Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Vitulka @ 2016 04 25, 22:16)
salierų ea, bent jau nuo spuogų paliktų dėmių tikrai nr. 1

Bet jį turbūt reikia su kažkuo maišyti?
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2016 04 21, 10:43)
Anira aliejus yra gaminamas ne is svieziu kokosu,o is kapros,tad tokio aliejaus as ant veiduko ar plaukuciu netepciau.. smile.gif

Kas ta kapra? g.gif
nusipirkau Aniros pabandymui, poveikiu esu net labai nesuzaveta, antra karta nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 04 26, 12:17)
Bet jį turbūt reikia su kažkuo maišyti?

taip, su baziniu aliejumi. Instrukcija:

QUOTE(campa @ 2010 12 18, 16:50)
aromaterpijos knygoj skaiciau, kad eteriniu alieju skiedimas turi buti 3% suaugusiems, o jei naudojama vaikams, tai e.a. skiedziami 0,5-1,5%.  PVZ: 5ml pagrindinio aliejaus (~100 lasu) maisoma su 3 lasais eterinio aliejaus - gaunasi 3% skiedinys arba 3 lasai e.a. su 10ml pagr. aliejaus - 1,5% tirpalas, arba 1 lasas e.a. su 10 ml pagrindinio aliejaus = 0,5% tirpalas.


Atsakyti
Merginos, kur perkat varnalėšų aliejų ir kokį... Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2016 05 18, 14:00)
Merginos, kur perkat varnalėšų aliejų ir kokį... Ačiū  blush2.gif


ricinų aliejų perku iš Kvapų namų.
Atsakyti
Gal turit minčių,kur jojobos aliejaus įsigyti? Parduotuvėj 'Aliejus' buvau nusipirkus, bet kažkoks nekokybiškas atrodo. Norėčiau grynesnį išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(taweli @ 2016 07 27, 19:56)
Gal  turit minčių,kur jojobos aliejaus įsigyti? Parduotuvėj 'Aliejus' buvau nusipirkus, bet kažkoks nekokybiškas atrodo. Norėčiau grynesnį išbandyti.



as pirkau aromanatural.lt, tai atrode geras

kokia jusu nuomone apie aromanatural? pries kelias dienas dariau uzsakyma, atejo aliejai, nimbamedzio aliejus turejo menkuti kvapa, nors anksciau is ten pat pirktas baisiai smirdejo, greipfrutu eterinis aliejus vos uzduodziamas. esu su jausmu, kad ten nebe taip kpkybiska kaip anksciau, nezinau. ar jus ka pastebejot? ar perkat kur kitur? is kur? anksciau is ju pirkau ir ne karto nesuabejojau kokybe, bet si karta turiu abejoniu
Atsakyti