Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (AK)

Aš irgi ruošiuosi čia gimdyti, nors dar negreitai tik balandį, bet jau domiuosi smile.gif
Pas kokį gydytoją gimdėt? kiek davėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Szakaraite @ 2013 01 02, 10:54)
Aš irgi ruošiuosi čia gimdyti, nors dar negreitai tik balandį, bet jau domiuosi smile.gif
Pas kokį gydytoją gimdėt? kiek davėt? 4u.gif


pas Plevokienę. nieko nedaviau. ir neplanavau to daryt.
visas atsiliepimas anam puslapy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 02 sausio 2013 - 12:40
Aš pirmą gimdžiau su G.Mečėjum (dabar jis gimdymų nepriiminėja), buvau susitarusi, kviečiau jį ne darbo metu, atsilyginau.
Antrą gimdžiau su V.Eiringyte, nesitarus, nieko nemokėjau, trečią - su Gelažanskiene, nesitarusi, nemokėjau nieko.
Atsakyti
abu gimdziau antakalny, pirma gimdziau 2009m iki remonto, buvo palatos baisios, bet man tas tikrai nerupejo ir netrugde, trecia diena namo iskeliavom, gimdziau pas V. Eringyte- nieko nedavem, nes nebuvom nusiteikia kad uz mane kazkas kitas pagimdys (o ir dabar po antro vaikelio supratau, kad nebuvo uz ka dekoti )
antra gimdziau 2012vasaros pradzioj, po remonto, palata buvo dviviete, gimdziau pas Podkopaeva, bet jis i gimdyma nespejo ateiti, tai buvo dvi labai puikios akuseres, bet ir si karta pagimdziau pati, tai irgi niekam nieko nemokejom
o del pogimdyvines prieziuros, man kazkoks instinktas isijungia, kad as net kai sveria pati padedu ant svarstykliu ir paimu, neduodu niekam savo vaiko i rankas 4u.gif ir nelabai man ko reikia is personalo, pirma karta zirkliu prireike, tai dave be problemu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 12 01, 15:29)
Gimdžiau prieš 1,5 savaitės,  sumokėjom tik už atskirą palatą 200 lt.

Labute, sveikinu su mazu stebukleliu) o tikrai yra atskiros palatos? nes ka tik perskaiciau ju internetiniame puslapyje "INFORMUOJAME, KAD ŠIUO METU INDIVIDUALIOS PALATOS PASLAUGA NETEIKIAMA. " .....tik nesupratau kodel? parasyta ir 1 ir 2 skyriuje....gal kas nors zino kodel ir kada bus?
Atsakyti
ir dar iskilo keleta klausymu blush2.gif
Ar tikrai duoda ta kamuoli dideli ir leidzia buti vonioje saremiu metu? o gal net gimdyt galima vandenyje? nes pvz. vgn per ekskursija irgi pasakoja , kad galima ir vonioje guleti saremiu metu ir t.t. , bet ten dirbanti akusere sake, kad nelebai jie nori ileisti i ta vonia, sake per pusmeti tik pora mamyciu ten mate.... cool.gif va idomu kaip is tikruju antakalnyje?nes lb.noreciau pabut vandenyje, jis visada ramina))
ir dar domina prieziura pogimdyminiame skyriuje? naujoj temoj kaip ir geri visi atsiliepimai, bet senoje temoje tiek prisiskaiciau, kad net persigalvojau Antakalnyje gimdyt........dabar va nusiraminau, ir vel abejoju.....vis gi visi sako, kad Antakalnyje personalas kompetentingesnis .... blush2.gif
Prasau, pasidalinkit patirtimi....kaip jums ta prieziura po gimdymo? aisku , kad mamyte pati turi viska daryt, bet kai pirma karta, reikia ir patarimo, ir pagalbos ir siaip normalaus elgesio...
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 01 14, 01:03)
ir dar iskilo keleta klausymu blush2.gif
Ar tikrai duoda ta kamuoli dideli ir leidzia buti vonioje saremiu metu? o gal net gimdyt galima vandenyje? nes pvz. vgn per ekskursija irgi pasakoja , kad galima ir vonioje guleti saremiu metu ir t.t. , bet ten dirbanti akusere sake, kad nelebai jie nori ileisti i ta vonia, sake per pusmeti tik pora mamyciu ten mate.... cool.gif va idomu kaip is tikruju antakalnyje?nes lb.noreciau pabut vandenyje, jis visada ramina))
ir dar domina prieziura pogimdyminiame skyriuje? naujoj temoj kaip ir geri visi atsiliepimai, bet senoje temoje tiek prisiskaiciau, kad net persigalvojau Antakalnyje gimdyt........dabar va nusiraminau, ir vel abejoju.....vis gi visi sako, kad Antakalnyje personalas kompetentingesnis .... blush2.gif
Prasau, pasidalinkit patirtimi....kaip jums ta prieziura po gimdymo? aisku , kad mamyte pati turi viska daryt, bet kai pirma karta, reikia ir patarimo, ir pagalbos ir siaip normalaus elgesio...


