Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Javute @ 2012 10 23, 17:39)
tai kiek dabar kainuoja 1 carnet tu bilieteliu? 1vnt kaina 1,70 eur, o viso carnet'o kiek? g.gif  unsure.gif


http://www.paris.es/ticket-t
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 22, 19:51)
Apačioj - milijonas babajų, reikalaujančių pirkti gėles, žaislus, atvirutes, bilietus, apyrankes, dar kažką, lyjant - lietsargius, sutemus - fotoaparatų trikojus, jolki matalki, kiek galima?! doh.gif Kiekvienam žingsny. Užkniso!

Paryžius tau nepatiks, tokių pardavėjų ten smarkiai daugiau nei Romoj.
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2012 10 23, 21:44)
Paryžius tau nepatiks, tokių pardavėjų ten smarkiai daugiau nei Romoj.



lotuliukas.gif drinks_cheers.gif nespėjau atsakyt Noa-taip,Paryžiuj tikrai ne ką mažiau tokių dalykų,ypač aplink Eifelį biggrin.gif

Bet man iš tiesų tai nesugadino Paryžiaus žavesio ,kaip ir Romos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2012 10 23, 21:44)
Paryžius tau nepatiks, tokių pardavėjų ten smarkiai daugiau nei Romoj.

tikrai jų nebuvo daug, bent jau kai aš buvau. Gal kiek daugiau Monmarte, o šiaip tai niekur nekliuvo man jie. smile.gif
Atsakyti
Labas,
planuojame su drauge apsilankyti Paryziuje per Naujus metus. Abi jau esame buvusios anksciau, tai lankytinu objektu pliusuku nedesime (na, gal Versaliui diena skirtume, jei jis atidarytas). Ka galima nuveikti per pora dienu? Norisi kazko prancuzisko, tiesiog tos dvasios pajautimui smile.gif
Atsakyti
Taupydami laiką ir nenorėdami gaišti eilėse, norėtumėm pasikėlimui į Eifelio bokštą bilietus nusipirkti internetu . Bet dėl to, kad nesam tikri, ar vienas iš mūsų, besikeliančių, nebijos kilti liftu, nutarėm pradžiai nusipirkti bileitus kilti tik iki antro aukšto laitais, o jau nuo ten tie, kas norės, kils liftu iki finišo smile.gif Bet vat problema - neradu, ar galima internetu nusipirkti bilietus pasikėlimui iki antro aukšto ne liftu, o laiptais.
Čia to padaryti negalima: http://ticket.tourei...e-pg1-lgen.html
g.gif Gal kas esat su tuo susiūręs, galite padėti?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2012 10 23, 14:47)
Bilietu kiekis nieko nekeicia. Vadinamo Carnet ( 10 bilieteliu) nauda yra ta, kad tiek pirkdamas sumoki maziau, nei pirktum po viena bilieteli. Daugiau jokiu privilegiju ar nuolaidu nera, tuo labiau smukti dviems  biggrin.gif  - metro nepritaikytas smukti dviems  biggrin.gif
Ten nera bilietas kazkoks atskiras- gauni lygiai 10 vnt. bilieteliu tokiu paciu, kaip kad pirktum atskirai po 1  4u.gif


aciū už paaiškinimą 4u.gif . tiesiog galvojau, kad Paryžiuje (važiuosiu ten pirmą kartą) kaip ir kituose miestuose, kur teko būti, 10 kelionių duoda 1 bilietą. o čia, kiek supratau, duos 10 bilietų. tai manau, tada geriau nusipirkti iš karto 10 bilietų, o ne kiekvienam atskirai po 5 pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2012 10 24, 10:17)
Labas,
planuojame su drauge apsilankyti Paryziuje per Naujus metus. Abi jau esame buvusios anksciau, tai lankytinu objektu pliusuku nedesime (na, gal Versaliui diena skirtume, jei jis atidarytas). Ka galima nuveikti per pora dienu? Norisi kazko prancuzisko, tiesiog tos dvasios pajautimui smile.gif


Kai yra vos pora dienų, nuodėmė į Versalį važiuoti. Paryžiuje esu buvusi tikrai daug kartų, bet į Versalį nuvykau tik po 8 ar 9 metų periodiško važinėjimo. O kas tas "kažkas", "prancūziško", galėtumėte ir sukonkretinti. Pamenu, viena moteriškė buvo mane užpuolusi prašydama rekomendacijų "neregėto, neturistinio Paryžiaus". Aš jai ir pamodeliavau, kaip tai suprantu, o galiausiai per aplink nugirdau, kad tai - šlamštas, o ne rekomendacijos, nes gi "butikų", "pasišopinimų" adresų nenurodžiau ir net apie šampaną Eifelio viršuje ir vakarienę laivelyje nepapasakojau lotuliukas.gif .
Atsakyti
Kai buvom sausio viduryje Eifelio bokštas kėlė tik iki pirmo aukšto, taip kad dar nežinia ar rudens ir žiemos sezonu pavyks užkilti iki pat viršaus. Gal dėl to ir bilietų neparduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 10 24, 16:49)
Kai buvom sausio viduryje Eifelio bokštas kėlė tik iki pirmo aukšto, taip kad dar nežinia ar rudens ir žiemos sezonu pavyks užkilti iki pat viršaus. Gal dėl to ir bilietų neparduoda  g.gif


šiaip patikrinau dabar specialiai jų tinklapį, tai nerašo nieko, kad kelia į viršutinį aukštą tik tam tikru metų laiku... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 10 24, 17:49)
Kai buvom sausio viduryje Eifelio bokštas kėlė tik iki pirmo aukšto, taip kad dar nežinia ar rudens ir žiemos sezonu pavyks užkilti iki pat viršaus. Gal dėl to ir bilietų neparduoda  g.gif


Gal kažkokia rimta priežastis buvo, o gal taikomas kažkoks laikotarpis... Pati esu ekstremaliai pasikėlusi siaučiant pūgai. Buvau su drauge, o viršutiniame aukšte - tik keletas japonų biggrin.gif . Taigi, kone rezervuotas Eifelis. Tik šalta ir baisoka buvo - atrodė, siūbuos užsiūbuos ir amen.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigale: 24 spalio 2012 - 18:06
Gal kam pravers! 4u.gif

plaukimas Senos upe, dabar su nuolaida, perkant bilietus internetu! smile.gif

PLAUKIMAS SENOS UPE 4u.gif

QUOTE(Almost @ 2012 10 24, 22:19)
ačiū už puikią nuorodą! pasikonsultavau ir čiupau du bilietus  bigsmile.gif

saunu 4u.gif

mes irgi noretumem imti, bet as labai bijau del oro doh.gif lotuliukas.gif
tai nusprendem moketi daugiau, bet pirkti vietoje bilietus biggrin.gif
o gal dar persigalvosim g.gif
Atsakyti