Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aciu visoms pasisakiusioms del blykstes, nepirksiu, ziuresiu kas gausis su nauju objektyvu rolleyes.gif
Atsakyti
Tai, Noisy`uk, jungiesi ryt, bet lb jau anksti.. Tiks 9 ryto, nes gladiole tik td gali.... biggrin.gif 4u.gif

O aš kai ką turiu.. Be Be Bee.... biggrin.gif Kam karvei bananas paklausit... Bet.. mano čia bananas ir mėgaudamasi jį valgysiu... biggrin.gif

Prieš mano akis guli FF. tongue.gif
Atsakyti
Atsiprašau, įkėlusi pati pamačiau klaidą. Keliausiu perdaryt namų darbo hihihi.gif


Savaitgalį labai patiko "piešimas" spalvomis. Rodau kelias nuotraukytes. Nuotraukos orginalios, niekas netaisyta su jokiomis programomis.


Žmogus - vyras
user posted image


Žmogus - moteris
user posted image

Kaip manote, gal kuri tinkama konkursui? blush2.gif Kažkaip pritrūkau pasitikėjimo šiąnakt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RytineSaule: 06 lapkričio 2012 - 00:06
QUOTE(Savory @ 2012 11 06, 00:14)
Maggie, man foto lietuje kazkas nepaprasto, bet bijociau sugadint fotika..

oho, kaip idomu. londonietes, butinai nueikit, as jusm pavydesiu.
QUOTE(noisy-B @ 2012 11 05, 20:24)
ėė, čia tas pats, kas pas ginekologę klausti: "O man reikalinga spiralė?"

thumbup.gif
QUOTE(vienintelė @ 2012 11 05, 21:59)
liuks kad pagaliau pažiūrėjai smile.gif ėjau net googlit kas tas haze efektas smile.gif

kas cia PS pamokas norejo duoti, a? lotuliukas.gif
QUOTE(Savory @ 2012 11 05, 13:57)
idejau pora savo suneno foto i flickr :

man patiko. po daugel laiko, idedamu cia daugube vaiku-kudikiu fotkiu, man tikrai patiko. paprasta, normalu, kaip is gyvenimo. ir man visai nesuspausta. ir jb geras bei tinkantis. ech, tikra atgaiva - be actionu, spalvu, meshkinu, dezuciu-krepsiu. zodziu. dedu pliusa.
QUOTE(Laukine25 @ 2012 11 05, 12:28)
Kadangi pati foto graži, gelbėčiau berniuko rankytę. Kaip sudegusi atrodo, pabandyk šviesinti  4u.gif

drinks_cheers.gif ir man ranka kliuvo. nes poza abieju superine, man truputi netgi kaip suauge, lyg sokis, lyg meiles istorija. bet va berniuko ranka isduoda, kad kazkokie zaidimai vyko, o gal net pykciai, itempta, pajuodusi.
QUOTE(Suprem @ 2012 11 05, 03:51)
Šiaip aš visada už spalvas, bet šiuo atveju jb gražiau smile.gif

as visada uz jb, bet siuo atveju tik uz spalvas lotuliukas.gif eina sau, kaip visi skirtingai.
QUOTE(rG. @ 2012 11 05, 23:12)
Man kurį laiką kažkiek gėda buvo Pink klausyt, nu pieva atrodė, matyt kažkuri daina man su nesąmonėm siejosi, bet, pasidomėjau, pasižiūrėjau, išsinagrinėjau. Ji gi labai protinga moteris, kūrybinga, tekstai gilūs, pati tokia aktoriukė nebloga.  Netuščia. Ir dabar man ji patinka, kad yra kitokia.

drinks_cheers.gif man iki siol ji neee, bet pritariu, kad paskaicius apie ja daugiau, siek tiek pakeiciau nuomone. bet tai neliecia jos kurybos ar isvaizdos.

labanakt ponios.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 11 05, 22:33)
eemm. cia apie tavo foto? ar kazko nesupratau? nori patarkavimu.