Cia irgi organizuojami kursai, 2 kartus per menesi treciadieniais apie gimdyma, viena karta - apie naujagimi, aprodo gimdyklas, palatas, atsako i visus klausimus, kaip ir VGN. Manau, geriausia apsilankyti ir paciai palyginti gimdymo namus, savom akim pamacius, rupimais klausimais pasitarus su gydytojais daug lengviau priimti sprendima.. smile.gif
Atsakyti
Aš pati prieš trečią gimdymą apsilankiau kursuose tuose vien dėl tos ekskursijos po palatas, gimdyklas, norėjau išklausinėti, ar leidžia vaikščioti ir gerti vandenį gimdymo metu..Ir tikrai tuo metu buvo užgarantuota, kad leidžia ir atsigerti, ir vaikščioti, bet mano patirtis dviejų pirmųjų gimdymų metu buvo visiškai priešinga - neleido nei atsistoti nuo lovos, nei atsigerti nors šiek tiek, man to siaubingai trūko.. doh.gif Deja, trečio gimdymo metu nebespėjau patikrinti tos informacijos, nes viskas vyko labai greitai, nespėjau nė ištrokšti, nė pavaikščioti nenorėjau, nes gimdykloj užtrukau dešimt minučių..
Todėl ir dėl tos vonios aš labai abejoju, kad leidžia visoms norinčioms joje mirkti.. g.gif Visų pirma, reikia patekti į tą gimdyklą, kurioje yra vonia, o antra, jeigu neleidžia atsikelti nuo lovos, tai ir ta vonia nuplaukia.. g.gif bet tikrai negaliu garantuoti, pati neprašiau, gal atsiras tuo pasinaudojusių ir galės plačiau papasakoti..Kursuose irgi minėjo, kad vonia pasinaudoja viena kita gimdyvė, tikrai nemasiškai, motyvavo tuo, kad nenori gimdyvės..

