Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

LABAI LABAI IEŠKOME Vilniuje prijaukinto banguotos papūgėlės jauniklio.
PATINUKO. Bet būtinai jaukaus, rankomis išmaitinto, o ne kad reikia pratintis pačiam.
Galiu ir siųstis iš kito miesto (jei sutiks pardavėjas),bet geriau Vilnius aišku. Ir kad būtų tikrai jaukintas nuo gimimo.

Tokį jaukų turėjome, deja, dabar jau nebe. sad.png
Vilnius, lazdynai tel. 8 657 68134

siūlykit labai lauksiu ir
foto jei iš kito miesto siųskit el. paštu ilona.kibildiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2016 08 23, 20:20)
LABAI LABAI IEŠKOME Vilniuje prijaukinto banguotos papūgėlės jauniklio.
PATINUKO. Bet būtinai jaukaus, rankomis išmaitinto, o ne kad reikia pratintis pačiam.
Galiu ir siųstis iš kito miesto (jei sutiks pardavėjas),bet geriau Vilnius aišku. Ir kad būtų tikrai jaukintas nuo gimimo.

Tokį jaukų turėjome, deja, dabar jau nebe. verysad.gif
Vilnius, lazdynai tel. 8 657 68134

siūlykit labai lauksiu ir
foto jei iš kito miesto siųskit el. paštu ilona.kibildiene@gmail.com


Tai kam patele pardavet?Butumet prisijaukine ir tureje.Vienus parduoda kitu iesko.
Atsakyti
Tai jei per 5 metus neprisijaukino,tai jau ir neprisijaukins,pirktą visai nejaukintą paukštį praktiškai neįmanoma prisijaukinti iki visiško rankinuko.
Atsakyti
labas mergytes.

ar cia pataikiau?: turiu nauja augintini PINEAPPLE CONURE PARROT! ar yrs bendraminciu? nezinau kaip lietuviskai vadinasi mano papugele

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2016 09 25, 13:55)
labas mergytes.

ar cia pataikiau?: turiu nauja augintini PINEAPPLE CONURE PARROT! ar yrs bendraminciu? nezinau kaip lietuviskai vadinasi mano papugele

4u.gif

Pyrurom jas lietuviai vadina pagal lotynišką pavadinimą 4u.gif arba raudonuodegėm papūgėlėm.
Sveikinimai, puikus paukštis wub.gif
http://www.paukstis.lt turbūt greičiau rastumėt tokias pačias auginančių....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 25 rugsėjo 2016 - 20:03
QUOTE(uups @ 2016 09 25, 18:57)
Pyrurom jas lietuviai vadina pagal lotynišką pavadinimą 4u.gif  arba raudonuodegėm papūgėlėm.
Sveikinimai, puikus paukštis  wub.gif
http://www.paukstis.lt turbūt greičiau rastumėt tokias pačias auginančių....


aciukas.


ar cia bendraminciu near?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisistatome ir mes, gal rasim draugų smile.gif Neseniai įsigijome banguotukus Pupą ir Žirnį. Dar jaunučiai visai. Patelė buvo apsirgusi, bet jau lyg baigiame išsigydyti. Mano taip pat nelabai žalumynus mėgo, o dabar jau po truputį po truputį ragauja. Duodu salotas, daigintus kviečius, bananą, obuolį, morką, kopūstą. Vakar jogurto naminio daviau, irgi ragavo. Labiausiai ką mėgsta, tai sorų šakeles, dėl jų gali ir ant rankos tūpti smile.gif
Su jaukinimusi tai sunkiai kol kas, bet ir nesitikiu šiuo metu kol gydomės, nes kelis kartus per dieną gaudau ir girdau vaistukus. Tai aišku draugystės nėra ko norėti. Bet vėliau tikiuosi susidraugausime.
Beje, mano patinukas labai sukauja, taip lyg girdetu kokius paukscius ir kviestusi, ir taip kartais visa diena, subaru, pabuna truputi ir vel rekauja. patele tai labai rami, isskyrus kai paiimu vaistus girdyti, tada tai rekia kaip kekstas smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Vakarė^: 11 spalio 2016 - 13:13
Vakare, mes jau pažįstamos kitame forume friends.gif

Na ir čia pasirodom su saviškiais. Galima sakyti rankinukai, nors dar laisvėje sunkiau sekasi, bet tupi jau ir glostyti galiu. O narve tai iš vis viskas ok. Tupi, lesa nuo rankos ir pakasyti galvytę ir pan.

