Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

mamytes,as galiu pasidalint patirtimi ax.gif esu baigusi meno is odos gamintojo specialybe,tai tokie darbeliai man ne naujiena...

oda geriausia klijuoti nairito klijais,jie ne per greit dziuna tai gali odos skiaute ikomponuot tinkamai,pora kartu atplest jei blogai uzdejai,ir su nagu gerai nusivalo jei susitepe.kai jau darbas pridziuna-bele kaip neatplesi....tik va beda ju gauti sunkoka.as eidavau pas batsiuvius prasyt,kad parduotu,nes jie tokiais pat batus klijuoja...

skylutems kalt yra spec.kaltukai yvairiu skersmenu,as juos turejau pirkt mokykloj kai istojau,juos pagal uzsakyma mokyklai gamina.tik va,nezinau kas.... g.gif

jei kas dar bus neaisku,klauskit,bandysiu pagelbet.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2005 03 11, 00:55)
mamytes,as galiu pasidalint patirtimi ax.gif esu baigusi meno is odos gamintojo specialybe,tai tokie darbeliai man ne naujiena...

oda geriausia klijuoti nairito klijais,jie ne per greit dziuna tai gali odos skiaute ikomponuot tinkamai,pora kartu atplest jei blogai uzdejai,ir su nagu gerai nusivalo jei susitepe.kai jau darbas pridziuna-bele kaip neatplesi....tik va beda ju gauti sunkoka.as eidavau pas batsiuvius prasyt,kad parduotu,nes jie tokiais pat batus klijuoja...

skylutems kalt yra spec.kaltukai yvairiu skersmenu,as juos turejau pirkt mokykloj kai istojau,juos pagal uzsakyma mokyklai gamina.tik va,nezinau kas.... g.gif

jei kas dar bus neaisku,klauskit,bandysiu pagelbet.... smile.gif


O gal galima kuo nors kitu klijuoti (kad nereikėtų eiti kaulinti tų klijų pas batsiuvius)?
Atsakyti
[quote=Kirmele,2005 03 11, 11:49]
O gal galima kuo nors kitu klijuoti (kad nereikėtų eiti kaulinti tų klijų pas batsiuvius)?



tuose visokiu niekuciu kioskeliuose(jie dazniausiai buna prie turgaus)buna pirkti kliju batamas,odai klijuot,ir kaina ju nedidele...man atrodo kazkur iki 10lt. g.gif tie irgi visai neblogai klijuoja smile.gif
Atsakyti
[quote=dziulka,2005 03 11, 14:07]
[quote=Kirmele,2005 03 11, 11:49]
O gal galima kuo nors kitu klijuoti (kad nereikėtų eiti kaulinti tų klijų pas batsiuvius)?
tuose visokiu niekuciu kioskeliuose(jie dazniausiai buna prie turgaus)buna pirkti kliju batamas,odai klijuot,ir kaina ju nedidele...man atrodo kazkur iki 10lt. g.gif tie irgi visai neblogai klijuoja smile.gif
[/quote]

Dėkui, rytoj pat važiuosiu turgun, nes ką tik peržiūrėjau odos liučius - turėtų išeiti nebloga rankinė.
Atsakyti
QUOTE(Kirmele @ 2005 03 11, 11:49)
O gal galima kuo nors kitu klijuoti (kad nereikėtų eiti kaulinti tų klijų pas batsiuvius)?
Sveikutes, neirito kliju siais laikais niekur neimanoma nusipirkti, bet oda gana sekmingai galima suklijuoti 'moment' klijais ir ju kaina nera auksta apie 4-5lt, tik mielosios darbstuoles nepamirskite,kad klijai kurie klijuoja oda ganetinai dvokia, tad dirbkite tik gerai vedinamose patalpose! g.gif
Atsakyti
QUOTE(j.o.l.i.t.a. @ 2005 03 14, 22:50)
Sveikutes, neirito kliju siais laikais niekur neimanoma nusipirkti, bet oda gana sekmingai galima suklijuoti 'moment' klijais ir ju kaina nera auksta apie 4-5lt, tik mielosios darbstuoles nepamirskite,kad klijai kurie klijuoja oda ganetinai dvokia, tad dirbkite tik gerai vedinamose patalpose! g.gif