Dėl pogimdyvinės priežiūros aš asmeniškai nusiskundimų neturiu, nei po pirmo, nei po trečio gimdymo, gal kad ypatingai daug nieko neklausinėjau, o į personalą minimaliai kreipiausi, bet visada gaudavau atsakymą ir niekad nemačiau susiviepusių, piktų ir pan veidų..Priešingai, po pirmo gimdymo mačiau, kaip pas palatos kaimynę tikrai ėjo budinčios akušerės ir padėjo, ir patarinėjo, ir rodė viską, nu nemačiau, kad kažkas su panieka elgtųsi, o pagalbos tai mamai reikėjo tikrai nemažai..Po antro gimdymo palatoj irgi jauna mamytė su coliuku mažulyčiu gulėjo, tikrai buvo rūpestingai apžiūrimi, ir patarimų negailima, ir pagalba suteikiama visokiais klausimais..Po trečio gimdymo stebėjau, kaip prie palatos kaimynės kokias dešimt minučių budinti slaugutė iš naujagimių skyriaus stovėjo, kalbėjo apie nieką vis paklausdama, ar mama tikrai neturi jokių klausimų apie vaiko priežiūrą, bet išgirdusi atsakymą, kad viskas aišku, nieko nenori paklaust, išėjo..O jai išėjus prasidėjo mamos klausimai - tai kaip dabar maitint, kiek maitint, kaip rengt, kaip praust ir t.t., ir dar telefonu giminaičiams paskambinusi guodėsi, kad čia tikrai nieks nieko neaiškina ir nepadeda.. doh.gif Kitai kaimynei sunkiai pamaitinti sekėsi, nu dievaži, ėjo ir ėjo ta akušerė pas ją, nu tikrai nebuvom vienos ištisą parą..Kelis kartus prašiau, kad sanitarės (turbūt) atneštų verdančio vandens man arbatai pasidaryt, užtai duodavau šokolado plytelę (grynai už paslaugą, kurios neprivalo man daryti, už vargą), tai dar ir įsiūlyt turėdavau, kad paimtų..Tai man tikrai keista skaityti tokius komentarus, kad nieks neužeina, nieko neparodo, viskam visada dzin, personalas grubus, nemalonus ir pan, turint gan nemažos patirties ten po trijų gimdymų 2007, 2010 ir 2011 metais.. g.gif visus kartus gulėdavau visiškai viena, vyro nebūdavo arba būdavo labai trumpai, tariausi tik vienąkart, patį pirmąjį, paskui gimdžiau nesitarusi, niekam nieko nemokėjau..

Man po pirmo ir antro gimdymo ten baisu buvo gulėti vien dėl baisių palatų, ūžiančių vėjų pro langus, neužsidarančių durų, bendrų apšnerkštų wc ir pripelyjusių, aplaužytų dušų, bet po remonto to nebėra, ypač gerai, kad wc ir dušas palatoj, tai tikrai visai kitaip jaučiausi..

O šiaip tikrai, rekomenduoju apsilankyti kursuose ten ir paklausti visko, kas rūpi, gyvai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 14 sausio 2013 - 12:14
QUOTE(Ruta77 @ 2013 01 14, 11:40)
Cia irgi organizuojami kursai, 2 kartus per menesi treciadieniais apie gimdyma, viena karta - apie naujagimi, aprodo gimdyklas, palatas, atsako i visus klausimus, kaip ir VGN. Manau, geriausia apsilankyti ir paciai palyginti gimdymo namus, savom akim pamacius, rupimais klausimais pasitarus su gydytojais daug lengviau priimti sprendima.. smile.gif

na ekskursijos tai vienas dalykas, o tikrove - kitas.......per ekskursijas viskas grazu atrodo) todel klausymai lieka aktualus blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 01 14, 12:52)
na ekskursijos tai vienas dalykas, o tikrove - kitas.......per ekskursijas viskas grazu atrodo) todel klausymai lieka aktualus  blush2.gif  smile.gif


