Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(shopingas @ 2012 12 21, 15:07)
Inika svytejimo duoda, bet man rodos dar ir nuo spalvos priklauso, nes intedyje vienos matosi blizgios, kitos ne.


o koks atspalvis tiktu sviesiai odai, kad butu be rausvumo ir "parselio"atspalvio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 21, 16:49)
o koks atspalvis tiktu sviesiai odai, kad butu be rausvumo ir "parselio"atspalvio? biggrin.gif


Unity gal smile.gif nors man jie visi be rausvumo atrodo, as nelabai gaudaus, rinkausi pagal veidus INIKOS psl.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 21, 16:49)
o koks atspalvis tiktu sviesiai odai, kad butu be rausvumo ir "parselio"atspalvio? biggrin.gif


As 'nurture' turejau, bet turbut dabar 'unity' pirkciau, nes 'nurture' ziema tamsoka.
Atsakyti
o as noriu isigyti pati didziausia sepeteli padengimui, nepatinka man mano turimas kabuki, labai jau ilgai su juom zaisti reikia. doh.gif aj,o pudra mano micabella 3 numeriukas, neturiu su kuom palyginti nes tai mano pirmoji mineraline pudra, taciau jau va du menesius naudoju ir dar apie pakeitima negalvoju smile.gif
Atsakyti
Naudoju BE mineraline jau kuri laika, bet manau, kad kemsa poras ji man,o ir siaip blizgesys labai su ja islenda... Gal zinot kokia nors mineraline pudra be ingridiento mica?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 20, 09:29)
taip, meginukai ten klaikiai nepatogus smile.gif  bet del maskavimo tai keista, nes man ji kaip tik viena daugiausiai maskuojanciu ir dengiasi gerai, turi grazu svytejima g.gif
o ta inika duoda lbiau matini veida ar toki glow?


Inika pudra duoda "nesveiko" svytejimo vaizda;
t.y. veidas pats ish saves gi naturaliai "nesvyti" blizgiai, lyg oda butu riebi,
taip kad su tuo svytejimu nereiktu labai apsigauti..
nesu bandziusi kitu mineraliniu pudru, nera su kuo lyginti, ar visos suteikia toki ar panasu blizgejima,
bet teko nusivilti sia pudra;

+ del padengimo mineralines p. kazkas gincijosi, tai pastebejimas irgi tox:
tai tikrai daugiau uztrunka nei tarkim padengti veida skysta pudra;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juurag: 06 sausio 2013 - 14:39
QUOTE(juurag @ 2013 01 06, 15:36)
Inika pudra duoda "nesveiko" svytejimo vaizda;

+ del padengimo mineralines p. kazkas gincijosi, tai pastebejimas irgi tox:
tai tikrai daugiau uztrunka nei tarkim padengti veida skysta pudra;


O kokia spalva turejot? Ir kokia jusu oda? Jau rasyta temoj, kad skirtingai svytejimas dar ir nuo atspalviu priklauso. As turejau 'nurture', esu sausiaode, tai ir didesnio svytejimo nebijau, bet gavus pudra issigandau, nes jau labai akivaizdus blizguciai matesi pakuotej. Na o ant veido jie kaip ir pranyko, tik visiskai normalus svytejimas, be jokiu blizguciu. Nors rinkausi is sio ir 'unity' spalvos ir kaip suprantu 'unity' jau be tokiu akivaizdziu blizguciu net pakuotej....

O del padengimo, tai nezinau kas kam ten sunkaus ir ilgo atrodo - man kaip tik atrodo su krempudra ilgiau uztrunka, nes reikia ir plauku linija suziuret, ir labai tolygiai padengt, na tiesiog daugiau kruostumo. O mineraline isiberei i dangteli, pamakalavai sepeteliu, tada prasukai per veida keliskart ir viskas - niekad neskaiciavau ir i laikrodi neziurejau, bet manau minute tetrunka. Na nebent reikia ypatingesnio pamaskavimo ir pan, bet tokiu atveju ir su krempudra ilgiau del tos pacios problemos reikia padirbet.
Atsakyti
atspalvis buvo Nurture; oda - misri; nezinau, gal viskas oki kitiem odos tipams,
bet turbut ir kitose mineraliniu pudru sudetyse yra kazkokiu komponentu, suteikianciu blizgejima/svytejima;
su eko priemonem, labai reikia atsirinkti butent sau tinkanti produkta; o finale, daznai grizhti ir ne prie eko, bet irgi kokybisku..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juurag @ 2013 01 07, 17:40)
bet turbut ir kitose mineraliniu pudru sudetyse yra kazkokiu komponentu, suteikianciu blizgejima/svytejima;


Na jei misri/riebi oda, tai butent 'nurture' svytejimas gal ir gali but per daug.

O del pudru, tai tikrai ne visos svytejimo suteikia - va ir populiarioji Bare Escentuals turi 'matte' varianta isleidus. Everyday Minerals kelis uzbaigimus turi - as renkuosi 'semi-matte', nes man tobulas toks svytejimas, bet kam reikia, gali ir matiskesne imt. Lily Lolo man jau per matine - manau misriai/riebiai odai ji puikiai tiktu, o man paciai per negyvai, per 'sausai' veidas atrodo, nors pradzioj lyg ir nieko naudot buvo, ir spalva tiko, bet reikia kitom priemonem pagyvint veida. O kokia EM tik uzsitepu ir galiu vien pudra + tusu issiverst makiaze.
Atsakyti
Atsiprašau, jeigu jau apie tai buvo kalbėta, bet gal kas galėtų parekomenduoti mineralinę pudrą, kuri taip pat gerai maskuotų kaip Lucy minerals? Pamačiau, kad nuo kovo Lucy minerals siųs tik JAV sad.gif Tai galvoju, ar man čia skubėti užsisakyti pilną pakuotę ar ne, nes turėjau du meginukus, bet abu lyg ir šiek tiek per šviesūs buvo g.gif Tai mąstau ar verta rizikuoti ir imti tamsesnę ar bandyti kokią kitą mineralinę pudrą.
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 12 21, 18:51)
o as noriu isigyti pati didziausia sepeteli padengimui, nepatinka man mano turimas kabuki, labai jau ilgai su juom zaisti reikia. doh.gif  aj,o pudra mano micabella 3 numeriukas, neturiu su kuom palyginti nes tai mano pirmoji mineraline pudra, taciau jau va du menesius naudoju ir dar apie pakeitima negalvoju  smile.gif


As turiu ir Artdeco ir Micabella pudra, tai man bent jau asmeniskai Artdeco šimta kartų geresnė. Lygiau padengia ir ilgiau išlieka ir atspalvis mano odai tobulai tinka thumbup.gif
nors Micabella irgi nebloga, bet man šiaip labiau jų šešėliai akims patinka smile.gif aš dar viena ir toki avietinės spalvos nusipirkus, tai su vazelinu sumaišius vietoj lūpdažių naudoju smile.gif super spalva man jo thumbup.gif
Atsakyti
O kuri Inika spalva atitinka BE Medium Beige? Apie Nurture galvoju, ar ji nera tamsesne?
Atsakyti