Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(astulka1 @ 2013 05 19, 11:05)
is kur uzsaket?

is lietuvisko puslapio, nes noriu per 2 savaites gauti, o veliau ziuresiu kur pigiau jei zinoma tiks, bent jau youtube graziai rodo , bet kaip istikruju tai nezinau, nes mineralines niekad nenaudojau, ai prisiminiau, kad naudojau artdeco mineraline tai netiko tiesiog negyvas veidas, as megstu kai jos nesimato
Atsakyti
Gal kuri yra mėginusi Meow Cosmetics mineralinę kosmetiką ir galėtų pakomentuoti? Esu girdėjus labai neblogų atsiliepimų apie jų produktus, pvz foundationai yra ir 4.7 iš 5 makeupalley, 4.1 iš 5 ir t.t. Tai pradeda dominti rolleyes.gif

Ir šiaip, jų tinklalapy yr 20% nuolaida produkcijai, o shipping'as ~10$, tai turbūt tektų ieškotis kitų norinčių ir kooperuotis biggrin.gif
Atsakyti
Naudoju MICABELLA mineraline pudra ir raudoni. Tai galiu pasakyti PASAKA. Labai skeptiskai ziurejau i tas sausas pudras, nes mano oda misri..nosis ypac sausa...Bet kai padaze mane su sia kosmetika, tai issiziojau...Kas man patinka, kad visa diena oda neblizga., nesausina, maskuoja gan gerai ir veida islygina . Oda atrodo sviezi sviezi...Is pradziu gailejau moket 65 svarus (cia pirkau pudra, tai ale blush'as nemookamai smile.gif ), bet dabar esu ziauriai patenkinta. Va klausimas, kur reikes skystas pudras det, nes ju galybe turiu, savo kaprizingai odai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyLadydy @ 2013 06 19, 17:07)
Naudoju MICABELLA mineraline pudra ir raudoni. Tai galiu pasakyti  PASAKA. Labai skeptiskai ziurejau i tas sausas pudras, nes mano oda misri..nosis ypac sausa...Bet kai padaze mane su sia kosmetika, tai issiziojau...Kas man patinka, kad visa diena oda neblizga., nesausina, maskuoja gan gerai ir veida islygina . Oda atrodo sviezi sviezi...Is pradziu gailejau moket 65 svarus (cia pirkau pudra, tai ale blush'as nemookamai smile.gif ), bet dabar esu ziauriai patenkinta. Va klausimas, kur reikes skystas pudras det, nes ju galybe turiu, savo kaprizingai odai  doh.gif

kur cia tiek suplojote uz sia pudra?Kiek supratau uk?
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2013 06 20, 01:48)
kur cia tiek suplojote uz sia pudra?Kiek supratau uk?

Taip UK, bet as cia 65 svarus ir uz pudra ir uz blush'eri sumokejau. Taip jie po 40sv kainuoja po viena. As niekada nestoju kur uzkalbina prekybos centruose kad padazyt, plaukus istiesint ar sugarbanuoti, bet sikart kazkaip mane ten apvyniojo aplink pirsta, o dar dukra sake: eik mama, pabandyk...Patiko dar Micabellos pilingas ...maza laseli uzdejo (granuliu nesijaucia) ir imasazavo...ir ka pasijauciau tokia nevaleika, nes tiek negyvos odos nuejo doh.gif Va dar ta sakiau isigysiu. Kainuoja ju puslapi apie 70sv (o pas ju prie stendo ale 120 ar kiek..bet plius dovanu duoda). Jei buciau viska pirkus ka siule tai ten gerokai virs 300 svaru paskaiciavo doh.gif Kiek girdejau ir LT Akropoli berods dazo ir pardavineja ta kosmetika. Na as likau tikrai patenkinta ir nustebinta sia pudra. Dar tam vaikinui sakiau: jei nepasidazysiu taip graziai, tai grazinsiu is ryto (nes jis mane tikino kad ner ka veikt taip pasidazyt..) Is tikro nesunku visai 4u.gif
http://www.micabella.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(CrazyLadydy @ 2013 06 20, 12:51)
Taip UK, bet as cia 65 svarus ir uz pudra ir uz blush'eri sumokejau. Taip jie po 40sv kainuoja po viena. As niekada nestoju kur uzkalbina prekybos centruose kad padazyt, plaukus istiesint ar sugarbanuoti, bet sikart kazkaip mane ten apvyniojo aplink pirsta, o dar dukra sake: eik mama, pabandyk...Patiko dar Micabellos pilingas ...maza laseli uzdejo (granuliu nesijaucia) ir imasazavo...ir ka pasijauciau tokia nevaleika, nes tiek negyvos odos nuejo  doh.gif Va dar ta sakiau isigysiu. Kainuoja ju puslapi apie 70sv (o pas ju prie stendo ale 120 ar kiek..bet plius dovanu duoda). Jei buciau viska pirkus ka siule tai ten gerokai virs 300 svaru paskaiciavo  doh.gif  Kiek girdejau ir LT Akropoli berods dazo ir pardavineja ta kosmetika. Na as likau tikrai patenkinta ir nustebinta sia pudra. Dar tam vaikinui sakiau: jei nepasidazysiu taip graziai, tai grazinsiu is ryto (nes jis mane tikino kad ner ka veikt taip pasidazyt..) Is tikro nesunku visai 4u.gif
http://www.micabella.co.uk/