bet kursus veda vyr.akušerė, todėl jos visko galima išsiklausinėti, apie gimdymo eigą, vonias, dušus jo metu, kokia tvarka to reikalauti/gauti ir pan., nes forume atsiliepimai nekonkretūs, gali būti subjektyvūs ir pan., o ten apsilankius galima gauti motyvuotą personalo atsakymą, kuriuo paskui galima remtis gimdant.. 4u.gif
Atsakyti
As irgi neseniai gimdziau Antakalni. Gimdymas antras. Gimdykla teko be vonios, tai ja naudotis galimybes (nors tiesa sakant ir noro) nebuvo. Kamuolys buvo, ji isbandziau smile.gif (gal ir padeda ax.gif ). Aisku daugiausiai laiko teko praleisti ant lovos priristai prie tu visu aparatu, bet karts nuo karto ateidavo akusere ar gydytoja ir paleisdavo "pasiganyti" (mano atveju reikejo ilgokai praleist gimdykloj, nes leido antibijotikus del streptokoko, o po ju suleidimo, reikejo dar 4 val laukti ir tik tada nuleido vandenis). Beja gimdant pirma karta kai papuoliau i gimdykla, tai taip ir visa laika pralaike prirista prie tu aparatu... Tai cia gal ir nuo gydytojos ir gimdymo eigos priklauso ar teks visa laika pragulet, ar dar ir "papramogaut" vonioj ar ant kamuolio leis.
Apie vandens gerima man atrodo jau anksciau buvo aptarta, kad visgi gal geriau jo negerti, maza ka jei reiks skubiai operuoti. Aisku jei jums tai atrodo kvaila, galite gerti kiek telpa, kol niekas nemato biggrin.gif, nes tikrai ne visa laika akusere su gydytoja pas jus gimdykloj sedes (aisku, jei eiga normali ir nera jokiu komplikaciju)
Prieziura po gimdymo. Na situo klausimu net nezinau ka pasakyti. As kai jau ne pirma karta gimdanti, tai man jokios pagalbos kaip ir nereikejo, tai niekas labai ir nelindo i akis. Su manim palatoje gulejo pirmakarte, tai varge varge kaip jai reikejo pagalbos doh.gif. O bet taciau... Aisku ateina gydytojos, sesutes, akuseres, klausia ar viskas gerai, ar kokiu klausimu turit ir t.t. Bet jeigu pati nepaklausi, tai niekas ten nepuls rodyti kaip ta vaikeli prausti, sauskelnes keisti ar kruti paduoti. Mamyte bijodavo net prasizioti kai ateidavo gydytoja ar akusere, o likus palatoj tik su manim tai neuzsiciaupdavo doh.gif. Ir visa mokymo programa jai pravest turejau as. (Kyla itarimas, kad tikrai specialiai pirmakartes su patyrusiom i viena palata suguldo, kad jau patyre mamytes naujas apmokytu ir taip personalui darbo maziau butu blush2.gif )

Taigi, mamytes, nagi ne zuvys esat, paklaust galima, ir jei klausi tikrai niekas nesistebi, neapsaukia, per galva neduoda, o parodo ir pamoko. Kol kas dar nezinau nei vieno zmogaus, kuris kito mintis skaitytu. Dabar begale kursu visokiausiu, mokykleliu, internetas. Zodziu informacijos, jei tik nori, gali rasti lengvai. Tai ir po gimdymo personalas nepersistengia ir i akis nelenda, o nuspeti ka jus zinote ko ne gebejimu neturi wink.gif. Taigi drasiai klauskite ir nepamirskite, kad kaip sauksi taip atsilieps smile.gif (o jei nesauki tai ir atsiliept nera kam biggrin.gif)
Atsakyti
O mums truputi liudniau su pogimdyvine prieziura buvo... Po cezario vaikiuka pamaitinti gavau po daugiau nei puses paros ir iskart pati paprasiau akuseres, kad parodytu kaip teisingai glausti prie kruties. Mano nuostabai sesute atsake "dek prie papo ir maitink", apsisuko ir isejo. Rezultatas - siaubingai nugrauzti speneliai, is to streso sumazejo pienelio ir po menesio atsidurem ligoninej, nes vaikiukas neteisingai paemes kruti, neistraukdavo pieno ir isekus organizmui pora paru buvo laikomas su lasalinem. Panasiai buvo ir su bambutes valymu. Kadangi nieks nieko nepaaiskino, neparode, pati nuejau i naujagimiu skyriu ir paklausiau kaip, kuo valyti, pasirupint priemonemis ar kazka duos. Atsake, kad dabar niekuo nesirupint, jos sutvarkys pacios, grisim namo ir tada galesiu valyti. Sekanti ryta is naujagimiu gydytojos atklausiau labai ilga morala kokia as bloga mama, nesugebu pasirupint savo vaiku ir isvalyt bambutes, nes ji paraudusi. Taip kad ir klausiant, ne visada atsakymo galima sulaukt....
Po menesio laukiam broliuko ir apie antakalni bijau net pagalvot. Tikiuosi sulauksim tu 37 savaiciu ir galesim drasiai vaziuot i kita ligonine:)
Atsakyti