Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

gvozde, nu tikrai puiku bigsmile.gif thumbup.gif išspaudėte iš tos nuobodžios (raukimo) technikos maksimum plastikos ir išraiškingumo thumbup.gif labai gyva faktūra, dinamiškumas ir tas medis su nuotaika... puikia dera visi elementai tarpusavyje (kad ir tie raukiniai ir stilizuotas kamieno dekoras..) na gal tik žolės daigeliai per vienodai surikiuoti, bet tai smulkmena.

o dėl spalvų pinciuke visiškai teisi drinks_cheers.gif labai jų norisi. suprantu, kad čia kaltos medžiagos, tad jums būtina paieškoti tos nedažytos odos (ji būna tik šviesi - melsvo, balkšvo, rusvo, rausvo, kreminio atspalvio ir paviršiuj ir storio pjūvyje). ar ji tinkama dažymui galima pažiūrėti užlašinus lašą vandens (galima paseilinti biggrin.gif ), jei jis susigeria greitai kaip į popierių, vadinas ir dažysis puikiai). na ir įsigyti dažų.
reljefą jau įvaldėte puikiai, tad tikrai būtų įdomu pažiūrėti kaip su spalvomis jūsų darbai atrodytų ax.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(gugile @ 2009 09 30, 22:11)
o jei kokie grožiai.. merginos o tas Kavaliauskas kartais ne ŠU dėstytojauja? man mko tai seni prisiminimai prabilt nori?

taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 30 rugsėjo 2009 - 21:20
QUOTE(pinciuke @ 2009 09 30, 20:18)
kiek žinau - darbas liko universitete.

gaila doh.gif
Atsakyti
Aciu mielosios uz gerus zodzius... As pati jauciau, kad sitas mano darbas yra geriausias ir mano darytu... ax.gif Man labai daug geros energijos dave ir geru emociju bei patarimu plenero dalyviai - vat ka daro vien darbine atmosfera tarp profesionalu biggrin.gif

O su medziagomis tai taip, sunkoka ju gauti...
Siuo metu darau savo gimtojo miestelio baznycia su visomis smulkiausiomis detalemis ir kaip tik radau baltos odos drabuzi su mazai siuliu, tai zinokit iki lubu pasokau is laimes, kad pavyko rasti ax.gif
Bandysiu gauti nedazytos odos is tos moters, kur radau skelbima, sake ji visokios odos gauna ir pas ja dideli metriniai lopai kanuoja 7 Lt uz 1 kg.

beje, gyvai tas paveikslas ne toks tamsus, cia labai dug ka blykste padare, naturaliai jis gyvesnis atrodo, tarsi ta obelis stiebtusi aukstyn savo sakomis.

Aha, o del zolytes vat nuojauta sake, kad kazka imantriau reiketu sugalvoti, tik vat tuo momentu man neatejo i galva kaip ja patobulinti... Buvo mazai laiko isiklausyti i save ir apgalvoti detales, nes vazinejau i plenera po darbo, o po darbo ne visada galva dirba gerai.
Atsakyti
aš tai čia tik mėgėja tarp Jūsų - profesionalų. Ir laiko man šitai vieklai lieka labai mažai, todėl ir darbelių nedaug, ir tobulėju lėtai sad.gif
bet man vistiek smagu čia būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2009 09 30, 14:04)

kažkada kaune prie geležinkelio stoties buvo kažkokia odų parduotuvė, tiesa asortimentas tas ne visada tinkamas, bet gal ji dar yra, paieškokite.



