Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų!

labas rytas..... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas!

Pūkitukas mamos užvadėlis. wub.gif Sveikit abu.

Raimuk,parodyk kostiumą.
Faina,kad gali kažką pati sukurt,aš tai nemoku.
Snaigei linkiu kuo greičiau išsveikt.


O kur Julioškė dingo su savo istorijomis.... g.gif
Atsakyti
labas rytas!
dar viena dienele namie...

QUOTE(Upjora @ 2012 11 27, 11:30)
Raimuk,parodyk kostiumą.
Faina,kad gali kažką pati sukurt,aš tai nemoku.
Snaigei linkiu kuo greičiau išsveikt.

kostiuma jau mama siandien ryte isnese i mokykla. bus pasirodymas tai pafotkinsiu.
Upjora, ta kostiuma kiekviena butu padariusi! nupirkau H&M balta suknele (£10) krastus apsiuvau ta blizgancia girlianda, kaip ti radau tokia su snaigem. aplaksciau parduotues, iekojau snaigiu. neradau, o pasirodo nanie ju turejau kaip eglutes zaisliukus. prisiuvau. truko. pasinaudojau folija. turejau sidabrinius batukus, petkelnes tokias pat nupirkau. galvos papuosimui panaudojau princeses karuna, lankeli apviniojau folija, sutvirtinau izoliacija, pacia tiara apviniojau sidabriniu blizguciu. viskas. ziuresim kaip manoji tarp kitu atrodys...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ligoniai prisiduoda pioneer.gif Pukituka bera...kosulys mazesnis, sloga irgi... As su uzsikisusia nosim, kvepuoku kaip karpis per burna biggrin.gif tempos kol kas nera smile.gif

QUOTE(annomis @ 2012 11 26, 22:56)
Pūki, man atrodo, tavo ligos dėl to, kad pastoviai pervargsti darbe.  g.gif
Neduodi savo organizmui poilsio - tai jis ima ir suserga, nes tuomet bent kažkiek pasiilsi, paguli lovoj.


nu zinok man irgi tik tokia mintis, kad prganizmas tiek fiziskai, tiek emociskai isekes g.gif nes cia gal koks ketvirtas kartas per pusantro menesio kai taip ne is sio , nei is to sukyla tempa, angina, sloga...

Nu nieko, po truputi mazina darbo valandas, iseigines prasides dalint, tai gal biski atsigausim biggrin.gif


QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 27, 01:16)
saunuolis berniukas!

manajai vakare tempa vel sukilo.
sedziu visa blizguciuose, kostiumas baigtas.


nu kas cia tavo grazuolei dabar? g.gif Sveikatikes ir jums 4u.gif


QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 27, 10:19)
Upjora, ta kostiuma kiekviena butu padariusi! nupirkau H&M balta suknele (£10) . viskas. ziuresim kaip manoji tarp kitu atrodys...



bigsmile.gif grazu bigsmile.gif oi lauksim foto ax.gif

Kazka dar zadejau rasyt g.gif Ai nebepamenu biggrin.gif
Atsakyti
nauja chata http://www.supermama...0#entry59472180

tik va nesugalvoju kaip cia tuos "Herarchijos" lygius irasyti g.gif lotuliukas.gif Paaiskinimus det? Ar ir taip jau viskas aisku? lotuliukas.gif

Objektas
Pretendentas
Briedis
BB
ir tada butu MB g.gif
Atsakyti
Labas , visiems sergantiems 4u.gif ir greiciau sveikit. Isleidau siandien mazaja i darzeli. Kelias dienas namie buvom,nes vienas vaikas is grupes roto virusu susirgo,tai palaikiau saviske namie del visa ko. O siap daugiau pas mumi nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2012 11 27, 11:45)

nu zinok man irgi tik tokia mintis, kad prganizmas tiek fiziskai, tiek emociskai isekes  g.gif  nes cia gal koks ketvirtas kartas per pusantro menesio kai taip ne is sio , nei is to sukyla tempa, angina, sloga...




Pamenu, kai mane buvo daėdęs tiek fiziškai, tiek morališkai darbas viešbutyje, kai nuolat galvoj tokios mintys sukdavosi, kad vemt verčia mane tas darbas - tai po kurio laiko atsitiko taip, kad iš tiesų rytais, prieš išeinant į darbą, pradėdavo pykint ir eidavau vemt. blink.gif Tekdavo rašyt kolegai, kad vėluosiu, nes natūraliai iš namų išeit negalėdavau doh.gif

Prisiminiau, kad prieš kurį laiką kalbėjot apie tai, ką vaikams dovanosit kalėdų proga. Tai aš jau turiu dovaną. Maniškė pati pasiūlė, kad gimtadienio proga nupirkčiau jai bilietą į Lana Del Ray koncertą - tai gavo. Ir ji patenkinta, ir man ramu - nebereikės galvos dėl dovanos sukt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2012 11 27, 12:19)

Objektas
Pretendentas
Briedis
BB
ir tada butu MB  g.gif


Tai briedis juk ir yra pretendentas į lovą ir širdį. Ar kaip ten parašyta pirmam puslapyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(annomis @ 2012 11 27, 13:00)
Tai briedis juk ir yra pretendentas į lovą ir širdį. Ar kaip ten parašyta pirmam puslapyje  biggrin.gif



cia gi pereinamoji stadija lotuliukas.gif
Atsakyti
Koooooooookas aktyvumas blink.gif nu ner ka cia man su jumis veikt schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
mes jau is ligonines biggrin.gif jetus, miegosim namie - koks kaifas, nors nezinau ar galima vadinti namais buta, kuriame gyveni vos 2 ar 3 menesius...
bet vistiek smagu ax.gif

maniskis per Kaledu svente darzelyje bus peliukas- as kolkas dar nieko neturiu ir nezinau, is kur gausiu...
ir dovanos Kaledoms dar nesugalvoju- vis tenka galvoti ir uz kriksto mama, ir uz senelius, ir uz save. Tai kriksto mama jau nupirko viska, ka ketinau pati. Turiu galvoti is naujo doh.gif

o gal kuri galetumet imesti pretendento apibudinima? bigsmile.gif as pasiklydau g.gif - nezinau, kiek turiu pretendentu ir briedziu blink.gif lotuliukas.gif ar kaip ten kuri teisingai pavadinti blush2.gif
Atsakyti
Pukitai, neisisirkite 4u.gif
grįžimo iš ligoninės proga iškepiau pyragą su persikais ir maskarpone- su sese pusę ir sulapnojom, dabar beliko pilveli ant sono pasideti...ech, o dar laukia skalbiniu sudžiaustyti krūva ir indai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obuoline: 27 lapkričio 2012 - 19:57
QUOTE(obuoline @ 2012 11 27, 21:29)
o gal kuri galetumet imesti pretendento apibudinima? 

man rodos kad sito nereikia. turim nauja objektas ir uztenka.
Atsakyti