Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos apie nėštumą, gimdymą ir kūdikio priežiūrą

turiu knyga "motina ir vaikas", bet joje labai mazai info apie tai, kas darosi nestumo metu, ypac nestumo pradzioje. o man, kaip "zalia nestukei", norisi kuo daugiau zinoti smile.gif Ten daugiau parasyta kaip rupintis vaiku po gimimo.
Pas drauge pavarciau "nestumo biblija" ir nusprendziau, kad ji tikrai labiau verta demesio. Eisiu i knygyna paieskoti smile.gif
Atsakyti
as turiu "nestumo kalendoriu" jis man labai patinka bet jo jau neber prekyboje as ji pirkau gal pries du metus...
taip pat turiu "nesciosios moter vadova"jis man ir patinka thumbup.gif nes cia parasyta apie visas nestumo problemas
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 03 28, 23:37)
taip pat turiu "nesciosios moter vadova"jis man ir patinka thumbup.gif  nes cia parasyta apie visas nestumo problemas


Jeigu dar būtų apie kiekvieną nėštumo savaitę atskirai parašyta + paveiksliukų pridėta + kaina išliktų ta pati, tai tikrai būtų superinė knyga rolleyes.gif
Atsakyti
man knyga "nestumo kalendorius" patinka nes ten aprasymai ir paveiksleliai eina kas savaite todel ji man net labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
Cia tiek daug pasliulymu del knygu, kad net pasimeciau ir jau tikrai nebezinau kuria nusipirkti... blush2.gif
Atsakyti
Nepagailėk pinigėlių "Nėštumo biblijai". Aš dar labai žalia nėštukė, tačiau manau ir "ne žalia" ten ras visko, ko reikia. Ir ne tik nėštumui bei gimdymui, bet ir po jo. Ir tėveliui skirtų skyrelių yra. Ir sportui. Ir mitybai. Ir jausmams.
Atsakyti
Turiu nesciosios moters vadova, tai galiu pasakyti, kad gaila man tu pinigeliu, kurios uz ja isleidau. Guli spintoje ir net neatsiverciu. Sitoje knygoje ne apie niestuma pasakojama, o tik apie tai kokie kosmarai gali vykti. Kiek procentaliai vaiku gimsta Daunais, kiek is ju turi stuburo problemu, vilko gomuri ir t.t. ir t.t. Kazkoks kosmaras, tai kai pradedi apie tai skaityti toks jausmas, kad nei viena is musu negali sveiko vaikelio pagimdyti. fui doh.gif
Drauge is Rusijos parveze viena nebloga, bet dabar nelabai pamenu kaip vadinasi. Tai ir ta skaitau tik taip kaip vystosi nestumas, kaip turiu keistis as, kokio dydzio mano kleckiukas ir kas pas ji vystosi. Na dar apie tai kas nerekomenduojama ir patartina nestumo metu. Visas baisybes praleidziu.
Atsakyti
Mes su tetuku irgi "Nėštumo biblija" reguliariai kiekvieną penktadienį paskaitom (nes tada vaikučiui sekanti savaitė prasideda wub.gif ). Patinka ir vyrui ir aš apie viską informacijos randu.
Tik man nepatinka, kad ten grynai remiamasi D. Britanijos medicinos sitema. Kai kurie pasiūlymai man atrodo juokingi, nes Lietuvoj jie nerealūs. Beje, ten kalendorius labai panašus į "Supermamos".
Vartėme ir kitas knygas, bet nelabai prie dūšios lipo. Be to ir pati knygyno vedėja paterė šią knygą thumbup.gif

P.S. Ją tikrai rasite visuose "Pegaso" knygynuose arba "Knygų klube" nes tai pačiai leidyklų grupei priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 05 29, 15:48)
Mes su tetuku irgi "Nėštumo biblija" reguliariai kiekvieną penktadienį paskaitom (nes tada vaikučiui sekanti savaitė prasideda  wub.gif  ). Patinka ir vyrui ir aš apie viską informacijos randu.
Tik man nepatinka, kad ten grynai remiamasi D. Britanijos medicinos sitema. Kai kurie pasiūlymai man atrodo juokingi, nes Lietuvoj jie nerealūs. Beje, ten kalendorius labai panašus į "Supermamos".
Vartėme ir kitas knygas, bet nelabai prie dūšios lipo. Be to ir pati knygyno vedėja paterė šią knygą  thumbup.gif 

P.S. Ją tikrai rasite visuose "Pegaso" knygynuose arba "Knygų klube" nes tai pačiai leidyklų grupei priklauso.


drinks_cheers.gif super knygute
salia jos dar paskaitineju Spoko draugijos knygute nescios moters vadova drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 02 birželio 2006 - 20:07
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 05 04, 11:23)
Nepagailėk pinigėlių "Nėštumo biblijai". Aš dar labai žalia nėštukė, tačiau manau ir "ne žalia" ten ras visko, ko reikia. Ir ne tik nėštumui bei gimdymui, bet ir po jo. Ir tėveliui skirtų skyrelių yra. Ir sportui. Ir mitybai. Ir jausmams.


Gavau šią knygą dovanų gimtadienio proga ax.gif . Tikrai nebloga rolleyes.gif Na, visai smagu prieš miegą lovoj paskaitinėti ax.gif Nors šiaip internete tai daugiau informacijos galima rasti rolleyes.gif
Atsakyti
Turėjau "Nėščios moters vadovą", bet taip visos ir neperskaičiau. Bet "Nėščiosios kalendorius" man labai labai patiko nestuke.gif thumbup.gif 4u.gif skaitydavau ir skaitydavau, ir vis žiūrėdavau paveiksliukus kaip dabar atrodo mano leliukas, ir koks jis bus kitą savaitę. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 06 02, 22:05)
"Nėščiosios kalendorius" man labai labai patiko  nestuke.gif  thumbup.gif  4u.gif skaitydavau ir skaitydavau, ir vis žiūrėdavau paveiksliukus kaip dabar atrodo mano leliukas, ir koks jis bus kitą savaitę. wub.gif


Ar galima siuo metu rasti ji nusipirkti knygynuose?
Atsakyti