Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (AK)

QUOTE(mazas_eziukas @ 2015 10 05, 20:14)
Gimdžiau AK 2 gimdymo skyriuje. Buvau susitarusi su gydytoja, nes pas ją lankiausi Motinystės centre. Tiesą pasakius į kasą nieko nemokėjom, nors gydytoją net iš atostogų išsikvietėm. Labai džiaugiuosi, kad pas ją gimdžiau, nes budinti gydytoja man labai nepatiko. Mane prižiūrinti gydytoja mano akimis labai profesionali, kantri, maloni, labai tinkanti šiam darbui. Atvažiavom vėlai vakare, gimdymas prasidėjo kažkada naktį, truko 7,5val, pagimdžiau 9:43. Kai keitėsi pamaina, atėjo kita akušerė. Su ja nesitarėm, bet ji buvo nereali! Nežinau kokios yra "stafkės", bet gydytojai davėm 300. Akušerei 50, nes nesitarėm su ja, tad ir papildomų pinigų neturėjom. Bet ji verta ir daugiau, nes sutverta tam darbui - labai kantri, švelni, motiniška, tokia SUPER! Jeigu reikia pavardžių, rašykit asmeninę žinutę wink.gif Nesinori čia viešinti pavardžių, maža kas tongue.gif


Panasi situacija laukia, bet galvojau, kad visi eurai dabar oficialiai turėtu būti mokami.
O gal kas žinot, kiek planinis CP įkainuotas tariantis su gydytoju? Planinis ne del mamos inorio, leliaus padėtis bloga ir natūraliai nepagimdysi. Ar tokiu atveju isvis neverta tartis ir mokėt, nes ir taip bus susitarta operacijos data ? Ka manot , verta ? Gydytoju pasitikiu labai, nebent po operacijos pati atsidekociau.
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2015 07 16, 15:34)
Gal galima placiau ? Kur ir kada reiktu savo pageidavima CP isreiksti? Ir kurie gydytojai tuo klausimu AK sukalbamesni ?



QUOTE(kess @ 2015 07 19, 11:38)
Savo pageidavimą dėl gimdymo būdo reikėtų išreikšti gydytojui, su kuriuo iš anksto tariatės. Galbūt galima ir atvykus su sąrėmiais, nežinau, bet aš taip nedaryčiau. Kurie gydytojai palankiau vertina cezarį nei naturalų gimdymą, taip pat nežinau - tokių apklausų nedariau. Jei domina, einat ir klausiat, čia joks nusikaltimas, kad reikėtų slėptis, gėdytis ar kažką papirkinėti tuo klausimu mirksiukas.gif .
Tikrai žinau, kad rinktis gimdymo būdą yra absoliuti gimdyvės teisė, kuri privalo bti užtikrinta išskyrus atvejus, kai dėl medicininio personalo trūkumo ar kitų objektyvių aplinkybių tas negali būti padaryta (be to, jie ten net kažkokią vidaus tvarką yra tuo klausimu pasitvirtinę, galite to užklausti raštu, pvz., skyriaus vedėjo, ir susipažinti).

nejau manes akys neapgauna ir teisingai supratau, kad AK yra paisoma gimdyves reikalavimu, ir jei norima gimdyti CP budu net ir neturint tam indikaciju, AK ta laisvai ir padaro, tik reikia susitarti is anksto? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos damos. 4u.gif
Lankausi Morinystes Centre, gimdymas dar negreitai, bet jau pradejau rimtai svarstyti ka reikes daryti.. Planuoju cia ir gimdyti. Lankausi pas nuostabia gydytoja Ingrida Labanauskaite.. Tad visai noreciau, kad ji ir gimdyma priimtu.. Gal mamytes turi atsiliepimu apie ja? Galite ir asmenine zinute, jei nenorite viesinti.. mirksiukas.gif
Kadangi tai mano pirmasis gimdymas tai as visai zalia siame reikale.. Kiek suprantu pati gimdyma priima akusere? Cia man irgi naujiena.. O tai koks tuomet gydytojos vaidmuo tame? Susiuti po visko? g.gif
Tai ir nebezinau ar verta tarris ar ne.. Bet is kitos puses smagiau, kai bus jau pazystas veidas visame tame.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute.kumute: 24 spalio 2015 - 12:58
QUOTE(lapute.kumute @ 2015 10 24, 12:55)
Sveikos damos. 4u.gif
Lankausi Morinystes Centre, gimdymas dar negreitai, bet jau pradejau rimtai svarstyti ka reikes daryti.. Planuoju cia ir gimdyti. Lankausi pas nuostabia gydytoja Ingrida Labanauskaite.. Tad visai noreciau, kad ji ir gimdyma priimtu.. Gal mamytes turi atsiliepimu apie ja? Galite ir asmenine zinute, jei nenorite viesinti..  mirksiukas.gif

