Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XI Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 11 11, 18:48)
*Jei dalyvauti ar kažką švęsti, tai man patinka tik penktadieniais. Nes tada savaitgalis, turiu omeny šeštad-sekmad, būna bent jau 'nesurytas' rolleyes.gif

**Mat viena jau tep 'nežymiai' pradingo kad neina net prisišaukti biggrin.gif

Oi, jau ryt į darbą doh.gif bozhe bozhe kaip man šis savaitgalis greit praėjo, ką jau čia praėjo, dideliais žingsniais nušuoliavo unsure.gif
O dar šiandien streso pirmą pusdienį apturėjau, vyras kompą užpylė doh.gif Galvojau kaput bus kompui, bet vyras sutvarkė, dar ir pravalė mikroschemas, tai daba net geriau aušina. Kaip liaudyje sakoma musėt nėr to blogo kas neišeitų į gerą. Bet daugiau tokio gėrio nenorėčiau apturėt, eina kaku schmoll.gif

1. Teip teip. Va sestadienio nebuvo, o sekmadienis jau yra tongue.gif
2. Nu jau neee..Iš čia nedingsiu. Nebent išmesit už propagandą ax.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Apuokas @ 2012 11 11, 19:14)
Apie daktarus gal ir patiktų, bet nepatinka  lotuliukas.gif O tas paskutinis čia išgirtas hmmm pamiršau  g.gif tai erzino mane- toks jau žvilgsnis, kad taip ir norisi siūlyti būti paprastesniu  cool.gif Ir ta jo darbinė/ lovinė kolegė irgi tokia pat  doh.gif

Koks koks? Gal Vrač? (sūnaus kompe nera RUS kalbos)
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 11, 11:53)
В полдень на пристани.

4u.gif jau siunciuos 4u.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 11 11, 14:16)

4u.gif pasiemiau

QUOTE(Ramsius @ 2012 11 11, 19:16)
Бумеранг из прошлого

ir uz sita 4u.gif

priglaudziau visus i savo kompa. aciu. tik, kada ziuret? g.gif
labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 11, 19:31)
Matėt? unsure.gif Скончался актер Илья Олейников Aš dar jį taip dažnai per TV matydavau....

unsure.gif vajei,kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 11, 18:48)

O dar šiandien streso pirmą pusdienį apturėjau, vyras kompą užpylė doh.gif Galvojau kaput bus kompui, bet vyras sutvarkė, dar ir pravalė mikroschemas, tai daba net geriau aušina. Kaip liaudyje sakoma musėt nėr to blogo kas neišeitų į gerą. Bet daugiau tokio gėrio nenorėčiau apturėt, eina kaku schmoll.gif

Ojetau blink.gif Nu bet svarbu gerai baigėsi

QUOTE(Visgi @ 2012 11 11, 19:31)

Matėt? unsure.gif Скончался актер Илья Олейников Aš dar jį taip dažnai per TV matydavau....


Kaip gaila verysad.gif Man jis Molodažonuose labai patiko
Atsakyti
Nepatingėjau po seną temą pasiknist cool.gif Склифas man nepatiko. Pasiruošiau pomidorams pomidorai2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 11 lapkričio 2012 - 22:20
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 11, 23:20)
Nepatingėjau po seną temą pasiknist cool.gif Склифas man nepatiko. Pasiruošiau pomidorams  pomidorai2.gif

Ačiū, kad nepatingėjot patenkinti smalsumą smile.gif Aš tai nesimėtau, aš kultūringas žmogus lotuliukas.gif Nesu žiūrėjus šio serialo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 11, 22:20)
Nepatingėjau po seną temą pasiknist  cool.gif Склифas man nepatiko. Pasiruošiau pomidorams  pomidorai2.gif

Aišku. Aš net nebuvau jo pradėjus dar 4u.gif
Atsakyti
"Пять лет и один день" /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1028877
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 12, 00:41)
"Пять лет и один день" /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1028877
user posted image

Aciu bigsmile.gif turetu buti geras bigsmile.gif mano skonio kiek paziurejau treileri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 11 11, 22:20)
Nepatingėjau po seną temą pasiknist  cool.gif Склифas man nepatiko. Pasiruošiau pomidorams  pomidorai2.gif

lotuliukas.gif O man patiko,bet tiek to-nemėtysiu aš tų pomidorų,nes man jie ir pačiai skanūs ax.gif
O aš pagavau madą kas vakarą po 4-ių serijų filmą peržiūrėt.Jau vakar programavau save,kad tik dvi žiūrėsiu,kad atsikelčiau šiandien vaikus mokyklon išleist,nes paskutiniu metu jau aš tik viena ausim suklūstu,ar išeidami duris užrakina ir psio. Bet kur tau doh.gif Pradėjau Женщина-зима ir ...pabaigiau lotuliukas.gif Eisiu ieškot online,kad mamukei skype nuorodėlę užfundyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 12, 08:44)
O aš pagavau madą kas vakarą po 4-ių serijų filmą peržiūrėt.Jau vakar programavau save,kad tik dvi žiūrėsiu,kad atsikelčiau šiandien vaikus mokyklon išleist,nes paskutiniu metu jau aš tik viena ausim suklūstu,ar išeidami duris užrakina ir psio. Bet kur tau  doh.gif 

Tas pats... doh.gif blink.gif

Vakar paskaičiau intike komentarus apie Три дня с придурком, galgi visai nieko, nors pavadinimas savotiškas. Užtat vaidina graži trijulė - Даниил Спиваковский (man jis patiko filme Одна тень для двоих), Мария Порошина ir žinoma Ярослав Бойко. Tik neradau kur parsisiūsti g.gif

Vakar parsisiunčiau Побочный эфект. Komentarai neblogi, ypač apie netikėtą pabaigą....Žiūrėsim smile.gif

Toliau žiūriu Всегда говори всегда. Baigiau 6 sezoną. Ech... 4u.gif ir Брат зв брата2. Šiandien turėtų įkelti 8 ir 9 serijas. Nu labai jau gražiai žiūrisi Nika su Igoriu. Akių neatplėšia viens nuo kito tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 12, 11:26)

Vakar paskaičiau intike komentarus apie Три дня с придурком, galgi visai nieko, nors pavadinimas savotiškas. Užtat vaidina graži trijulė -  Даниил Спиваковский (man jis patiko filme Одна тень для двоих), Мария Порошина ir žinoma Ярослав Бойко. Tik neradau kur parsisiūsti g.gif

Vakar parsisiunčiau Побочный эфект. Komentarai neblogi, ypač apie netikėtą pabaigą....Žiūrėsim smile.gif

Aš stipri,aš stipri..Atsilaikysiu...neatsisiųsiu naujų,kol seni neperžiūrėti ... lotuliukas.gif Nors nelengva blush2.gif
Atsakyti