Įkraunama...
Įkraunama...

Stilago Membershop

Sveikos supermamytes,
norejau pasidometi jusu nuomuone apie sias internetines parduotuves.Ar esate ka nors is ju pirkusios?ar likote patenkintos?
Kiek man teko uzsisakyti is membershop parduotuves,viskuom buvau patenkinta,ir pristatymo greitumu ir prekemis thumbup.gif Bet va stilago,pries 3sav.padariau uzsakyma,pristatymo terminas buvo 4 sav.Sulaukiau savo taip ilgai lauktos prekes,o pasirodo atveze visai ne ta,ka as buvau uzsisakius doh.gif Ar yra kam taip buve?kaip viskas issisprende g.gif ?
Atsakyti
Pirkau Membershop ne kartą, viskas ok, jokių priekaištų neturiu smile.gif
Atsakyti
Apie Stilago skundai.lt (berods) yra prirasyta nemazai 4u.gif Botu temoj mergina rase, kad botus pirko per juos, zadejo "gyvai" parodyt, bet taip ir nebeparode, tai isvada jog arba negavo, arba ne nepirko ax.gif

Membershop esu uzsiregistravus, bet per metus neradau ka ten pirkt ax.gif O jei ir rasdavau, tai kokiam ebay dar pigiau budavo ax.gif
Atsakyti
Membershop pirkau ilgaaulius, vėlavo pristatyti 3 savaites, nesiteikė net apie tai pranešti, batai atėjo su broku.
Daugiau nebepirksiu ten.
Atsakyti
Esu pirkusi MEXX suknutę iš jų, tai su užsakymu viskas buvo tvarkoje - atsiuntė per savaitę, suknelė kokybiška, likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
As taip pat esu pirkusi kelis kartus is Membershop. Pirkau kvepalus, kosmetika. Prekiu kokybei priekaistu neturiu, taciau prekiu pristatymo kokybe suprastejo, daznai veluoja ir nepranesa.
Atsakyti
Na stai,pavyko susisiekti siandiena su stilago parduotuves atstove.Jokio atsiprasymo,pasiteisinimo ar dar kazko taip ir neisgirdau.Liepe preke atsiusti jiems atgal,nieko net nesiaiskino,toks jausmas kad jie zino ka padare g.gif Pinigus grazins per 30 dienu laikotarpyje,va cia tai geras,4sav.lauki kol pristatyts preke,o poto vos dar ne tiek pat,kol grazins pinigus doh.gif Saugokites,tikra sukciu komanda,toks jausmas kad naudojasi zmoniu pinigais,mano suma tikrai buvo ne maza verysad.gif
Ju pristatyta preke buvo ne nauja,be jokiu etikeciu ar panasiai....Va tau ir pirk is musu LT internetiniu parduotuviu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 22 spalio 2012 - 15:29
Pirkau ranksluoscius laukiau 2 men blink.gif bet visa laime , kad kokybe labai gera ...
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2012 10 22, 00:29)
Pirkau Membershop ne kartą, viskas ok, jokių priekaištų neturiu  smile.gif

drinks_cheers.gif Membershop pirkau irgi ne kartą ir viskas tvarkoj. Pirkau batus, akinukus nuo saulės, laikrodukus vaikams ir t.t. Kokybė gera, pristatymas irgi savo laiku. smile.gif
Atsakyti


Membershope prieš porą metų pirkau Wrangler basutes, viskas super, atėjo laiku.
Atsakyti
Turiu pasakyt, kad membershopo kokybe labai suprastejo verysad.gif prekiu tenka laukti po 2 men. Batus pristate brokuotus, laikrodi brokuota ir nenorejo priimti.. O dar pries pusmeti viskas buvo puiku.. O su klientais bendravimas is vis tyliu doh.gif
Atsakyti
aš kai iš Membershop pirkau, laukiau gal 2 mėn. prekės, kol nepriminiau el. paštu, kad jau mėnuo praėjo, tai jokių žinių iš jų negavau.
o iš Stilago gavau laiku, dar susisiekė, kur patogiau atvežti, kada ir pan., prekės geros, visąlaik bendravo, į visus meilus iškart atsakydavo. thumbup.gif
Atsakyti