Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 19,

sveikos, stoviu darbo birzoj gaunu bedarbio pasalpa, vyras ruosiasi eiti lauk is darbo irgi stos i birza tik nezinau ar jis gaus bedarbio pasalpa.. bet jai ir gaus su mano pasalpa iseis apie 1100lt, ar mums priklausytu kurmalkes? kaip jos skaiciuojamos? kiek menesiu pajamu reikia pristatyti kad gauti ar uztenka tik kaj vyras istos i birza eiti tvarkytis?
Atsakyti
sveiki as dar turiu toky klasima, kaip del socialines skaiciuojasi zemes deklaracijos pinigai, tarkim as ja deklaravus, ir db stoviu birzoj is jos pinigu negausiu nes zeme deklaravus,ir db man lapkrity vel reike tvarkytis socialine ,tai kokius as dokumentus ,turesiu pristatyti del to deklaravimo ,nors pinigu as uz ja da negavus. ir kaip jinai man skaiciuosis tada kada as gausiu tuos pinigelius ar kaip?visiskai nesusigaudau blush2.gif
Atsakyti
sveiki,

noriu pklasuti jei seimos nariui iseina 538lt i menesi ar galim tietis kazkokios kompensacijos uz sildyma ax.gif
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 11 02, 17:24)
sveiki,

noriu pklasuti jei seimos nariui iseina 538lt i menesi ar galim tietis kazkokios kompensacijos uz sildyma  ax.gif
Aciu!

kodel 538,o ne 525?ar as kazka praleidau,gal kazko nezinau?
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 11 02, 22:31)
kodel 538,o ne 525?ar as kazka praleidau,gal kazko nezinau?

Cia kaip supratau pagal ju pajamas iseina nariui 538 lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kersiene @ 2012 11 02, 17:24)
sveiki,

noriu pklasuti jei seimos nariui iseina 538lt i menesi ar galim tietis kazkokios kompensacijos uz sildyma  ax.gif
Aciu!

Galit,aisku dar ziures turta,kiek kvadratu butas,kiek zmoniu prirasyta.
Atsakyti
sveikutes,as su klausimeliu...tevai nupirko automobili man,uz 1500lt,jei ji uzrasytu mano vardu,ar pasikeistu socialine pasalpa?aciu
Atsakyti
nu ir aš į automobilių temą- pardavėm spalio mėn mašiną už 4000(pirkti žadam kitą už panašią sumą po naujų smile.gif ), o pajamas kompensacijoms uz šildymą žiūri už tris mėnesius, ar įskaičiuos tuos pinigus prie pajamų?
Atsakyti
QUOTE(dovilasas @ 2012 11 03, 09:40)
sveikutes,as su klausimeliu...tevai nupirko automobili man,uz 1500lt,jei ji uzrasytu mano vardu,ar pasikeistu socialine pasalpa?aciu

Masina gi ne pajamos,o turtas,manau turto normatyvo nevirsisit,todel soc.pasalpa gaudinesit ir toliau.
Papildyta:
QUOTE(dovilasas @ 2012 11 03, 09:40)
sveikutes,as su klausimeliu...tevai nupirko automobili man,uz 1500lt,jei ji uzrasytu mano vardu,ar pasikeistu socialine pasalpa?aciu

Taip.
Atsakyti
Sveikos,gal kas galit apskaiciuoti as nelabai suprantu,kiek gausim pasalpos 4 asmenu seima(abu vaikai mokyklinukai)? Vyras gaus bedarbio pasalpa 612 lt kazkur.,pridaviau visus dok.pasalpai gauti,daugiau pajamu nera tik vyro bedarbio pasalpa.
Atsakyti
Sveiki,

As su klausimu 4u.gif 4u.gif

Jei asmuo gyvena vienas,neturi seimos ir gauna minimuma, ar jam priklauso kompensacija? Siaip jis gauna daugiau nei 525 turi buti vienam zmogui, bet sakau gal kai vienas, be seimos kazkaip kitaip skaiciuojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 03, 23:53)
Sveiki,

As su klausimu 4u.gif  4u.gif

Jei asmuo gyvena vienas,neturi seimos ir gauna minimuma, ar jam priklauso kompensacija? Siaip jis gauna daugiau nei 525 turi buti vienam zmogui, bet sakau gal kai vienas, be seimos kazkaip kitaip skaiciuojasi g.gif



Sveiki,

as taip pat bute registruota viena, gaunu minimuma. Buvau Vilniaus energijoje, tai manes klause- ko as nesikreipiu kompensacijos, as net nustebau blink.gif kita savaite zygiuosiu i seniunija.
Atsakyti
QUOTE(smiltukas2011 @ 2012 11 03, 23:36)
Sveikos,gal kas galit apskaiciuoti as nelabai suprantu,kiek gausim pasalpos 4 asmenu seima(abu vaikai mokyklinukai)? Vyras gaus bedarbio pasalpa 612 lt kazkur.,pridaviau visus dok.pasalpai gauti,daugiau pajamu nera tik vyro bedarbio pasalpa.

O jus irgi birzoj stovit?
350*4=1400-612=788/4=197 pirmam,antram 80%-157.60,treciam ir ketvirtam po 70%-2*137.9=275.80
Tai soc.pasalpa butu kazkur 197+157.6+275.80=630.40 lt
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 03, 23:53)
Sveiki,

As su klausimu 4u.gif  4u.gif

Jei asmuo gyvena vienas,neturi seimos ir gauna minimuma, ar jam priklauso kompensacija? Siaip jis gauna daugiau nei 525 turi buti vienam zmogui, bet sakau gal kai vienas, be seimos kazkaip kitaip skaiciuojasi g.gif

Pajamos gali buti ir didesnes negu 525 lt,kad gaut kompensacija,ziures buto plota,ziures ar neturi kito turto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 04 lapkričio 2012 - 09:39