Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

as issiemiau auskara kazkur 3 men, kol dar pilvuko nebuvo.
Atsakyti
as tj nesioju auskariuka iki db, tik va nuo 4 men, nusipirkau specialu auskara is termoplasto skirta nestukem smile.gif ir visai jis nemaiso ir nekliuna, nesiosiu iki galo smile.gif
Atsakyti
Man gydytoja liepe issiimti smile.gif , tai auskaro nebenesioju nuo 15 savaites ax.gif
Atsakyti
As auskara buvau issiemusi jau pries nestuma. Bandziau ji visaip ideti,bet nelindo jis man,speju skylute buvo uzgijusi,nors jau 4-5 metai turiu auskara bamboj.
O dabar pagalvojus vistiek butu teke issimti,nes bamba labia issitempe ir issoko.
Antroji,apatine skylute dabar ne giliai pasislepus,o taip pat issokus.Negana to,dar strija (nedidele) eina per tas skylutes doh.gif
Po gimdymo jeigu viskas gerai bus,tai isiversiu auskara,arba bent jau bandysiu ji isiverti,jeigu ne,turbut eisiu,kad vel pradurtu per nauja smile.gif
Siaip yra specialus ,nestumui skirti bambos auskarai,jie didesni,ir ne metaliniai kiek zinau, gal buciau ir toki isigijus smile.gif
Atsakyti
Turiu ir aš auskariuką bamboje mirksiukas.gif dar prieš pradedant augant pilvukui išsiėmiau jį ir galvojau "ai užaugs skylutė ir nebedėsiu daugiau". Bet po nėštumo niekas man ten neužaugo, be to man negražiai atrodė ta skylutė.. Ėmiau vėl įsidėjau ir laiminga vaikštau biggrin.gif
Atsakyti
siuo metu esu 25 sav nestumo ir kolkas dar su auskaru, gyd sake jei neskauda ir nemaiso jis man galiu tempti kiek iskesiu, galbut iki galo ax.gif
Atsakyti
Kažkada turėjau, prieš nėštumą išsiėmiau. Dabar vėl laukiuos - skylė matos, bamba iššokus, nemanau, kad auskras gerai ten atrodytų. Ir šiaip, asmeniškai man auskarai toje vietoje - atgyvena.
Atsakyti
O kaip saunu kad radau sia tema. mano bambuka jau bjuvo suplyses per kuno kulturos pamoka kai nesenej isiverusi buvau. Po pusmecio vel isiveriau idomu kaip bus per nestuma dabar bet galbut nieko nes jau nesioju daug metu tad ir isiwmusi ji man jis neuzgytu. Greiciausiai net niekada nes yra surandejimas
Atsakyti
Ir ašesu auskaruota biggrin.gif turbūt dar panešiosiu, kol pilvelis temti pradės, o tada gal ta specialų nusipirksiu, jei rasiu ku wink.gif

Gaila būtų jei skylutė užsitrauktų, antrą kartą vertis greičiausiai neičiau, o be auskariuko kažkaip man keistai atrodo ta mano bambą biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi si tema aktuali, nes nesioju auskara bamboje, vis pagalvoju kada cia reikes issimti, bet kaip matau, yra kazkokie spec. auskarai nestuke.gif , gal reikes isbandyti smile.gif
Atsakyti
As nuo paauglystes turejau bamboje auskara, bet dar pries pastojant ji issiveriau, nes perskaiciau nemazai neigiamu daktaru atsiliepimu, taigi nusprendziau, kad galiu gyventiir be auskaro bamboje smile.gif
Atsakyti
O aš ir auskarą turiu ir dar mažą tatuiruotę žemiau dešinio klubo :/ įdomu kas iš jos liks po gimdymo :?
Atsakyti