kad negalima niekur gaut nairito kliju turiu papriestaraut,nes mano tevas is pazystamo batsiuvio man ju parnesa tongue.gif o kas del momento...jis laaabai ilgai dziuna ir ziauriai dvokia... schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas gali papasakoti, kaip pasidaryti uzrasu knygutes ar kokius pauosalus is odos skiauciu. Ar kokius kitokius originalius dalykelius biggrin.gif
Atsakyti
uzrasu knygute buvo mano kursinis darbas smile.gif galiu trumpai aprasyt technologija:
1.nusipiesti eskiza
2.is kartono issipjauti knygutes nugarele(virseli)
3.persipiesti eskiza ant kartono,pasidaryti trafaretus jei reikia
4.issipjauti oda,nepamirskit palikti apie 1cm.krastu uzlenkimui smile.gif
5.nusklembti krastus(kitaip sakant aplink visa odos gabala nuskusti krastus kuriuos reikes uzlenkti kai uzklijuosit oda ant virselio mazdaug 1cm.plocio,kad oda tose vietose suplonetu per puse savo storio.kuo puikiausiai nuskusti galima su britva.)
6.klijuoti oda ant kartono(kitaip sakant realizuoti savo ideja)
7.uzlenkti krastus
8.kitoje nugareles puseje paslepti uzlenkimo krastus t.y.is balto arba spalvoto popieriaus(storesnio)issipjauti beveik nugareles dydi atitinkancius lakstus(2-3mm.mazesnius nei nugarele)ir graziai uzklijuoti

o toliau seka lapu irisimas,bet tai labai kvaila ir daug kruopstumo reikalaujanti technika,todel siulyciau nusipirkt paprasta uzrasu knygute,ir paprasciausiai ''perdaryt''virseli savaip smile.gif tada nereikes ir kartono pjaustyt nugarelems(2)

na tikiuosi nors kiek padejau... smile.gif
gal ko neparasiau ar neaiskiai parasiau,tai klauskit ax.gif
Atsakyti
kas del papuosalu,tai visai nesunku juos pasidaryt,tik reikia fantazijos.
pirmiausia nusipiesti ji ant popieriaus...paskui issipjaustyt is kartono trfareta,ji graziai apklijuoti oda,galima panaudoti ivairios furnituros,gintaru,karoliuku,kailiuku ir t.t. ir pan.
galima nusipinti sau originalu dirza,tik tam reikalui reikia labai daug ilgu odos juosteliu,pinti tai mazdaug kaip ir su siulais...
savo dukrai esu pridariusi odiniu egtuku i plaukus,paprasciausiai padariau gelyciu is odos ir uzklijavau jas ant paprastu segtuku,ir niekas daugiau tokiu neturi biggrin.gif
dar grazu is odos padarytos dideles geles(rozes,ramunes,saulegrazos...)jas galima pritvirtinti prie rankinuku arba rubu...

man asmeniskai labiausiai patinka daryti paveikslus,kiek padarau,visus isdovanoju,vienetiniai kuriniai ax.gif kai viena padarau,kito tokio pat jau nebesugebu padaryt thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Dziulka! Tu tikra drauge!! thumbup.gif Atrodo kas cia yra pasidaryti, bet kartais taip truksta patarimo is sono!!! Gal apie apyrankes 4u.gif ka nusimanai?
Atsakyti
Man atrodo, kad paveikslai tai visai ne tik neiveikiama bet ir neisivaizduojama tvirtove tongue.gif Kaip Tu juos shturmuoji? wub.gif
Atsakyti
visada prasom drinks_cheers.gif padesiu kuo galesiu ax.gif

o su apyrankem tai as maziausiai esu susidurusi,prisipazinsiu net nesu bandziusi daryt blush2.gif man ant ranku geriau metalas ziurisi biggrin.gif bet jei reiketu ka padaryt,tai manau bandyciau varstyt panaudojant visokius karoliukus,perliukus,gal netgi plunksnas:hm arba kaip nors ydomiai papint g.gif o paskui dar prie tos apyrankes priderint koki plauku papuosa g.gif na manu ideju galima daug prigalvot thumbup.gif
Atsakyti