Įkraunama...
Įkraunama...

Čili Mijos gimimas

Gražu thumbup.gif ..labai wub.gif
.. cry.gif ..įsijaučiau
Atsakyti
Sveikinu Miją, atėjus į tokią gražią šeimą wub.gif
Aukit didutės, gražutės, gerutės biggrin.gif

Susigraudinau skaitydama apie JOS atėjimą į šį pasaulį...Labai daug panašių
išgyvenimų ir mums teko patirti. Nubraukiau ašarėlę, bet tai džiaugsmo lašas mirksiukas.gif Mūsų turtas taip pat juodaplaukė dukrytė wub.gif ,kvepanti pienuku ir tokia besišypsanti,kaip angelėlis,nusileidęs iš dangaus...
Atsakyti
Na tikrai fantastika,ir tai taip atiktiko mano jausmus...labai grazi ideja del "paneles zurnaliuko" Tu Fainuole!
Atsakyti
Istorija thumbup.gif

Dideliausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Labai labai gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
oi, Čilli... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mesk tu tą mezgimą ir pradėk miniatiūras rašyti wub.gif wub.gif

vaje, visai susigraudinau, o taip laikiausi skaitydama... ax.gif Darbe sėdžiu- kaip atrodys... rolleyes.gif
Atsakyti
Kokia graži gimdymo istorija mirksiukas.gif

Mane toooks baltas baltas pavydas apėmė blush2.gif , nes apie savo gimdymą nuo apsilankymo ligoninėj nieko gražaus negalėčiau pasakyti schmoll.gif

Kuo dideliausios sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura 22: 11 lapkričio 2005 - 23:16
Sveikinu 4u.gif 4u.gif Aukit Sveikos;)
Atsakyti
Mamyte sveikinu iveikus kanchias, jos dukryte Mija sveikinu atvykus i shi pasauli. Aukit sveikutes. koks visdelto grazhus vardas Mija. Priesh sheshes sav. pagimdzhiau berniuka, jei btu buvus mergaite, jau seniai buvau sugalvojus ja pavadinti Mija Viktorija, na bet gera nors ishgirsti, kad kiti shi varda panaudojo...
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norchikas @ 2006 05 08, 06:05)
Mamyte sveikinu iveikus kanchias, jos dukryte Mija sveikinu atvykus i shi pasauli. Aukit sveikutes. koks visdelto grazhus vardas Mija. Priesh sheshes sav. pagimdzhiau berniuka, jei btu buvus mergaite, jau seniai buvau sugalvojus ja pavadinti Mija Viktorija, na bet gera nors ishgirsti, kad kiti shi varda panaudojo...

Dėkui už pagyras biggrin.gif Ne aš viena kleckui daviau tokį vardą - žinau bent trejetą Mijukių forume wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
cili>>saunuole, tikrai graziai aprasei...
mijai daug sveikatytes... mirksiukas.gif tikrai labai grazus vardas, toks svelnutis smile.gif
stiprybems jums ir sveikatytes abiems mirksiukas.gif
Atsakyti