Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(Grethenn @ 2012 12 10, 22:45)
Sveikos smile.gif

as cia tokiu trumpu klausimu, kur Vilniuje galima rasti dekupazinio beico medienai? O gal ir vasko ar aliejaus buna? smile.gif

aciu

O kuo skiriasi dekupažinis nuo paprasto? Man atrodo, kad tinka tas, kur tinka medienai... Tik kiekis jo klausimas koks būna g.gif
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 11, 00:43)
Na va, debiutuoju ir as  blush2.gif
Laukiu pastebejimu, pastabu, komentaru.
Labai svarbu ir idomu suzinoti nuomone is salies smile.gif

Jei tai tikrai debiutas, tai visai šauniai. Man ypač tas juodas daiktas su kalijom patiko...
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 10, 21:43)
Na va, debiutuoju ir as  blush2.gif
Laukiu pastebejimu, pastabu, komentaru.
Labai svarbu ir idomu suzinoti nuomone is salies smile.gif


Labai kruopstus darbai thumbup.gif . Man labai patinka serveteline su kalijom, grazus skeldejimas wub.gif .

Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2012 12 11, 02:10)
O kuo skiriasi dekupažinis nuo paprasto? Man atrodo, kad tinka tas, kur tinka medienai... Tik kiekis jo klausimas koks būna  g.gif
Tai va va del to ir teiraujuosi smile.gif tiesiog patare prie dekupaziniu ieskoti, nes kiekis mazesnis, siaip labai dideles talpos, man reikalingas visai nedidelis kiekis. Tai pamaniau, kad jus cia zinosit kur tokiu reikalu ieskoti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2012 12 11, 07:50)
Tai va va del to ir teiraujuosi smile.gif tiesiog patare prie dekupaziniu ieskoti, nes kiekis mazesnis, siaip labai dideles talpos, man reikalingas visai nedidelis kiekis. Tai pamaniau, kad jus cia zinosit kur tokiu reikalu ieskoti smile.gif


www.dekostudija.lt - Kaune. Pristato ir i namus. Kaina iki 10 lt, berods.
Papildyta:
QUOTE(VasareV @ 2012 12 11, 07:40)
O kuo skiriasi dekupažinis nuo paprasto? Man atrodo, kad tinka tas, kur tinka medienai... Tik kiekis jo klausimas koks būna  g.gif

Jei tai tikrai debiutas, tai visai šauniai. Man ypač tas juodas daiktas su kalijom patiko...


Na, tai mano debiutas viešoj erdvej smile.gif Praktikuoju, gal jau 1,5 metu, bet ne nuolat, tik kai muza aplanko biggrin.gif , tam tikrom progom: Kaledom, draugem dovanoju, seimai ir pan. Zodziu, mano mena vertino tik pazistamu ratas, ir dabar nusprendziau "išlisti" i viesuma smile.gif
Todel labai svarbu suzinoti ir kitu nuomone smile.gif
Tas juodas daiktas lotuliukas.gif , kazkodel visiems labai patinka... Tai vienintelis daiktas, kuri pasigaminau butent sau ...
Papildyta:
QUOTE(vilmamata @ 2012 12 11, 07:40)
Labai kruopstus darbai  thumbup.gif . Man labai patinka serveteline su kalijom, grazus skeldejimas  wub.gif .


Aciu, labai malonu isgirsti, kad ir kitiems grazu ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 11, 01:45)

Tas juodas daiktas  lotuliukas.gif 

Aš ir už juodą, nors ir kiti daikteliai mieli...kruopščiai, kokybiškai padirbėta 4u.gif
Sveikinu su debiutu...taip, kad toliau, toliau,toliau smile.gif

VasareV
...man meškutis ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 11, 01:45)

Labai grazus ir kruopstus darbai, saunuole. Man be juodo viskas su nerinukais patiko dar biggrin.gif
Atsakyti
Arbatai

user posted image
Atsakyti
Aciu visoms ir grazius zodzius smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 11, 16:11)



Super thumbup.gif
Atsakyti
Kuklios dovaneles mergytems Kaledu proga ax.gif


user posted imageuser posted image
Atsakyti
VYTAUTEPIE labai gražūs darbeliai, net drysčiau suabejoti ar tai tikrai debiutas g.gif viskas suderinta, tvarkingai atlikta tiesiog idelu 4u.gif
DINULYTE mieli šepetukai 4u.gif
DŽIUGA arbatinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2012 12 11, 21:01)
VYTAUTEPIE labai gražūs darbeliai, net drysčiau suabejoti ar tai tikrai debiutas  g.gif viskas suderinta, tvarkingai atlikta tiesiog idelu  4u.gif
DINULYTE mieli šepetukai  4u.gif
DŽIUGA arbatinė  thumbup.gif


Na, tai debiutas viešoj erdvej, kazkaip nedrisdavau rodyti savo darbu, ypac tokioms profems kaip Jus visos smile.gif
Viska isdovanodavau draugams. Zinoma pirmieji darbai nuo siandieniniu skiriasi, kaip diena ir naktis smile.gif.
Todel ir noriu parodyti savo darbus Jums, kad pasakytumet, visa tiesa, kaip yra istikruju smile.gif. Ir esu maloniai nustebinta, kad lyg ir teigiami atsiliepimai smile.gif
O praktikuoju gal 1,5 metu, bet ne nuolat, tik kaip muza aplanko biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 11, 10:41)

Nuostabu 4u.gif . O kaip Jus isgaunate tokia svelnia pagrindo spalvyte?
Atsakyti