Abejoju kad ta parduotuve dar veikia g.gif kai man reikejo odos, apie 2000 metus jie galejo pasiulyti tik kiaules oda, jokio pasirinkimo verysad.gif , parduotuve jau tais laikais merdejo. Teko vaziuoti i Ramucius, bet lyg tai ir ten nebedirba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2009 10 01, 11:34)
aš tai čia tik mėgėja tarp Jūsų - profesionalų. Ir laiko man šitai vieklai lieka labai mažai, todėl ir darbelių nedaug, ir tobulėju lėtai sad.gif
bet man vistiek smagu čia būti  4u.gif



Pinciuke, patikek,as irgi nesu profesionale ir save tokia niekada nelaikiau, as darau tai, kas man patinka, kas suteikia atsipalaidavima ir uzsimirsima, as pagrindus gavau tik gimnazijoje per technologiju pamokas, o visa kita tiesiog su laiku atejo - eksperimentavimas, info ieskojimas, ypac kitu darbu nuotrauku tyrinejimas. Vat ko ko, bet tu kompoziciju su gelytemis man pvz butu labai sunku padaryti, nes nesu maciusi kaip jas daro, nors kazkur internete radau instrukcija kaip jas pasidaryti.

kazkada lankiau meno mokykla, bandziau piesti ir tapyti, gavosi man labai gerai ir mokytojas sake, kad labai greitai mokausi ir per tris menesius pasiekiau tai, ko kiti siekia metus laiko, bet man nepatiko. Jauciau, kad turiu talenta, bet nezinojau kur ji galiu panaudoti, kol nepradejau namuose savarankiskai eksperimentuoti su oda ir technologijomis. Ypac man patinka tai, kad tai reta dailes saka. Visame Sakiu rajone nera jokio menininko, darancio butent paveikslus is odos. Knygutes ir papuosalus daranciu yra.

Mano prosenelis pasakiskai piesdavo, bet irgi jokiu meno mokslu nebuvo baiges, tiesiog pats is saves turejo talenta ir gera aky. Manau as is jo ir pave;ldejau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lenny @ 2009 10 01, 11:54)
Abejoju kad ta parduotuve dar veikia g.gif  kai man reikejo odos, apie 2000 metus jie galejo pasiulyti tik kiaules oda, jokio pasirinkimo  verysad.gif , parduotuve jau tais laikais merdejo. Teko vaziuoti i Ramucius, bet lyg tai ir ten nebedirba verysad.gif



tai jau taip, is storos skuros nepadarysi nieko, tad tenka eiti i paskuistukus ir ieskoti odiniu drabuziu, bet labai sunku yra rasti su mazai siuliu... Vat paziuresim ka cia turi ta moteris is Kauno. Jei pas ja yra pasirinkimas geras, tai informuosiu merginos ir jus. smile.gif
Atsakyti
Trr, negaliu jums atsiusti pranesimo i AZ, nes rodo, kad pas jus uzpildyta dezute...
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 10 01, 10:54)
Abejoju kad ta parduotuve dar veikia g.gif  kai man reikejo odos, apie 2000 metus jie galejo pasiulyti tik kiaules oda, jokio pasirinkimo  verysad.gif , parduotuve jau tais laikais merdejo. Teko vaziuoti i Ramucius, bet lyg tai ir ten nebedirba verysad.gif

visai gali būt unsure.gif aš senai ten buvau ir būtent buvo storos, prastos odos.. ir nekaip ten ta jų prekyba atrodė... schmoll.gif geriausia odos ieškoti vilniuje arba šiauliuose.
buvo vilniuje viena labai gera parduotuvė (storoka, bet labai kokybiška ir įvairi oda iš rusijos), bet ji kaip ir dauguma bankrutavo. užtat kitur atsidarė kita, labai tikiuosi nepradings ji, nes ten irgi labai geras pasirinkimas ir daugiausia plonos odos.

