Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

Įsigijau "Du viename", kol kas dar nedaug perskaičiau, bet man visai nieko, sakyčiau ax.gif
Labiausiai patinka tai, kad aprašoma kas kiekvieną savaitę darosi su tavo kūnu ir kas darosi su mažiuliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulyte maze @ 2007 11 30, 21:52)
Įsigijau "Du viename", kol kas dar nedaug perskaičiau, bet man visai nieko, sakyčiau ax.gif
Labiausiai patinka tai, kad aprašoma kas kiekvieną savaitę darosi su tavo kūnu ir kas darosi su mažiuliuku mirksiukas.gif

O si knyga tik iki gimdymo, ar ir po gimdymo aprasyta? smile.gif Kiek kainuoja ta knygute? Man labai patinka kad aprasoma kiekviena savaite, o va as turiu "motinos ir vaiko knyga" ir man labai nepatinka nes cia aprasoma tik pagrinde nuo 12 sav ir paskui po 12 iskart apie 16, 20,24 ir t.t. todel dar papildomai turiu ieskotis info apie kiekviena savaite doh.gif smile.gif
Atsakyti
o gal kas galite patarti kokia gera knyga teciui paskaityti apie vaikiuko laukima, jo atsiradima, prieziura ir t.t.. 2.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2007 12 02, 07:39)
O si knyga tik iki gimdymo, ar ir po gimdymo aprasyta? smile.gif Kiek kainuoja ta knygute? Man labai patinka kad aprasoma kiekviena savaite, o va as turiu "motinos ir vaiko knyga" ir man labai nepatinka nes cia aprasoma tik pagrinde nuo 12 sav ir paskui po 12 iskart apie 16, 20,24 ir t.t. todel dar papildomai turiu ieskotis info apie kiekviena savaite  doh.gif  smile.gif

Jo,as irgi turiu sia knyga,tai man irgi ,nelabai schmoll.gif ,o ir brangi si knyga,ir nelabai kokia.
Atsakyti
Labas mamytės 4u.gif ,
gal kuri galit kąnors pasakyti apie šitą knygą Heidi Murkoff, Arlene Eisnberg, Sandee Hathaway. Nėščiosios vadovas. „Jotema“, 2007 g.gif

jos pristatyme rašoma taip:
Knyga New York Times bestselerių sąrašuose išsilaikė net 335 savaites. Tai yra pati geriausia pasaulyje knyga apie nėštumą. Ji išversta į 25 kalbas.

Iki šiol buvo parduota 12 mln. šios knygos kopijų.

2-oji pataisyta ir papildyta laida

Knyga, kuria pasitiki tėvai ir gydytojai

Atnaujintame ir papildytame „Nėščiosios vadove“ pateikta visa reikalingiausia informacija kūdikio besilaukiančiai moteriai ir jos šeimai. Čia išsamiai atsakoma į daugelį svarbiausių klausimų, kurie kasdien iškyla nėščiajai:

-nėštumą patvirtinantys testai

-kaip išsirinkti nėštumo eigą prižiūrintį gydytoją ar akušerę

-nėščiosios mitybos ypatumai

-fizinis aktyvumas ir poilsis

-nėštumas ir žalingi įpročiai

-nėščiosios sveikatos sutrikimai

-kaip atrodo ir jaučiasi kūdikio besilaukianti moteris ir vaisius kiekvieną nėštumo mėnesį

-saugiausi gimdymo būdai ir cezario pjūvio operacija

-dvynukai (daugiavaisis nėštumas)

-kaip išgyventi nesėkmę

-pirmosios savaitės po gimdymo

-kūdikio maitinimas; kodėl krūtimi maitinti geriau

-kuo gali padėti tėtis

Atsiliepimai:

Ši knyga reikalinga kiekvienai besilaukiančiai kūdikio moteriai. Čia pateikta daugybė dalykų, apie kuriuos turėtų žinoti nėščioji, kad išnešiotų sveiką kūdikį ir pati būtų sveika, žvali, pasitikinti savimi.

* Med. dr. Dalia Rastenienė

Nepaprastai naudinga knyga. Remiuosi ja dirbdama su savo pacientėmis.

* Dr. Saundra Schoichet

Nėščiosios vadovas man tapo nėštumo Biblija.