Pardavineja ir Akropolyje. Lygiai taip pat siulo uz "didele" nuolaida du daiktus. Sake, kad to pilingo uzteks pusei metu, tačiau aš turbut po menesio isnaudojau. Ten, vietoj, jis atrode stebuklingas. Taciau po kiekvieno pylingavimo toks pat kiekis "negyvo odos" neidavo visada. Be to pudra tikrai nestebuklinga (riebiaodems tikrai netiks, nes ji svytinti)-padaze atrodo graziai porai valandu, bet kai jau nusipirkau, parsinesiau namo-tai idetas pudros atspalvis vos ne juodaodems. Žodziu, manau, kad apgavo.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2013 06 20, 16:18)
Pardavineja ir Akropolyje. Lygiai taip pat siulo uz "didele" nuolaida du daiktus. Sake, kad to pilingo uzteks pusei metu, tačiau aš turbut po menesio isnaudojau. Ten, vietoj, jis atrode stebuklingas. Taciau po kiekvieno pylingavimo toks pat kiekis "negyvo odos" neidavo visada. Be to pudra tikrai nestebuklinga (riebiaodems tikrai netiks, nes ji svytinti)-padaze atrodo graziai porai valandu, bet kai jau nusipirkau, parsinesiau namo-tai idetas pudros atspalvis vos ne juodaodems. Žodziu, manau, kad apgavo.

na gal LT fufliaka pardavineja....mano kakta ir smakras blizga..nosis ziauriai sausa, o su sia pudra as net sportuoju ir ji nenueina....Visa diena isbuna lygus veidas. Man parinko spalvyte 5 cappuchino. Indelyje atrodo sveisi, bet ant odos pats tas. O pudra nesvyti..Jums gal bronzata koki idejo?
Atsakyti
Gal kas bande inika pudra? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Gal merginos, esate bandziusios SMM (Southern Magnolia Minerals) kosmetika? 4u.gif Lietuvoje ja pardavineja parisa.lt el. parduotuve, kazin kaip ju mineraline pudra, raso, kad matini efekta suteikia, noretusi pabandyti g.gif
Sudėtis: sericite, titano dioksidas, cinko oksidas, ryžiai milteliai, geležies oksidas, baltasis molis.
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2013 07 28, 11:42)
Gal merginos, esate bandziusios SMM (Southern Magnolia Minerals) kosmetika?  4u.gif Lietuvoje ja pardavineja parisa.lt el. parduotuve, kazin kaip ju mineraline pudra, raso, kad matini efekta suteikia, noretusi pabandyti g.gif
Sudėtis: sericite, titano dioksidas, cinko oksidas, ryžiai milteliai, geležies oksidas, baltasis molis.

biški pasidomėjau sericite. Kažin iš kur tas matiškumas, internete rašo, kad sericite mica matiškumo neduoda
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 07 28, 12:27)
biški pasidomėjau sericite. Kažin iš kur tas matiškumas, internete rašo, kad sericite mica matiškumo neduoda


Nu jopapa, va ir tikek skambiais pardaveju uzrasais doh.gif aciu uz informacija 4u.gif
hmm na meginuka gal visvien uzsisakyti reiks kada, bent realiai paziureti, kaip ten su ta pudra ir matiskumu g.gif
Atsakyti
Na va pagaliau isbndziau inika mineraline pudra ir ka galiu pasakyti nuostabiai padengia veida, islaiko beveik iki vakaro papludimi kai saulute intensyviai kaitino. Kas man buvo svarbu, kad netempia veidelio ir yra biri. Neturiu su kuo palyginti, nes tik kazkada turejau artdeco mineraline pudra ir nelabai pamenu ar ji tiko ar ne, bet tikriausiai netiko jei daugiau nepirkau smile.gif Mano kakta blizga skruostai sausi paraude. Tik kaina didele tikiuosi, kad jos ilgam uztenka
Atsakyti