p.s aha, jau pravaliau savo AŽ. biggrin.gif

gvozde, nu tikrai įdomu, kas ten bus per oda pas tą moteriškę, turėsit smulkiai nupasakot man arba nufotografuoti biggrin.gif ax.gif . kažkaip kilo įtarimas kodėl kaina už svorį, o ne už plotą, nes kilogramais dažniausiai sveriamos atraižos (t.y. nedideli gabalai) g.gif beto tą svorį nesunku padidinti, pvz drėgmes gavusi oda kur kas sunkesnė (o ji ir šiaip labai sunki). nors kaina dabar tai regis tikrai labai patraukli. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 01 spalio 2009 - 12:05
Skambinau as jai siandien pasiteirauti ar turi plonos nedazytos odos is abieju pusiu isdirbtos, kuri reikalinga mano darbams... Neturi tokios... tai kaip supratau ji turi odos, kurios dazyti neina... teks tenkintis devetu drabuziu parduotuvemis... verysad.gif
Bet visvien kai i paskaitas vaziuosiu susitiksiu su ja realiai paziureti ka ji turi.
Papildyta:
na ji sake, kad lopai dideli apie metra dydzio. Tie dideli lopai kainuoja 7 Lt/kg, o mazos atraizos rankdarbiams visokiu spalvu kainuoja 5 Lt/kg.
Papildyta:
Trr, o kiek pas jus ten Vilniuje kainuoja ta nedazyta plona oda, kuria galima dazyti?
Atsiminiau, gi mano sese Vilniuj savaitgaliais daznai buna pas draugus, tai galetu man nupirkti... bigsmile.gif Tik man reiketu dar adrso. Vis neprarandu vilties gauti geros odos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gvozde @ 2009 10 01, 14:53)
Skambinau as jai siandien pasiteirauti ar turi plonos nedazytos odos is abieju pusiu isdirbtos, kuri reikalinga mano darbams... Neturi tokios... tai kaip supratau ji turi odos, kurios dazyti neina... teks tenkintis devetu drabuziu parduotuvemis... verysad.gif
Bet visvien kai i paskaitas vaziuosiu susitiksiu su ja realiai paziureti ka ji turi.
Papildyta:
na ji sake, kad lopai dideli apie metra dydzio. Tie dideli lopai kainuoja 7 Lt/kg, o mazos atraizos rankdarbiams visokiu spalvu kainuoja 5 Lt/kg.

Gal mesteltum man i AZ kontaktus? Gal man tiktu tasiukams, sedmaisiams, drabuziams? ax.gif
Atsakyti
O vat pas ta moteriske as galesiu nusipirkti skryniai odos, nes jai labai jau plonytes nereikia smile.gif Tik vat butu idomu suzinoti su kokiais dazais galima butu dazyti ta oda g.gif Noreciau visvien reljefa padazyti.. As internete susiradau senoviniu skryniu rastu, tai bandysiu ant savosios kazka panasaus atvaizduoti - nors ir nebus jau tikrai senovine, bet uztat bent jau imituota smile.gif Nu ziuresiu kokios ten odos ji turi, nufotografuosiu ir tada gal galesit jus man patarti su kuo ir kaip galeciau ja padazyti, nes planuoju pirkti rudos spalvos, kad deretu man prie senovines azuolines spintos gintarinemis rankenomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2005 03 16, 20:55)
kas del papuosalu,tai visai nesunku juos pasidaryt,tik reikia fantazijos.
pirmiausia nusipiesti ji ant popieriaus...paskui issipjaustyt is kartono trfareta,ji graziai apklijuoti oda,galima panaudoti ivairios furnituros,gintaru,karoliuku,kailiuku ir t.t. ir pan.
galima nusipinti sau originalu dirza,tik tam reikalui reikia labai daug ilgu odos juosteliu,pinti tai mazdaug kaip ir su siulais...
savo dukrai esu pridariusi odiniu egtuku i plaukus,paprasciausiai padariau gelyciu is odos ir uzklijavau jas ant paprastu segtuku,ir niekas daugiau tokiu neturi biggrin.gif
dar grazu is odos padarytos dideles geles(rozes,ramunes,saulegrazos...)jas galima pritvirtinti prie rankinuku arba rubu...

man asmeniskai labiausiai patinka daryti paveikslus,kiek padarau,visus isdovanoju,vienetiniai kuriniai ax.gif kai viena padarau,kito tokio pat jau nebesugebu padaryt thumbup.gif


Laba,Norejau paklausti kaip daryti paveikslus is odos,ir ar galima ka padaryti is dirbtines?
Atsakyti