Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėlės, sandėliukai, kioskeliai, turgus...

Na nezinau as tai tikrai nepirkau ir nepirksiu jokiu kremu,dekoratyvines kosmetikos is turgaus,na del kvepalu jau kitas reikalas ax.gif Visa kosmetika (kremai,tusai ....) guli ant saules/salcio o paskui mes ji perkam ir tepam ant veiduko,tai jau ne schmoll.gif Ir kiek mes sutaupom kelis Lt,o pagalvojam apie pasekmes nuo to kremo,o tusai jie gi gali buti jau isdziuve na ir t....
Atsakyti
o kokios ten kvepalų kainos lyginant su parduotuvėse? ir kurioj vietoj prekiaujama?
Atsakyti
Nuo lauko prekystalių tai nieko nepirkčiau schmoll.gif Gariūnuose yra tokia kosmetikos parduotuvytė, tai esu ten šešėlius pirkusi...Na ir visai nieko g.gif smile.gif Bet kremo tai nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
Jo ir as is tos parduotuves perku, jei perku.... kur lauke guli tai aisku nesamone...
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 08 22, 11:39)
Jo ir as is tos parduotuves perku, jei perku.... kur lauke guli tai aisku nesamone...

Bet jei pardavinėja lauke, tai vadinas yra ir pirkėjų g.gif ... Čia tik mes tokios išrankios biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
tai ar gaila parasyt, kur tais kvepalais prekiaujama: lauke ar parduotuvėje? ir koks kainų skirtumas?
Atsakyti
ir lauke ir parduotuveje...
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 08 22, 11:54)
tai ar gaila parasyt, kur tais kvepalais prekiaujama: lauke ar parduotuvėje? ir koks kainų skirtumas?



lauke prekiauja,pati ne karta esu macius,o kainu skirtumas kokiu 50-100lt,nuo parduotuviu,tikrai nedaugiau,pati pirkus nesu,tai net nezinau kokia tu kvepalu kokybe.........
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 08 22, 11:54)
tai ar gaila parasyt, kur tais kvepalais prekiaujama: lauke ar parduotuvėje? ir koks kainų skirtumas?

Ir ten, ir ten prekiauja. Kvepalų kainų skirtumo nežinau, nes kvepalų Gariūnuose nepirkau ax.gif
Atsakyti
Del kvepalu kainu, pvz Hugo Boss Deep Red 90 ml testeris 120 lt, Gucci Rush 75 ml - 140 lt ir pan, pirkau is tokios moters, man patiko, ji 9 eiles gale sedi ax.gif
Atsakyti
tai ten vogta viskas?
Atsakyti
Nemanau,arba bent jau tikrai maza dalis vogta...........
Atsakyti