Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

QUOTE(mamaSandra @ 2015 04 17, 22:35)
ne pastoviai, labiau posilsine kol kas, ateity kaip bus nezina, gal ir gyvensim...
bet vaziuojant autostrada tuos tinklus nuziurinejau, jie visi ant cinkuotu stulpu uzkabinti  g.gif
ar apacioj zuikiai nepralenda? man tietinklai tooookie skysti pasirode  doh.gif

nezinau ar jie pralenda ar ne, as ne visu perimetru tveriau ir pagrinde nuo dvikoju zveriu smile.gif bet isitiktines kad ten akys taip ir paskaiciuotos kad apacioj smulkesni zvereliai nepralystu, kitaip kokia prasme ji i apacia tankint. Palei kelius taip, daugiausia metaliniai stulpai, bet yra kur ir "nugaravo" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 18 balandžio 2015 - 15:52
Laba wink.gif gal zinot kokia kaina yra betonines tvoros?
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2015 04 17, 10:26)
Mums paskaiciavo zaliuzi tvoros kaina su vartais ir varteliais (viso gaunasi 37metrai), akys ant kaktos isoko wacko.gif  blink.gif 12000 litais , tai dabar ieskom pigesnio varianto, galvojam gal tik vartus ir vartelius gamintis uzdarus, o toliau pratesti segmentu arba tinklu ir uzsisodinti tujomis (1.5m aukscio), nes nuo 38 metro pas mus jau auga senai pasodintos tujos, tai bus toks kaip ir ju pratesimas. Pasimeciau visai, o uzsitverti reikia, nes gatve salia doh.gif

Sakykit, kokia įmonė čia jums siūlė?, nes aš taip pat šiuo metu ieškau analogiško varianto?
Ar čia kaina su vartais, automatika, montavimo darbais?
Atsakyti
QUOTE(Lakštingala @ 2015 04 27, 12:28)
Sakykit, kokia įmonė čia jums siūlė?, nes aš taip pat šiuo metu ieškau analogiško varianto?
Ar čia kaina su vartais, automatika, montavimo darbais?


Daznai pravaziuoju Didziasalyje (prie Skaidiskiu) reklama kaba, kad skardines tvoras gamina ir namas prie gatves aptvertas ju tvora, speju. Gerai atrodo, jau pora metu stovi.

Radau ju svetaine: http://skardulanksty...nes-tvoros.html

bandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2015 04 27, 15:55)
Daznai pravaziuoju Didziasalyje (prie Skaidiskiu) reklama kaba, kad skardines tvoras gamina ir namas prie  gatves aptvertas ju tvora, speju. Gerai atrodo, jau pora metu stovi.

Radau ju svetaine:  http://skardulanksty...nes-tvoros.html

bandykit  mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki,
ieskome meistriuku tvoros pamatu pylimui, gal kas galite patarti ka nors?Viksmas vyks Klaipedos raj.Sernuose
Dekoju
Atsakyti
Sveiki,

ieškau kas Kaune padarytų medinę tvorą nuo a iki z - pamatuos, stulpelius, tvorą, vartus ir automatiką, na žodžiu viską.

Ar yra rekomendacijų arba perspėjimų su kuo tikrai neprasidėti?
Atsakyti
pasiulykite kokia neauksta (60-80 cm) tvorele tarp kotedziuku! Aciu
Atsakyti
QUOTE(Tikrastetis @ 2015 05 14, 10:13)
pasiulykite kokia neauksta (60-80 cm) tvorele tarp kotedziuku! Aciu

Iš buksmedžio:

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 18, 12:04)
Gal kas pas save darėsi ar darosi automatinius nustumiamus vartus? Kur užsakinėjote?

Kažkas panašaus į tai -
user posted image

Gamino Ryternoj 4u.gif
Atsakyti

Kokius rekomenduotumete dazus medinei tvorai. Ieskau tamsiai pilko atspalvio, dauguma gamintoju jo nesiulo. verysad.gif
Atsakyti
Na, pradėjau ieškot, tai pirmas komentaras toks - Ryterna nesugeba net pardavimo etape komunikuot smile.gif Tai kas būtų kai darbus daryt reikėtų? smile.gif Neduok die tokius darytojus.

Atsakyti