Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(*Aurora* @ 2013 12 30, 13:51)
Na apsilankiau pas ta Kestuti Saiku is fama. Tikrai daugiau negrysiu, neverta buvo tu pinigu moketi. Turejau plaukus zemiau juosmens, kirpo kare kirpima iki peciu. Plaukus tik isdziovino, net netiesino. Gryzus namo traukiau tiesintuva ir tiesinau pati, nes plaukai mano linke pustis, o kare kirpimas turi buti su tiesiais plaukais. Pasak jo tiesinti nereikejo, nes ne ipatinga proga  biggrin.gif  O man neipatinga proga, kai nukerpa 10 metu augintus plaukas?  blink.gif Nureze apie 40 cm plauku ir cia visai jokios progos nera.  thumbup.gif  Sumokejau 75 lt uz 20 min darbo  doh.gif Dar gryzus is kirpyklos turejau stoveti prie veidrodzio ir tiesinti plaukus. Istiesinus pastebejau, kad plaukai ne lygiai nukirti, o kazkokie isdantyti  blink.gif
Tai ko tiketis kai kirpo tik kokias 3-5 min max. Kare kirpimui turi buti lygi i prieki ilgejanti linija, o kai plaukai issitiesino tai vienas kuosktas plauku ilgesnis, kitas trumpesnis. Dirba jis ne krupsciai, vis dairosi aplinkui nuolat, nesusikoncentruoja, tai taip ir gaunasi. Ieskau toliau, kad ir ne stilisto, kirpejo, bet kuris nors plaukus tiesiai moketu nukirpti  mirksiukas.gif


Sėkmės tolesnėse paieškose 4u.gif Aš pas jį ir nesikirpsiu, nuvylė schmoll.gif
Atsakyti
O man patiko kirpėja Vaida Pečiulytė iš Grožio galerijos smile.gif Gerai atliko savo darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2013 12 30, 20:11)
Sėkmės tolesnėse paieškose 4u.gif Aš pas jį ir nesikirpsiu, nuvylė schmoll.gif


Aciu smile.gif O Jus gal jau atradot savo ar irgi paieskose?
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 12 30, 22:06)
Aciu smile.gif O Jus gal jau atradot savo ar irgi paieskose?

Taip aš vargstu g.gif Kerpuosi pas Ritą prie Saulėtekio, bet manau teks atgal varyti pas Rasą iš Grožio galerijos, tik jau kainos protest.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 12 30, 14:51)
Na apsilankiau pas ta Kestuti Saiku is fama. Tikrai daugiau negrysiu, neverta buvo tu pinigu moketi. Turejau plaukus zemiau juosmens, kirpo kare kirpima iki peciu. Plaukus tik isdziovino, net netiesino. Gryzus namo traukiau tiesintuva ir tiesinau pati, nes plaukai mano linke pustis, o kare kirpimas turi buti su tiesiais plaukais. Pasak jo tiesinti nereikejo, nes ne ipatinga proga  biggrin.gif  O man neipatinga proga, kai nukerpa 10 metu augintus plaukas?  blink.gif Nureze apie 40 cm plauku ir cia visai jokios progos nera.  thumbup.gif  Sumokejau 75 lt uz 20 min darbo  doh.gif Dar gryzus is kirpyklos turejau stoveti prie veidrodzio ir tiesinti plaukus. Istiesinus pastebejau, kad plaukai ne lygiai nukirti, o kazkokie isdantyti  blink.gif

Jus drasiai su savo augintais plaukais "atsisveikinote" smile.gif
Mano kolege Kestutis apkirpo kare, tai tikrai labai graziai plaukai krenta, tik jos plaukas tvirtas, nesibanguoja. Siaip su banguojanciais plaukais sunkiau bus tvarkytis prie tokio kirpimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beverly @ 2013 12 15, 17:13)
Teko pas ją kirptis pirmą ir paskutinį kartą. Arogantiška persona, nukirpo taip, kaip jai patiko, o ne taip kaip prašiau. O nukirpus dar save pagyrė, kad puikiai save įvertina...Tragedija, o ne kirpėja.

galiu tik pritarti del Editos (atide), man salia namu tai kartais kad greiciau butu uzbegu susisukuoti, bet tik ne pas ja, tik speja kliente iseiti tai tuoj su kitomis ja apkalba, pati labai nemaloni. syki sukavausi ir tai buvo paskutinis sykis, reikejo tik graziai isfenuoti, o padare vakarine sukuosena, as jei jau sukuojant aiskinau, kad man nepatinka, o ji sako jei yra proga reikia ir vsio, isejus pati turejau issisukuoti ta jos sukuosena... blink.gif
Atsakyti
Turiu kls.. kiek jus mokat uz saknu nudazyma? 4u.gif g.gif Normaliam salone, o ne ten kazkokiam jau labai prabangiam..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 01 01, 18:36)
Turiu kls.. kiek jus mokat uz saknu nudazyma?  4u.gif  g.gif Normaliam salone, o ne ten kazkokiam jau labai prabangiam..

paskutinį kartą už šaknų dažymą ir galus minimaliai pakirpo- sumokėjau 100 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2014 01 01, 19:21)
paskutinį kartą už šaknų dažymą ir galus minimaliai pakirpo- sumokėjau 100 Lt.

As paskutini karta uz saknu dazyma ir galiuku pakirpima mokejau 150lt.
Atsakyti
gal kas parasytu kur paaugliuka stilingai apkirptu?
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2014 01 03, 19:52)
gal kas parasytu kur paaugliuka stilingai apkirptu?

As zinau 2 kirpejas kurios labai sauniai kerpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2014 01 03, 18:52)
gal kas parasytu kur paaugliuka stilingai apkirptu?


Mano dešimtmetį labai stilingai apkerpa vaikų kirpykloje "Bambino". Kirpykla atrodo pritaikyta mažiems, bet kirpėjos labai gerai ir stilingai apkerpa ir vyresnius. Pasidomėkite, gal ir Jums tiks.
Atsakyti