Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Labas. Gal galite parekomenduoti vyrų kirpėją. Plaukų daug, stori, norisi kažkokio dailaus kirpimo, tačiau mūsų kirpėja jau kažkaip nebepataiko.Ačiū
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2013 05 09, 13:46)
Antradienį ir aš eisiu pas Kęstuti ..... Labai laukiu.  4u.gif

Idomu atsiliepimas. As nuejau su noriu atsiauginti trumpus plaukus, bet kazkaip galvoju jei jau ka- kerpam trumpai atgal. Bet jis is karto pasake- jei nori, augink. Apkirpo puikiai, tvarkausi pati be problemu. Atnaujino spalva, pagyvino sruogom. As patenkinta. Bendravimas neipareigojantis, nereikia stengtis jam palaikyti pokalbi, kazkaip savaime gaunas. Neprovokuoja kalbeti. Didelis pliusas- nekalba apie kitas savo klientes. Kas man yra pasitaike. Nesuprantu kaip kirpejai gali pasakot gan asmeniskus dalykus apie kitus klientus.

Del vyru kirpimo - maniskis kerpasi Toveroj Mole. Vis neprisimena pas ka eina, tai jau nemazai yra isbandes. Labai patiko kirpeja "su akinukais" biggrin.gif tik tiek atsimena biggrin.gif Apkirpo tikrai graziai.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2013 05 09, 23:25)
Del vyru kirpimo - maniskis kerpasi Toveroj Mole. Vis neprisimena pas ka eina, tai jau nemazai yra isbandes. Labai patiko kirpeja "su akinukais" biggrin.gif tik tiek atsimena biggrin.gif Apkirpo tikrai graziai.


Trumpaplauke, juodais plaukais? g.gif Ruta turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2013 05 09, 22:47)
Labas. Gal galite parekomenduoti vyrų kirpėją. Plaukų daug, stori, norisi kažkokio dailaus kirpimo, tačiau mūsų kirpėja jau kažkaip nebepataiko.Ačiū

Vyrus kerpa ir Kęstutis. Kai buvau paskutinį kartą, vieną apkirpo man besėdint su dažais, kitas atėjo po manęs. Niekada iki tol pas jį vyrų nebuvau pastebėjusi
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2013 05 11, 18:34)
Vyrus kerpa ir Kęstutis. Kai buvau paskutinį kartą, vieną apkirpo man besėdint su dažais, kitas atėjo po manęs. Niekada iki tol pas jį vyrų nebuvau pastebėjusi



Vyru tikrai esu maciusi ir anksciau draugai eidavo kirptis pas ji. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 05 13, 13:06)
Vyru tikrai esu maciusi

Maciau ir as ne karta, dar net tuomet, kai dirbo Gruodzio g. Sarma style smile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas Kęstutį. Dirba supergeitai. 1val. 30 min. ir viskas smile.gif Jau nebenoriu butu blondine, tai dažė 2 spalvų sruogas ir pakirpo. Sakė jei vėl užsimanysiu ežiuku (dabar plaukai žemiau pečių , bet aš pora mėn. pagalvoju gal nukirpti smile.gif) ranka nesudrebės.

Likau patenkinta : )

Atsakyti
Esu ištikima Jolitai iš Andre salono, puiki kipimo meistrė, koloristė, sutampa mūsų skoniai, abi turime panašius tamsius plaukus biggrin.gif Ir atstumas neatbaido, važinėju iš Vilniaus į Kauną.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galit parasyt atsiliepimu apie salona 'Jos kaprizai' ir jame dirbancia kirpeja Inga Armonavičiene? Mano mylimiausia kirpeja atostogu iseina, o laukt negaliu su dazymu, tai nutariau surizikuot ir dabar bijau, kad nereiktu gailetis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elathea @ 2013 05 17, 13:13)
Sveikos  4u.gif
Gal galit parasyt atsiliepimu apie salona 'Jos kaprizai' ir jame dirbancia kirpeja Inga Armonavičiene? Mano mylimiausia kirpeja atostogu iseina, o laukt negaliu su dazymu, tai nutariau surizikuot ir dabar bijau, kad nereiktu gailetis  blush2.gif

labas,gryzus i Lt apsilankau pas ja,lb patinka,visad super padaro ir daug patarimu duoda.atradau ja per drauge,kuri ir lb patenkinta ja:) nebijokit ir eikit:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labailiudnasgreblys: 17 gegužės 2013 - 21:22
Sveikos 4u.gif
gal kuri lankėtės G Style Studio grožio salone ,Žemaičių g. 31?
Norėčiau apsilankyti ten pasikeisti ir plauku spalva ir kirpimą galbūt kitą parinkti,puslapyje rašo kad teikiamos kirpėjo-stilisto paslaugos tai gal ten yra koks super duper meistras(-ė) kuri galėtų patarti ir t.t o ne pačiai sakyti kad gal ta spalva geriau tiktu ir t.t
Būsiu labai labai dėkinga jei kas pasidalins savo ispūdžiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labailiudnasgreblys @ 2013 05 17, 19:21)
labas,gryzus i Lt apsilankau pas ja,lb patinka,visad super padaro ir daug patarimu duoda.atradau ja per drauge,kuri ir lb patenkinta  ja:) nebijokit ir eikit:)

Ojeje, nuosirdziai aciu uz atsiliepima! Pirma karta taip aklai issirinkau kirpeja ir bijojau blush2.gif Nuraminai mane, dabar jau net laukiu apsilankymo ir aisku brukstelsiu atsiliepima jau po visko 4u.gif

Aciu dar karta!
Atsakyti