Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2012 10 24, 17:39)
Dar ši man patinka, bet pasirinkau "žvilgsnį į rudenį" visgi ax.gif

Man si daug labiau patinka, tik gal kiek erdves daugiau noretusi 4u.gif
Atsakyti
Say , ot kokia...rrr... mad.gif Tada ir tu gausi vandens viedrą.. lotuliukas.gif Ok, db ribosiu savo šizofreniją ar kliedesiu, nznau kas čia vyksta.. lotuliukas.gif

Peonny , a per kurį žandą? Ta prasme, per veidą ar per kitą? biggrin.gif per anuos irgi gerai liptu,ne? biggrin.gif

Suprem , dievinu bobų vasarą.... bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 24, 19:38)
Sia foto buvau ikelusi ir buvo tik 1 komentaras, kad erdves i kaire truksta, tai padariau taip dabar:
http://i1114.photobu...vaaa/Simona.jpg[/img]


Nu man visai nieko ši smile.gif

QUOTE(Afrė @ 2012 10 24, 19:39)
Dar ši man patinka, bet pasirinkau "žvilgsnį į rudenį" visgi ax.gif
http://farm9.staticf..._5bf19ee40c.jpg[/img]

Patinka ši.
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 10 24, 19:39)

RK, neatidžiai skaitai wink.gif Žydraakė dar minėjo,kad fokuso nemato mirksiukas.gif

Fokusas i desine nuejo, bet jei butu jis vietoj, butu faina foto, ne biggrin.gif ?
Nu bet garbes zodis, tas fokusas nemegsta manes lotuliukas.gif , nes toki dalyka tai jau tikrai moku, po velniu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 24, 19:57)
Fokusas i desine nuejo, bet jei butu jis vietoj, butu faina foto, ne  biggrin.gif ?
Nu bet garbes zodis, tas fokusas nemegsta manes  lotuliukas.gif , nes toki dalyka tai jau tikrai moku, po velniu  cool.gif

tu įsitikinusi? O kur trikojis? Gal rankos visgi dreba smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2012 10 24, 19:43)
tokia elegantiška panelė 4u.gif  Gal vos vos galvytė per daug užversta...  smile.gif

Taip šiemet ji užaugo ir tikra panelė pas mus pasidarė, nes jau reiškia norus į aprangą blush2.gif
Atsakyti
Čia, kad turėtumėt kur tęsti diskusijas. 137 tema. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 24 spalio 2012 - 19:06
QUOTE(Suprem @ 2012 10 24, 19:49)


Kaip norėtųsi tuo kilimu pavaikščiot, jei tik prie kojų neliptų 4u.gif Tik tas pilkas šviesos rutulys labai didelis centre... (Nemėtykit manęs akmenim ir akmenukais, aš bandau jungtis į jūsų gretas).

O aš noriu parodyt kirmėliuką, kurį sutikau aną savaitę smile.gif
user posted image
Gal kiek pilkokas?
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 10 24, 20:01)
tu įsitikinusi? O kur trikojis? Gal rankos visgi dreba smile.gif


Nu kur ten su trikoju pasokinesi g.gif . Gal ir dreba unsure.gif g.gif , reiks trikoji pasiimt savaitgali, nes rG nenorejo gargzdiskiu pafotografuot, t.y. ji brangininke, tai as bandysiu laime (beje ne as jai pasisiuliau, o ji man parase 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 24, 20:15)
Nu kur ten su trikoju pasokinesi  g.gif . Gal ir dreba  unsure.gif  g.gif , reiks trikoji pasiimt savaitgali, nes rG nenorejo gargzdiskiu pafotografuot, t.y. ji brangininke, tai as bandysiu laime (beje ne as jai pasisiuliau, o ji man parase 4u.gif )

Sėkmės 4u.gif ir visgi trikojis geras draugas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 24, 20:15)
Nu kur ten su trikoju pasokinesi  g.gif . Gal ir dreba  unsure.gif  g.gif , reiks trikoji pasiimt savaitgali, nes rG nenorejo gargzdiskiu pafotografuot, t.y. ji brangininke, tai as bandysiu laime (beje ne as jai pasisiuliau, o ji man parase 4u.gif )

nenuvilk žmonių. Pasiplanuok kaip fotografuosi. Pasitarkit aprangą, vietą ir šiaip interesus. Pasidomėk kokios foto patinka ir t.t. Žodžiu, dabar visą savo laisvą laiką skirk pasiruošimui šiai fotosesijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 24 spalio 2012 - 19:22
QUOTE(Yvette @ 2012 10 24, 20:20)
nenuvilk žmonių. Pasiplanuok kaip fotografuosi. Pasitarkit aprangą, vietą ir šiaip interesus. Pasidomėk kokios foto patinka ir t.t. Žodžiu, dabar visą savo laisvą laiką skirk pasiruošimui šiai fotosesijai.

As rodziau vasaros fotografavimus FB, sakiau, kad stengsiuos is visos dusios ir kazkas gausis juk, nu nesu beviltiska visiskai biggrin.gif
Jo, dar susirasysim su ja ir ruosiuos, tikiuosi oras nenuvils...
Ir smagu gauti patarimu i az is kaikuriu forumieciu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Noisy-B berniukas linksmuolis. emocija uzkrecianti.
Afres mergaite abiejuose nuotraukose tobula wub.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 10 24, 17:44)

na ir ko cia nesuprasti rolleyes.gif saule vakarine gi geltona atspalvi  duoda - tai ir spalvos atitinkamos. Reguliuok WB. O del smagumo - man si nuotrauka tokia persismelkusi nerimo jausmo.Lyg mama glaustu prie saves serganti vaikuti. Ir jos susirupinimas veide matosi. Tad to linksmumo  cia visiskai nesimato


O va sita pamoka su vakarine saule ir jos atspalviais tikrai ismoksiu kaip 2x2. Dar bandau is Jusu Visu ismoksti pastabumo ir izvalgumo nuotraukoms. Ne nesusimasciau, kad nuotrauka neperteike smagios nuotaikos!
Atsakyti