Patelė Pilkai gelsva - Zumi amžius - 3 men. su trupučių
Patinukas žydras su baltu - Čeisas amžius - 2 mėn.

vardus vaikai davė iš "Šuniukų - patruliukų" multiko smile.gif

Maniškiai tai gan ramūs. Kiek esu turėjusi iki tol. Tai būdavo vos šviesą uždegi net naktį - patinukas pradėdavo čiauškėti. O šitie - ramuma, kol nenukloju uždangalo. Gal dar maži. Bet man visai patinka kad per daug nešūkauja. Nors gi žinau ko tikėtis iš banguotukų - triukšmo bus - bet man jų čiulbėjimas patinka.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2016 10 11, 16:38)


Aha biggrin.gif
O tai jums pavyko rasti rankomis išmaitintas? Ir ką tai reiškia - rankomis išmaitintos? Kad nuo išsiritimo atimami vaikiukai iš motinos ir maitina juos žmogus? Nes jei natūraliai, tai patelė kurį laiką vaikus maitina pati.
Papildyta:
Ar kas naudojate savo papūgėlėms BirdCare produktus? Kur juos perkate?
Aš užsisakiau internetu iš UK, bet manau kad per didelis kiekis man bus, gal kur galima mažesniais kiekiais nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 10 12, 09:42)
Aha  biggrin.gif
O tai jums pavyko rasti rankomis išmaitintas? Ir ką tai reiškia - rankomis išmaitintos? Kad nuo išsiritimo atimami vaikiukai iš motinos ir maitina juos žmogus? Nes jei natūraliai, tai patelė kurį laiką vaikus maitina pati.
Papildyta:
Ar kas naudojate savo papūgėlėms BirdCare produktus? Kur juos perkate?
Aš užsisakiau internetu iš UK, bet manau kad per didelis kiekis man bus, gal kur galima mažesniais kiekiais nusipirkti?



Nežinau kaip ten būna su tais rankomis išmaitintais gal būna tokių kuriuos tėvai atstumia ir žmogui tenka maitinti nuo pat pradžių, bet šiaip - aš galvoju, kad daugumoje augina juos tėveliai, o žmogus tik nuo pat pradžių ima į rankas ir pratina prie žmogaus. Už tai ir būna tokie rankiniai.
Kaip pvz. patėlė mano atveju. Pirkau tokią, kurią buvo glostę ir jaukinę nuo gimimo. O patinukas nepratintas, bet kadangi neturėjo dar 2 mėn. jaunutis, tai lengvai pripratinau pati.

Gal kam reikia gero nerūdijančio didelio narvo vid. dydžio papūgoms (nimfoms ir kt,) parduodu, nes maniškis įsigudrino išlysti pro tarpus, tai pirkau kitą siauresnėm grotelėm. Skelbimų skyrelyje skelbimas yra, galiu atsiųsti foto asmeniškai dar.
Atsakyti
parduodam vilniuje nimfiuka, issiritusi liepos pabaigoje. greitai isvykstame. tai skubiai. nesu tikra, ar cia galima rasyti, bet neradau atskiros temos . 25 eurai. netoli mandarino
Atsakyti
Sveiki,
Prieš kelias dienas įsigijom banguotuką, visiškas laukinukas, neprisileidžia artyn, bet labai judrus, nori išdykauti, karstos vartos kaip akrobatas.Kas patirties turit - ar galima jau iš narvelio išleisti paskraidyti? Juk neprijaukinto nepagausim... Skanumynais irgi nepriviliosim - tik kruopas savo lesa, nieko daugiau, ir tai be apetito... Ar yra nors menka tikimybė, kad grįš pats į narvelį?
Atsakyti