Puiki gydytoja, drąsiai gimdykit pas ją. Maloni supratinga, viską paaiškinanti.
Atsakyti
QUOTE(lapute.kumute @ 2015 10 24, 13:55)
Sveikos damos. 4u.gif
Lankausi Morinystes Centre, gimdymas dar negreitai, bet jau pradejau rimtai svarstyti ka reikes daryti.. Planuoju cia ir gimdyti. Lankausi pas nuostabia gydytoja Ingrida Labanauskaite.. Tad visai noreciau, kad ji ir gimdyma priimtu.. Gal mamytes turi atsiliepimu apie ja? Galite ir asmenine zinute, jei nenorite viesinti..  mirksiukas.gif
Kadangi tai mano pirmasis gimdymas tai as visai zalia siame reikale.. Kiek suprantu pati gimdyma priima akusere? Cia man irgi naujiena.. O tai koks tuomet gydytojos vaidmuo tame? Susiuti po visko?  g.gif
Tai ir nebezinau ar verta tarris ar ne.. Bet is kitos puses smagiau, kai bus jau pazystas veidas visame tame.. ax.gif


Aš irgi pas ją lankausi ir norėčiau gimdyti, tik irgi klausimas kiek gydytoja kiek akušerė dalyvauja gimdyme, t.y. koks kiekvienos vaidmuo?
Atsakyti
QUOTE(D+M @ 2015 11 01, 17:39)
Aš irgi pas ją lankausi ir norėčiau gimdyti, tik irgi klausimas kiek gydytoja kiek akušerė dalyvauja gimdyme, t.y. koks kiekvienos vaidmuo?

Gydytojas vadovauja gimdymui. Jei kokia komplikacija - gydytojas sprendžia ką daryti. Akušeris priima kūdykį ir klauso ką liepia gydytojas. Jei gimdymas sklandus, tai akušeris man rodos daugiau dirba nei daktaras wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tokata: 04 lapkričio 2015 - 19:54
Kausiu gimdziusiu AK - ar reikia i gimdykla nestis rubelius kudikiui? Ar savais aprengia?
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2015 11 04, 20:08)
Kausiu gimdziusiu AK - ar reikia i gimdykla nestis rubelius kudikiui? Ar savais aprengia?

aprengia savais, nieko nereikia
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2015 11 04, 20:11)
aprengia savais, nieko nereikia

Mums reikejo. Vilnoniu kojynaiciu ir kepurytes
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 11 04, 20:19)
Mums  reikejo. Vilnoniu kojynaiciu ir kepurytes


Aciu
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2015 11 04, 21:08)
Kausiu gimdziusiu AK - ar reikia i gimdykla nestis rubelius kudikiui? Ar savais aprengia?


Mes turejome savus rubelius, iskart palatoj padavem akuserei ir juos graziai paruose leliukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D+M @ 2015 11 01, 16:39)
Aš irgi pas ją lankausi ir norėčiau gimdyti, tik irgi klausimas kiek gydytoja kiek akušerė dalyvauja gimdyme, t.y. koks kiekvienos vaidmuo?



Ar panuojate tartis su gydytoja? blush2.gif
Atsakyti