiškas. Gali kvepalai trumpai laikytis, bet būt prabangūs ir brangūs, ar dėl to jie nekokybiški? ax.gif Oriflame ne tokia firma, kad nuėjai patogiu laiku į artimiausią parduotuvę ir pauostei, todėl ir klausiu, ar verta gaišt laiką ir ieškot, kur juos gaut ar bent pauostyt. Rusiškuose forumuose visokių atsiliepimų yra, kad ir nepatinka, ir trumpai laikos, bet smagiau lietuvišką "skonį" išgirst. Drastiškai skirtingai kvapų juk neužuodžiam, negali būti, kad vienam tortu kvepės, kitam š... biggrin.gif
Ačiū už nuomonę, pasidomėsiu labiau iki tol, kol vėl nuolaida bus, gal tada ir daugiau atsiliepimų bent tinklapyje atsiras.
Atsakyti
Mergaitės, patarkyte 4u.gif dukra užsimane elektrinio dantu šepetuko tongue.gif pamačiau kad yra Oriflame, ir visai už prieinama kaina mirksiukas.gif . Bet parašyta kad netinka vaikams g.gif schmoll.gif kaži kodėl taip? gal šereliai per grubus......dukrai 12 metu wub.gif
Atsakyti
12 m. nebe toks jau ir vaikas biggrin.gif Manau, kad šepetėlis tinkamas.
Atsakyti
Aš šešiamečiui pirkau. Ir daug geriau išvalė nei paprastu. Bėda tame, kad jį pakišdavo po čiaupu. Sušlapus, baterija išbėgo. Manyčiau, gal tai ir yra priežastis. Bet 12 metų jau, ko gero, pakaktų paaiškinti, kad taip nedarytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze mamuze @ 2013 12 04, 19:58)
Aš šešiamečiui pirkau. Ir daug geriau išvalė nei paprastu. Bėda tame, kad jį pakišdavo po čiaupu. Sušlapus, baterija išbėgo. Manyčiau, gal tai ir yra priežastis. Bet 12 metų jau, ko gero, pakaktų paaiškinti, kad taip nedarytų smile.gif


ačiū 4u.gif tada paimsiu mirksiukas.gif
Atsakyti