Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(~Aylin @ 2013 01 22, 19:52)
aurutte, negasdinkite kitu norinciu biggrin.gif  visu pirma, tvarkant tik vokus, jokia pilna narkoze nera daroma, kaip ir varztu (kas cia dabar per ismyslas?) jokiu nera, o ir gijimas pakankamai lengvas ir greitas.


Seip jau as apie antakiu pakelima rasiau, kadangi maciau, vien tik vokus operuotis mazai kam siulo. Daugeliui rekomenduoja kartu ir antakius pakelti.
Be abejo, vien tik voku operacija (chirurgai to net operacija nevadina biggrin.gif) vienas juokas.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 01 22, 18:43)
istraukus, uzklijuoja pleistriukais rolleyes.gif


po 10 d. po operacijos nuklijuojami pleistriukai ir istraukiami siulai. Niekas nebeklijuojama.
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2013 01 22, 19:06)
Niekas nebeklijuojama.


isimami siulai ir uzklijuojami pleistriukai, kuriuos po to nusiimi pati. kaip ir jokios pilnos narkozes nedaroma ir jokiu varztu nebuna rolleyes.gif jeigu jums neklijavo ju - nereiskia, kad taip nedaroma.
Atsakyti
Dar norejau paklausti tu, kurios daretes antakiu pakelima ar ilgai gijo randai virsugalvyje ir smilkiniu srityje? Pas mane jie tokie ryskus ir negaliu susiristi plauku i uodega nes matosi isplikusios viefos ir raudoni randai g.gif

QUOTE(~Aylin @ 2013 01 22, 20:11)
isimami siulai ir uzklijuojami pleistriukai, kuriuos po to nusiimi pati. kaip ir jokios pilnos narkozes nedaroma ir jokiu varztu nebuna rolleyes.gif jeigu jums neklijavo ju - nereiskia, kad taip nedaroma.


Galite nekomentuoti nesivelsiu i disjusijas
Beviltiskas reikalas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2013 01 22, 21:34)
Dar norejau paklausti tu, kurios daretes antakiu pakelima ar ilgai gijo randai virsugalvyje ir smilkiniu srityje? Pas mane jie tokie ryskus ir negaliu susiristi plauku i uodega nes matosi isplikusios viefos ir raudoni randai g.gif

tepkit kokiu tepalu,mazinanciu randus.dar ir laiko mazoka.visikai gi nedings,bet nebus raudoni tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2013 01 22, 21:34)
Dar norejau paklausti tu, kurios daretes antakiu pakelima ar ilgai gijo randai virsugalvyje ir smilkiniu srityje? Pas mane jie tokie ryskus ir negaliu susiristi plauku i uodega nes matosi isplikusios viefos ir raudoni randai g.gif


o akys didesnes nepasidare? gal turite vaizdini palyginima? ax.gif
Pas mane irgi vienas antakis zemiau ir labiau uzkrites, sakau gal antakiu pakelima rekomenduos, nes zadu eit konsultacijai kita men. O tose vietose kur dare pjuvi neturetu uzaugti plaukai ir randu nebesimatyti? Apie gyjimo termina jusu neinformavo? ax.gif o varztai cia kam? odai pakelt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2013 01 16, 14:57)
Pirmadienį po konsultacijos pas juos iškarto ir pasidariau. Galėjau pasidaryti ir savo poliklinikoje, bet būčiau užgaišusi dar kelias dienas, o man reikia 31d. jau į darbą, tai todėl ir skubėjau. Siuntimo iš savo gydytojo irgi nereikėjo. Operacija praėjo sklandžiai, po jos dar dvi valandas su šaltais kompresiukais gulėjau. Daktaras man labai patiko, mažai kalba, kruopščiai dirba. Žinoma į visus klausimus jis atsako, bet pas mane jų nebuvo, viską jau žinojau, tai tik kiek pajuokavom, bijojau sujudėti per operacija. Vaizdelio dar žinoma nematyti, bet vokai jau dabar plonesni "nusiurbti". Mėlyės tik į vakara atsirado, ant vieno voko daugiau, ant kito mažiau.  Kolkas rezultatas patinka.
Išlaidos: Operacija 1073,-
            Konsultacija 130,-
            Tyrimai 119,-
Manau, kad už siūlų ištraukimą nebeima.

Kur ir pas ka operavotes?visai nebrangiai.
Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(NomedaPar @ 2013 01 22, 18:21)
siaip nieko nebedaro. Tik as nesuprantu, kaip imanoma paciai issitraukti siulus? taigi skauda kaip.




Visai neskauda, gal kiek jautru, bet žinoma atsargiai, neskubant. Ten juk tik po vieną ilga ir po vieną trumą siūliuką. (nerokomenduoju pačioms, geriau daktaras tai padaro, bet tokia aš jau esu).
Papildyta:
QUOTE(aurutte @ 2013 01 22, 20:05)
po 10 d. po operacijos nuklijuojami pleistriukai ir istraukiami siulai.  Niekas nebeklijuojama.

Man po operacijos davė išrašą, kur buvo parašyta, kad siūlus rekomenduojama ištraukti po 5-7 dienų. Gal ne visiems vienodai?
Papildyta:
QUOTE(lapa @ 2013 01 25, 15:02)
Kur ir pas ka operavotes?visai nebrangiai.
Aciu:)

Vilniuje "Nordhway" klinikoje pas Arūną Jankauską.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 01 22, 18:51)
aurutte, negasdinkite kitu norinciu biggrin.gif  visu pirma, tvarkant tik vokus, jokia pilna narkoze nera daroma, kaip ir varztu (kas cia dabar per ismyslas?) jokiu nera, o ir gijimas pakankamai lengvas ir greitas.

taigi buvo keliama kakta-užtat varžtai ir pilna narkozė. mano draugei prieš metus darė tokią operaciją.vokus irgi operavo. ir dar-jei apatinis vokas operuojamas iš vidinės pusės,visuomet daroma su pilna narkoze.
Atsakyti
Gal kuri susidurus su kompensavimu voku pakelimo? Reikia siuntimo? Kokios klinikos daro su siuntimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užmirstuole: 13 vasario 2013 - 21:03
Ar kas darėtės kartu ir apatinių vokų korekciją?
Atsakyti
QUOTE(NomedaPar @ 2012 12 14, 21:22)
O man operacija nepavyko  verysad.gif vokai visiskai skirtingi, viena akis ispjauta labai daug, kita tik truputi, skirtumas ziaurus... As net negaliu patiketi, kad taip galejo padaryti, juk atrodo tokia nesudetinga operacija  verysad.gif

pasiziuriu i RytineKava nuotraukas ir zliumbiu, nes pas mane ne is tolo taip nera...

Gal kam nors taip buvo - po operacijos visiskai skirtingi akiu vokai? Gal dar susilygins kazkiek?
As neisivaizduoju, ka daryti reikes? negi vel operuotis?  verysad.gif

Na aš naujokė.Prisijungiau dėl šios temos.Pasidariau operaciją prieš dvi savaites.Kol kas rezultatai neždžiugina.Ir pas mane skirtingai kol kas.Nežinau ar susivienodins.Ir tinimas dar nepraeina...
Atsakyti