Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

NUOSTABU!!! thumbup.gif Lenkiu galva uz kantrybe (matyt, kai dievulis ja dalino, as kur nors kampe pasislepusi mezgiau ir praziopsojau...)
Atsakyti
uuudra - pasikartosiu ir sitoj temoj: suknute nunerta TOBULAI: pradedant motyvu nerimu, ju isdestymu ir baigiant tobulu tinkleliu !! Fantastika !
mano susizavejimas airiskais neriniais jau senokai baigesi taciau jusu suknute priverte aikteleti ir pazvelgti i juos is naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2014 07 23, 10:30)
uuudra - pasikartosiu ir sitoj temoj: suknute nunerta TOBULAI: pradedant motyvu nerimu, ju isdestymu ir baigiant tobulu tinkleliu !!  Fantastika !
mano susizavejimas airiskais neriniais jau senokai baigesi taciau jusu suknute priverte aikteleti ir pazvelgti i juos is naujo smile.gif

ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2014 07 11, 13:45)


Labai gražu. Likau be žado bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2014 07 28, 22:31)
QUOTE(uudraa @ 2014 07 11, 13:45)


Labai gražu. Likau be žado bigsmile.gif


dėkui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2014 07 11, 14:45)

Puikus darbas!!!
Turbūt šimtą metų nesirodžiau čia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
vau, kad gražu 4u.gif
na aišku vasarėlė pasibaihusi, bet radau tokį grožį, kad negalėjau nepasidalinti su jumis wub.gif https://lh6.googleus...471150042_n.jpg
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norejau paklaust, kaip tvarkingai uztvirtint pasleptus siulu galiukus, esu girdejusi apie klijus atlaikancius ir skalbina ir lyginima, net nusipirkau vienus prym firmos, bet instrukcijoj nieko neraso apie skalbima. Gal kas tiksliau zino ko man reikia ir gali paprotint ? Aciu.
Atsakyti
veriu galiuka i adata ir prakaisioju pirmyn-atgal per nerini. Tekstiliniai klijai nenusiskalbia, bet jie sudziusta ir sukieteja. Tai jei nebus pamusalo, tai prie kuno bus nesmagu-siurkstu
Atsakyti
Aciu Vikse 4u.gif
Atsakyti
na ir aš pabandžiau airišku nėinius. Kažkiek jau "atmušiau ranką". nes buvo momentas kai norėjau mesti viską......

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 12 04, 12:41)
va čia vaizdžiai matosi, kaip tą tinklelį daryti wink.gif

Šitoj nuorodoj, tai kaip ir paaiškėja. Bet nuo ko pradėt? pasidaryt iškarpą ant medžiagos, tada ant jos sudėliot motyvus ir pradėt tinklelį?
O yra kokie raštai tinklelio? Nežinau net kaip paklaust, bet kiek akių turi būt viena tinklelio dalis? Na, Kad skylės nebūtų labai didelės? Ir dar toks klaisimas ar vienodas tas tinklelis turi būt? Nežinau ar suprasit ką noriu paklaust, bet ar visada vienodai akių jungiant motyvus?
.... ax.gif iš anksto ačiū jei kas suprasit kas man neaišku doh.gif
Atsakyti