Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Tikra tiesa! thumbup.gif
nors man patinka visos EM pudros - pusiau matinė, matinė ir jojoba. kiekvieną sezoną renkuosi pagal tuometinę odos būklę. jei labiau riebaluojasi, tai imu matinę arba pusiau matinę, jei oda pasausėja, tuomet jojoba. super thumbup.gif

QUOTE(MarijaBing @ 2016 09 21, 20:56)
EM jojoba yra visų laikų geriausia mineralinė pudra  thumbup.gif  bandžiau jų daug ir įvairių, nes grįžau prie jos ir manau daugiau jau nieko nebeieškosiu nes kainos ir kokybės santykis superinis!
Atsakyti
As jau antra bonkute sunaudoju INIKA pudrytes Nurture spalva. 4u.gif Man patinka, nors ji turi rodos kazkokio zerejimo, bet uzsitepus nera rolleyes.gif
is palvyte tokia prisitaikanti.
o anksciau naudojus buvau ir Bare minerals, ir ir kruva visokiu kitu..
Dar turiu stalciuj Body shop irgi mineraline, tai INIK geresne, laikosi geriau nat veido ax.gif
Atsakyti
Gal kas gali palygint BM original foundation su Jane Iredale Amazing Base. Man BM wub.gif tuo veido skaistumu, natūralumu, bet jau į pabaigą ir sugalvojau gal JI isbandyt smile.gif
beje esu pasimetus tarp spalvu, bare minerals naudoju medium tan arba tan, jane iredale galvoju amber arba latte, bet bijau arba per sviesia arba per tamsią gaut. gal kas uzsisakinejot aklai internetu - ar pataiket spalva vizualiai is paveiksliuko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 09 27, 08:38)
Man ir iš visų turėtų mineralinių (EM, BM, Tarte ir t.t..) Laura Mercier kompaktinė favoritas  wub.gif  drinks_cheers.gif

o kaip atspalvį pritaikėt? iš akies? gal kokių mėginėlių būna? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas esate bandziusi ir kokia nors mineraline krempudra? Pvz, Bare minerals turi, Lily Lolo.
Kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2016 11 01, 09:07)
Sveikos,
Gal kas esate bandziusi ir kokia nors mineraline krempudra? Pvz, Bare minerals turi, Lily Lolo.
Kokie butu atsiliepimai?  4u.gif

turiu bareSkin Pure Brightening Serum Foundation, tai labai naturaliai atrodo oda, labai plonas sluoksnis bet maskavimo uztenka ir labai lengva dengti ja veida, reikia nedidelio kiekio ir viskas kaip ir ok su ja , bet tik jei odai uzeina kas nors (pvz maniskei retais atvejais pavasari ir rudeni pries mm) kad nosis issauseja bet kartu ir nesveikai riebi atrodo tai tada nelabai graziai ta pudra ziurisi, paryskeja tas riebalavimasis, nes ji labiau sausai/normaliai odai
as kai visada turiu naudojamas kelias kremines pudras, siuo metu 5 berods tai ji man gera, bet jei reiketu tureti tik viena (nors neisivaizduoju turet tik1) tai nebutu sita manau
4u.gif
Atsakyti
Niekas nebandėte šio gėrio? Tikiuosi, kad tai gėris smile.gif http://www.priia.com...ral-foundation/ ir spalvų paletė man asmeniškai labai graži.

O gal dar žinote kokių su hialuronu, kad lengviau būtų gauti čia Europoje, nereiktų iš JAV siųstis?
Atsakyti
O merginos,ar veiksmingi tie visokie zali ar geltoni korektoriai maskuojant tamsius ratilus po akimis....?

Maciau bare x minerals tokiu turi,ir labai graziai aprsyta... kazin ar tikrai maskuoja gerai?
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2016 11 11, 07:30)
O merginos,ar veiksmingi tie visokie zali ar geltoni korektoriai maskuojant tamsius ratilus po akimis....?

Maciau bare x minerals tokiu turi,ir labai graziai aprsyta... kazin ar tikrai maskuoja gerai?


Žali korektoriai maskuoja paraudimus, geltoni/persikiniai tinka tamsiems paakiams smile.gif
Tikrai veikia, bet iš asmeninės patirties veiksmingesni kreminės konsistencijos maskuokliai, ne birūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2016 11 11, 06:30)
O merginos,ar veiksmingi tie visokie zali ar geltoni korektoriai maskuojant tamsius ratilus po akimis....?

Maciau bare x minerals tokiu turi,ir labai graziai aprsyta... kazin ar tikrai maskuoja gerai?

gelsvas paakiams gerai pakankamai maskuoja patamsejusius ratilus, bet jei jus ne sviesiaode tai negerai ziuresis su visu veidu..as nusipirkau bare minerals well rested tai mano paakiai tiesiog sviecia is toli sviesiau nei vedas, nes veidas tamsesnis - n30 mineraline naudoju
Atsakyti

Gal kam nors teko išbandyti bare minerals blemish remedy foundation? Gundausi pirkti, kaip suprantu ji skirta problematiškai į spuogus ir nešvarumus linkusiai odai. Man būtų pats tas :hm: Mineralinės kosmetikos dar neteko normaliai išbandyti. Kažkada turėjau Artdeco mineralinę, bet konsultantė įpiršo per tamsią spalvą, tai gulėjo ji spintelėje nenaudojama kol padovanojau pietietei draugei :D Dabar norėčiau duoti mineralinei kosmetikai antrą šansą :)

Atsakyti
O gal kas bande mac mineralize skinfinish? kokie ispudziai? radau pas viena blogere tokia foto prie mineralize skinfinish atsiliepimo,kas bande ar tikrai padaro odą tokią skaiscia? man tokia oda padaro bareminerals bet ji eina i pabaiga, ir kad kokia ji man beveik tobula bet po tiek sunaudotu pakuociu kazkaip norisi pabandyt kazka kita..bandziau pur minerals nesuzavejo, benecos isvis nutolus per sviesmecius nuo mineralines (palygint koki grazu lygu ir skaistu veida padaro bare) norejau jane iredale ismegint bet kai tik surandu su akcija tai ner man reikiamos spalvos unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 06 sausio 2017 - 08:32