Patarkavimai ir ne prošal būtų, gal padėtų tobulėt.
Ne, gramatines klaidas turėjau omeny wink.gif
dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 11 05, 22:29)
zhadi zhadi. auto taip ir nesulaukiau tongue.gif Mrs Busy
Aš labai daug apžioju biggrin.gif Bet spėju. Visokių auto sąskaita biggrin.gif


QUOTE(Maggie @ 2012 11 05, 22:33)
skaitei..? man ji patinka viskuom, ypac muzika
Nu man labai labai. Ir išvaizda. O klipai, ai ai.
Nuo vakar eina nonstopu pas mane, aš gi ją girdėjus, tik nežinojau kas tokia. Net neseniai sommertime sadness išgirdus mašinoj užsigarsinau iki beprotybės ir blioviau kartu lotuliukas.gif
Šiaip primena kai kurios dainos Kate Bush doh.gif Visur ji man vaidenas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 06 lapkričio 2012 - 01:32
QUOTE(Savory @ 2012 11 05, 21:09)
na, as neisitikinus, ar cia tas blush2.gif  biggrin.gif o kaip cia darei?


Cia piesiau su brushu ant naujo sluoksnio
QUOTE(isora @ 2012 11 05, 23:49)
Tai, Noisy`uk, jungiesi ryt, bet lb jau anksti.. Tiks 9 ryto, nes gladiole tik td gali.... biggrin.gif  4u.gif

O aš kai ką turiu.. Be Be Bee....  biggrin.gif  Kam karvei bananas paklausit... Bet.. mano čia bananas ir mėgaudamasi jį valgysiu...  biggrin.gif

Prieš mano akis guli FF.  tongue.gif

Nu dabar jau sedevrus rodysi ir nebesiguosi kad fotiko neturi smile.gif

RytineSaule ydomus bandymai


QUOTE(Maggie @ 2012 11 06, 00:15)

kas cia PS pamokas norejo duoti, a?  lotuliukas.gif


O as net nesuku galvos tiek visokiu efektu yra, nekraunu ju y galva. Svarbu zinot kaip tai padaryt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 11 05, 23:29)

blink.gif ne nu.


Apči.

Aš bent jau pasakau, o ne kaip kai kas mandagiai nutyli. Pačiai Noisy buvo įdomu tiek, kad norėjo diskusijos šia tema.
Atsakyti
wow, Maggie, aciu 4u.gif blush2.gif

vienintele, net nebuciau sumascius, kad su brushu galima piest, kol kas man daug kas mistika tame PS...vien layeriai ir efektai, kuriu nesuprantu iki galo biggrin.gif

isora, tai jau pasakokis, koks gi FF? tavo? ar skolintas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 11 05, 23:56)
Savaitgalį labai patiko "piešimas" spalvomis.

smagiai pasibandei naują dalyką ir aš visai norėčiau.. ax.gif

tik man užkliuvo pavadinimai - žmogus- vyras ir žmogus-moteris biggrin.gif kažkaip keistai skamba...kodėl negalėtų būti tiesiog vyras ir moteris g.gif

isora, sveikinu su FF, dabar jau kaip dėsi čia mums meno, kad visoms žandikauliai atvips biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 11 06, 12:41)
smagiai pasibandei naują dalyką ir aš visai norėčiau.. ax.gif

tik man užkliuvo pavadinimai - žmogus- vyras ir žmogus-moteris biggrin.gif kažkaip keistai skamba...kodėl negalėtų būti tiesiog vyras ir moteris g.gif

isora, sveikinu su FF, dabar jau kaip dėsi čia mums meno, kad visoms žandikauliai atvips biggrin.gif

Gal blogai užrašiau. Čia konkursui Žmogus - Vyras - moteris. blush2.gif
O konkursui galima tik vieną foto dėt?
Atsakyti
Bandau smile.gif
ND 5/1

Auto
user posted image

Shade
user posted image

Manual
user posted image

Tamsoka, bet jau prie lango ir ISO 800 unsure.gif
Atsakyti