Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(dailele @ 2012 11 06, 13:45)
Jau koks john deere atvarytas  thumbup.gif  Ar neprimatau, ar jis neguli ant pilvo? Kaip tai padaryta?

Aciu. Taip jisai neguli ant pilvo. Dariau dar viena padekliuka po paciu tortu.

QUOTE(dangiuk @ 2012 11 06, 15:42)
labai gražus traktorius  drinks_cheers.gif mano vaikis sakė - naujas traktorius, ane?  biggrin.gif
aciuks.gif

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 11 06, 11:32)


puikus traktorius thumbup.gif
Atsakyti
Laba merginos. Kaip ramu cia, imesiu savo kelis. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Geros jums dienos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leila10: 07 lapkričio 2012 - 09:32
sveikos, labai grazus jusu tortukai !!

o man reikia patarimo, is ko geriausia ir kad tikroviskaiusiai atrodytu padaryti plaukus?

Atsakyti
leila 10 -grazu 4u.gif ypac tas piktas moliugas ir tortukas 30 proga(beje,is ko padaryti siam tortui burbuliukai apacioje?) bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kartais žinote, kur šiuo metu yra baltų marshmallow saldainių? Į Bigą jau 2 mėnesius neatveža, nors išgraibsto tą pačią dieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaguma @ 2012 11 07, 11:26)
Gal kartais žinote, kur šiuo metu yra baltų marshmallow saldainių? Į Bigą jau 2 mėnesius neatveža, nors išgraibsto tą pačią dieną doh.gif

pas mus maximoje yra, didelis pakas vien balti.
leila 10 iu kokie visi smile.gif bet du paskutiniai krito i aki biggrin.gif
IwonaBogd super traktoriukas, ratai labai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 07 lapkričio 2012 - 10:51
leila - lb patiko 30-meciui, kiss, moliugas, bato ideja, bet del roziu.... perplakta grietinele, nes gavosi nevientisi uzsukimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Visu tortukai nuostabus 4u.gif parodysiu ir as kelis,kadangi nesu profas ,tai kritika lauktina

tortukas keliu savaiciu mazyliui..
user posted image

user posted image

beze puosti tortukai
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarah-: 07 lapkričio 2012 - 12:40
Sveikos mergaites,jusu tortai nuostabus, vieni uz kitus grazesni. Visada pasiziuriu, pasimokinu, tik savu parodyt nedrystu... noreciau paklausti gal galetumete papasakot kaip padaryti rasos laselius ant geliu... aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos supermamytes 4u.gif

Visu jusu tortukai nerealus, saunuoles thumbup.gif ir tikiuosi as ne tai kad taip bet bent jau panasiai kada ismoksiu ax.gif
As kaip visad su klausimais, tortuku savo nedristu rodyti, bet pasidziaugsiu, kad pastilazas jau gavosi thumbup.gif tikiuosi ir sekanti karta taip bus.
beje didelis dekui ramunei.v uz atakymus mano praeitam tortukui 4u.gif
Kita savaite reikia iskepti tortuka mazam berniukui sugavojau kad kepsiu meduti su zele gabaliukais. Noriu paklausti kaip jus sutepat tortus, as keik dariau visad tepiau formoje ir tai sunku man, o kaip sutepti be formos? prterliociau visa virtuve o ant torto tikriausiai nieko neliktu, puosimu tema pervarcius 100 kartu, ten sutepta viskas idealiai ir atrodo taip lengvai, as kai imuosi tai nesitepa man, o jei datepu iki krastu, bega viskas. Gal kas paaiskintu kaip tai atlikti blush2.gif Dengti bandysiu pastilazu ir kaip nors papuosti visa tai. Tad klausimas, ka lengviau apdengti lygiai apvalu ar takim vieneto formos torta? tada dar klausimas uzsisakiautokias raideles bet jus paaiskinkit kaip jas isspausti? kiek skaitinejau temoj tai reikia iskocioti pastilaza leisti padziuti ir tada per maistine plevele isspausti, taip? bet tai ka visa ta liniuote ir spausti? o kur deti nereikalingas raides? klijuoti kaip suprantu uztenka ir vandens jei svieziai isspausta, o jei ne tai tik su aisingu ar kaip jis ten?
atleiskit uz kvailus klausimus, bet labai jau norisi ismokti ax.gif aciu jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Dangiuk, labai gražiai išsisukai su tais pakringeliavimais mirksiukas.gif
Mažulėle, gražu smile.gif
IvonaBogd, nu ka tu ka tu, koks traktorius bigsmile.gif
leila10, wow :wub:ir pirmasis ir tas batas ir tas kiss'as... bigsmile.gif ir helloweeno... ir tas 30.. thumbup.gif
sarah, taip pat labai gražu, tik man tas leliukas (beje, labai gražus) atrodo kad ant stalo paguldytas.. Norėtųsi kažokio minkštesnio patalėlio jam mirksiukas.gif Gražios gėlės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 07 lapkričio 2012 - 14:20