Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 19,

sakykit prasau tie 525lt vienam zmoguij skaiciuojami ta ka gauni i rankas ar ant lapelio?susidurinau ir nsp eit kompensacijos tvarkytis ar ne g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki. Kaip sužinoti ar paskyrė soc pašalpą? Esu studentė (nuolatinės dieninės studijos) bei dirbu taip pat. Man aiškino, jog jeigu dirbu, jau esu atskira nuo šeimos, tad nuėjau, parašiau prašymą gauti soc pašalpą (rugsėjo pradžioje) ir iki šiol negavau jokio atsakymo, pinigų irgi negavau, tai reiškias nepaskyrė? Mano uždarbis svyruoja nuo 100Lt per mėn iki 300. Mama taip pat rašė prašymą, ji soc pašalpą gavo, taip pat gavo ir laišką el.paštu. O aš nei paštu niekur nieko negavau schmoll.gif Tai kaip tai suprasti? Kur galiu patikrinti ar ksirta pašalpa? ačiū.
Atsakyti
per kiek laiko gavote priedelio kompensacija?
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 10 25, 20:05)
Sveiki. Kaip sužinoti ar paskyrė soc pašalpą? Esu studentė (nuolatinės dieninės studijos) bei dirbu taip pat. Man aiškino, jog jeigu dirbu, jau esu atskira nuo šeimos, tad nuėjau, parašiau prašymą gauti soc pašalpą (rugsėjo pradžioje) ir iki šiol negavau jokio atsakymo, pinigų irgi negavau, tai reiškias nepaskyrė? Mano uždarbis svyruoja nuo 100Lt per mėn iki 300. Mama taip pat rašė prašymą, ji soc pašalpą gavo, taip pat gavo ir laišką el.paštu. O aš nei paštu niekur nieko negavau  schmoll.gif Tai kaip tai suprasti? Kur galiu patikrinti ar ksirta pašalpa? ačiū.

Mano supratimu, kadangi jūsų atlyginimas nepastovus jus turėjote pristatyti apie Rugsėjo pajamas socialiniam skyriui. Jei nepristatėte todėl ir negavote. Su kintamais atlyginimais reikia eiti kiekvieną mėnesį pratęsti...

O kad sužinoti reikia arba nueiti arba pasiskambinti.
Papildyta:
QUOTE(works @ 2012 10 25, 18:39)
sakykit prasau tie 525lt vienam zmoguij skaiciuojami  ta ka gauni i rankas ar ant lapelio?susidurinau ir nsp eit kompensacijos tvarkytis ar  ne  g.gif  g.gif  g.gif

Į rankas skaičiuojasi gaunamos pajamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ibi patria, ubi bene!: 25 spalio 2012 - 19:16
QUOTE(egi @ 2012 10 25, 12:28)
nejaugi niekas negali parasyti kaip apskaiciuojama kompensacija sildymui, gaila bet neturiu tiek laiko sakaityti visas temas, gal apie tai ir kalbejote. Seniau temos pradzioje budavo daug informacijos apie ivairas paslaugas priklausancias mazas pajamas gaunantiems, dabar ziuri nieko nera ... ir tiek klausymu kyla gal ir pasikartojanciu, labai prasau parasykit jei kas zinot 4u.gif

Dar galiu prideti kad jai turi sunklia arba vidutine negale tai prieziura i pajamas neisiskaiciuoja isiskaiciuoja tik pati neigalumo pasalpa
Atsakyti
QUOTE(works @ 2012 10 25, 18:39)
sakykit prasau tie 525lt vienam zmoguij skaiciuojami  ta ka gauni i rankas ar ant lapelio?susidurinau ir nsp eit kompensacijos tvarkytis ar  ne  g.gif  g.gif  g.gif

I rankas.
Papildyta:
QUOTE(monkey-love @ 2012 10 25, 20:05)
Sveiki. Kaip sužinoti ar paskyrė soc pašalpą? Esu studentė (nuolatinės dieninės studijos) bei dirbu taip pat. Man aiškino, jog jeigu dirbu, jau esu atskira nuo šeimos, tad nuėjau, parašiau prašymą gauti soc pašalpą (rugsėjo pradžioje) ir iki šiol negavau jokio atsakymo, pinigų irgi negavau, tai reiškias nepaskyrė? Mano uždarbis svyruoja nuo 100Lt per mėn iki 300. Mama taip pat rašė prašymą, ji soc pašalpą gavo, taip pat gavo ir laišką el.paštu. O aš nei paštu niekur nieko negavau  schmoll.gif Tai kaip tai suprasti? Kur galiu patikrinti ar ksirta pašalpa? ačiū.

Paskambinkit,ten kur tvarketes,jeigu sviruojantis atlyginimas,tai jums kas menesi reikia nesti pazymas apie uzdarbi,tai gal nesat pristaciusi.
Atsakyti
sveiki. norejau paklausti iki kurios dienos galima kreiptis del kompensaciju uz sildyma? nes pati dar tik tvarkausi soceline pasalpa tai ja zinau jog reikia susitvarkyti iki 20dienos. o kaip kazin del sildymo,del vandens,elektros kompensaciju? 4u.gif nes si menesi atejo seimininkui visos saskaitos tik 21diena jis pasidares internetu,tai gal sakau internetu ilgiau eina saskaitos
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 10 26, 12:07)
sveiki. norejau paklausti iki kurios dienos galima kreiptis del kompensaciju uz sildyma? nes pati dar tik tvarkausi soceline pasalpa tai ja zinau jog reikia susitvarkyti iki 20dienos. o kaip kazin del sildymo,del vandens,elektros kompensaciju? 4u.gif nes si menesi atejo seimininkui visos saskaitos tik 21diena jis pasidares internetu,tai gal sakau internetu ilgiau eina saskaitos

Kuo anksciau,tuo geriau,o tokios jau tykslios datos nera.
Atsakyti
Norečiau paklausti, kokiu dokumentu reiktu, norint gauti už priedelį kompensaciją? Prieš mėnesį susitvarkiau del vaiu maitinimo, nešiau- rodžiau seimos pajamas, ar ir vel pakartotinai viska reiktu nešti, ar jie viska mato kompiuteryje?Apšvieskite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 10 26, 14:41)
Norečiau paklausti, kokiu dokumentu reiktu, norint gauti  už priedelį kompensaciją? Prieš mėnesį susitvarkiau del vaiu maitinimo, nešiau- rodžiau seimos pajamas, ar ir vel pakartotinai viska reiktu nešti, ar jie viska mato kompiuteryje?Apšvieskite 4u.gif

http://spcentras.lt/...ml?articleid=33
Manau matys.
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 10 26, 14:41)
Norečiau paklausti, kokiu dokumentu reiktu, norint gauti  už priedelį kompensaciją? Prieš mėnesį susitvarkiau del vaiu maitinimo, nešiau- rodžiau seimos pajamas, ar ir vel pakartotinai viska reiktu nešti, ar jie viska mato kompiuteryje?Apšvieskite 4u.gif

o man reikejo nesti is naujo,nors tikrino viska per kompa.
Atsakyti
cool.gif Na va ir vel eiles stoveti...Na šito ir bijojau. Bet kokiu atveju, dekui už atsakymus. smile.gif
Atsakyti