* Cynthia Crawens Allen


Ar čia galima tikėti, gal kuri jau skaitėt? Pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2007 12 05, 12:59)
Labas mamytės  4u.gif ,
gal kuri galit kąnors pasakyti apie šitą knygą Heidi Murkoff, Arlene Eisnberg, Sandee Hathaway. Nėščiosios vadovas. „Jotema“, 2007  g.gif



Geras, kaip tik atėjau į šį skyrelį, galvojau parekomenduosiu šią knygą ir va kaip tik paskutinis postas kaip tik apie šią knygą biggrin.gif

Na, aš tai labai už šią knygą.

user posted image

Tiesa, aš turiu angliškąjį šios knygą variantą, bet va kaip tik vakar pamačiau knygyne, kad ji jau išversta thumbup.gif Čia versta iš knygos anglų kalba "What to Expect...". Turiu tą anglišką variantą, tai man ji labai patinka, labai išsami. Na ten kaip visada, aprašymai, kas vyksta kiekvieną mėnesį ir pan., bet dar yra daugybė visokių mažų straipsnelių įvairiausiomis temomis, na ir šiaip apima ne tik nėštumą, bet ir gimdymą ir po to dar po gimimo. Labai priimtinas stilius tos knygos, na taip gerai skaitosi. Amerikoj ji Nr. 1 knyga. Tikrai išsami ir įdomi knyga. Kaip sakiau daug straipsnelių pačiais įvairiausiais aspektais.
Man patinka, kad ji nei per daug tokia "pramoginė", ar kaip čia pasakius, na pavydžiui, kaip "Du viename" ar kažkas panašaus, nei per daug vien tik teorinė.
Na žodžiu, rekomenduoju drinks_cheers.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2007 12 02, 10:39)
O si knyga tik iki gimdymo, ar ir po gimdymo aprasyta? smile.gif Kiek kainuoja ta knygute? Man labai patinka kad aprasoma kiekviena savaite, o va as turiu "motinos ir vaiko knyga" ir man labai nepatinka nes cia aprasoma tik pagrinde nuo 12 sav ir paskui po 12 iskart apie 16, 20,24 ir t.t. todel dar papildomai turiu ieskotis info apie kiekviena savaite  doh.gif  smile.gif


Yra truputį info ir po gimdymo ax.gif
Mokėjau 36 Lt.
Atsakyti
Gal esate skaitę arba dabar skaitote ir galite išsakyti nuomonę apie knygą "Motina ir vaikas"? ax.gif Norėtųsi taip pat pasiskaityt apie išorinio pasaulio poveikį kūdikiui, kol jis dar yra motinos įsčiose, gal galit ką patarti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo folija: 08 gruodžio 2007 - 22:19
QUOTE(tecer @ 2007 12 05, 13:59)
Labas mamytės  4u.gif ,
gal kuri galit kąnors pasakyti apie šitą knygą Heidi Murkoff, Arlene Eisnberg, Sandee Hathaway. Nėščiosios vadovas. „Jotema“, 2007  g.gif




Sveikos visos mamytes 4u.gif ,

as ir skaitau sia knyga, man ji labai patinka, labai daug info, labai daug suzinau naujo...
Kas dar labai patinka, kad visa informacija pateikta labai suprantamai, yra ir teorijos, bet ji labai gerai ir suprantamai paaiskinnama, na kolkas tai geriausia ka esu skaiciusi apie nestuma thumbup.gif
Atsakyti
kuo maziau skaitysi tuo geriau ...cia mano nuomone...net kartais juokas paima kai kokia panel prabila as bijau sodinti vaika nes knygoje rase..... doh.gif 8menesiai lialiui ...as neduodu mesos nes knygoje rase ...SITO TAI TIKRAI NESUPRANTU NU NIEKAIPps....patarimu buna ir geru nieko nesakau
Atsakyti
Sveikos mamytės!

Man tai "Du viename" visai patinka - labai pakelia nuotaiką smile.gif Tik gaila, kad joje beveik nieko nerašo apie tai, kas laukia po gimdymo. O šiaip dar nieko knygutės "Greitai būsime trise" ir "Nėštumas ir gimdymas". Tik tos knygos dažnai viena kitai prieštarauja kai kuriais klausimais, tad visiškai pasitikėti jomis tikrai negalima.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdenė @ 2007 12 13, 07:12)
Sveikos mamytės!

Man tai "Du viename" visai patinka - labai pakelia nuotaiką smile.gif Tik gaila, kad joje beveik nieko nerašo apie tai, kas laukia po gimdymo. O šiaip dar nieko knygutės "Greitai būsime trise" ir "Nėštumas ir gimdymas". Tik tos knygos dažnai viena kitai prieštarauja kai kuriais klausimais, tad visiškai pasitikėti jomis tikrai negalima. 
4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti