Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Diva:) @ 2012 10 25, 13:31)
Kietu neatima, tik minkstus - jokiu suriu, kurie butu minksti  4u.gif  , mes vezemes kietus- neateme nei vieno.

vezetes paprastai? tiesiog rankineje, ar pakavote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 10 25, 13:34)
vezetes paprastai? tiesiog rankineje, ar pakavote?  g.gif

Kuprineje, tik nedaug mes ten vezem- nedidelius gabaliukus kelis.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 10 25, 11:22)
mes skrendam 11.30 - 12.02, tai trys pilnos dienos, nes anksti skrydis į Paryžių ir vėlai vakare atgal namo, ir dvi naktys išeina  bigsmile.gif
ačiū už postūmį! manau raštelsiu šiandien kelių nužiūrėtų butukų šeimininkams laiškelius su Bonjouir ir Merci  bigsmile.gif  biggrin.gif

nesigirsiu eilinį kartą biggrin.gif mums dabar nakvynė kainuos 16.66 euro vienam žmogui naktis.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 10 25, 12:35)
nesigirsiu eilinį kartą  biggrin.gif mums dabar nakvynė kainuos 16.66 euro vienam žmogui naktis.


dabar tai kada? smile.gif nes kas dabar liečia, tai man nelabai aktualu - įdomiau tai, kas liečia mano datomis biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Javute, oficialiam psl apie Versalį buvo tikrai parašyta, kad asmenims iki 26 m. įėjimas nemokamas smile.gif bet tik į pačius rūmus. Į sodą įėjimas...bijau sumeluot.. 8-9 eur lyg ir smile.gif Daug kas iš jaunimėlio iki 26 už dyką visur pakliūdavo smile.gif tad būkit rami ir Jūs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 10 25, 14:41)
dabar tai kada?  smile.gif nes kas dabar liečia, tai man nelabai aktualu - įdomiau tai, kas liečia mano datomis  biggrin.gif  mirksiukas.gif  4u.gif

QUOTE(Javute @ 2012 10 25, 14:43)
PRASYCIAU ISSAMIAU APIE TOKIA UTOPIJA PAPASAKOTI  lotuliukas.gif  cool.gif

lapkričio 14-21 dienos, 7 naktys, 3 žmonės, Monmartre butas apie 30 m2, skalbimo mašina, virtuvėlė, lyg ir pusvonia. biggrin.gif
praeitą kartą buvom dviese 5 rajone, tarp Notre dame ir pompidou centro už 5 naktis mokėjom 280 eurų 2 žmonėm, tai žmogui 28 eurai naktis buvo smile.gif sausio viduryje, butas labai jaukus ir fainas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 10 25, 14:35)
nesigirsiu eilinį kartą  biggrin.gif mums dabar nakvynė kainuos 16.66 euro vienam žmogui naktis.

As sakau, vieniems skirta skraidyt, kitiems zeme ropot blink.gif biggrin.gif Niekaip nesuvokiu kaip , is kur ir kame?? Jau klokit, nes gal as penkta karta jau noriu skrist lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2012 10 25, 14:53)
As sakau, vieniems skirta skraidyt, kitiems zeme ropot  blink.gif  biggrin.gif  Niekaip nesuvokiu kaip , is kur ir kame??  Jau klokit, nes gal as penkta karta jau noriu skrist  lotuliukas.gif

www.homelidays.co.uk biggrin.gif ir daug daug užklausų savininkams biggrin.gif vieni per brangūs buvo, kiti dar pigesni, bet man mažiau patiko biggrin.gif butas monmartre
Atsakyti
Beje, jei išsirinkot hotelį ir norit sužinot, kaip jį vertina žmonės, kurie jame jau gyveno, nueikit į šį puslapį http://www.hostelwor...k...&city=Paris
Ten šone viršuj paieškos laukelyje suveskit jo pavadinimą tikslų, išmes jį, paspauskit, pasiskaitykit aprašymą. Tada viršuj dešiniam šone yra procentas, kuriuo jis žmonių įvertintas (pagal atskirus kriterijus) na ir tada spauskit read all reviews. Galima susidaryt gana tikslią nuomonę apie viešbutuko kokybę smile.gif bet čia, žinoma, tiems, kas angliškai bent kiek supranta. O komentarai apie svarbiausius dalykus - vietą, susisiekimą, švarą, pusryčius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2012 10 25, 16:29)

gaila kad apie hosteli neina suzinoti, o tik viesbucius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2012 10 25, 15:06)
gaila kad apie hosteli neina suzinoti, o tik viesbucius  g.gif


pabandykit tiesiog hostelio pavadinimą įrašyti į Google ir surasit iš skirtingų puslapių skirtingus atsiliepimus, tuomet ir pasidarysit išvadas mirksiukas.gif 4u.gif

aš vakar buvau suradusi kažkuriam psl hostelį, lyg ir neblogas, o taip įvedžiau į Google ir radau tooookių nuotraukų - palėsis, bėgančios lubos, vabzdžiukai kažkokie biggrin.gif laaabai greit išjungiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 10 25, 17:22)
pabandykit tiesiog hostelio pavadinimą įrašyti į Google ir surasit iš skirtingų puslapių skirtingus atsiliepimus, tuomet ir pasidarysit išvadas  mirksiukas.gif  4u.gif

aš vakar buvau suradusi kažkuriam psl hostelį, lyg ir neblogas, o taip įvedžiau į Google ir radau tooookių nuotraukų - palėsis, bėgančios lubos, vabzdžiukai kažkokie  biggrin.gif laaabai greit išjungiau laugh.gif

tikrai nepaguodzianciai biggrin.gif

mes uzsirezervavom, kur cia anksciau buvo ykelti, kur viena parase atsiliepima kad neblogi rolleyes.gif
Atsakyti