Įkraunama...
Įkraunama...

Raspberry Ketone Extract

Sveikos, o kaip su tuo ''ale'' stebuklingu Rasberry Ketone papildu......ar tikrai jis toks veiksmingas,gal kuri bandete ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(data @ 2012 10 24, 23:08)
Sveikos, o kaip su tuo ''ale'' stebuklingu Rasberry Ketone papildu......ar tikrai jis toks veiksmingas,gal kuri bandete ? g.gif

ir man įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2012 10 26, 17:09)
ir man įdomu g.gif

Nu jo, visoms cia butu idomu, bet manau nesamone, kaip ir visi kiti ale stebuklingi preparatai. Butu per gerai, kad butu tiesa.
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2012 10 27, 10:52)
Nu jo, visoms cia butu idomu, bet manau nesamone, kaip ir visi kiti ale stebuklingi preparatai. Butu per gerai, kad butu tiesa.

Gal kas bandė?
Atsakyti
QUOTE(data @ 2012 10 24, 22:08)
Sveikos, o kaip su tuo ''ale'' stebuklingu Rasberry Ketone papildu......ar tikrai jis toks veiksmingas,gal kuri bandete ? g.gif


Jauciu bandziusiu nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(data @ 2012 10 24, 23:08)
Sveikos, o kaip su tuo ''ale'' stebuklingu Rasberry Ketone papildu......ar tikrai jis toks veiksmingas,gal kuri bandete ? g.gif

Merginos, paskaitinekit uzsienio forumuose atsiliepimus, o ne reklamose, pamatysite, kad tas Rasberry Ketonas yra visiskas $, nes visu pirma neradau anei vieno gero atsiliepimo, kad kam nors padejo, tik radau nemazai atsiliepimu, kad vienai siek tiek suslopino apetita, taciau susigadino skrandi, kitai ziauriai eme niezeti visa kuna, tai teko gydytis... nu tokiu viskokiu pilna prirasyta. O pagrindinis dalykas tas, kad tas ale stebuklas, net nera isbandytas su zmonemis! Cia kaip raso reklamoje, kad yra atlikta daugybe klinikiniu tyrimu... tai visiskas netiesa. Yra atlikti tik du bandymai-tyrimai, vienas 2005m, kitas 2010m. Ir tuose tyrimuose buvo bandomos peles! Ir tai tik patinai, o ne pateles. ir dar svarbiausia tu peliu tyrime buvo tik po 6 kiekvienoj grupej! Jos buvo maitinamos specialia riebalu dieta, ir tuo pat metu buvo leidziama rasberry ketono atitinkamai vienai grupei 0.5%, kitai 1% ir treciai 2%. Dar viena grupe buvo tik maitinama riebalu dieta ir neduodamas tas papildas. tai pagal tyrimus, taip, zinoma tos peles nepriaugo svorio, kurioms buvo leidziamas tas papildas, ir net numete to svorio.... taiciau ar jus noretumet isbandyti toki produkta savo organizmui? As jo labai norejau, kai paskaiciau reklama. taciau kai pasigooglinau giliau apie ji, tai atsoko fantazija. Tikiuosi kazkam padejau apsispresti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady-G*: 28 spalio 2012 - 23:42
tas rasbery tikrai lochotronas yra. as ilindau i reklama paskaityti ,nes buvo pazymeta ,kad daktaras Oz reklamuoja. nu ir nuspaudziau tipo kur uzsakyti, galvoju, paziuresiu kokia ten suma gaunasi, ir kaip visuose interneto uzsakymuose, dar buna sekantis zingsnis, kur reika patvirtinti uzsakyma, ten tokio nera, tik ivedi duomenis, ok, ir jau aciu, kad uzsakete. nera jokio atsaukimo, nieko. tada atsiuncia e. pasta su uzsakymo numeriu, net sumoketi nepraso. as bandau rasyti i ta pasta, kad nesiuskit, as nenoriu ,tai tas pastas nepriima atsakymu, viskas grizta. po 3 dienu skambian kurjeris is vilpostus, sako turiu jums siuntini, sakau as atsisakau, grazinkit siuntejui. gaila nepklausiau, kas yra siuntejas nurodytas. tai isivaizduojat kokiu adresu reiktu kreiptis, jei noretumet pinigus susigrazinti. jei butu veiksminga, tai platintu normaliais budais, o ne taip
ai , o kur reklamoj nurodyta dietologe, tai tokios nera is tikro
Atsakyti
QUOTE(data @ 2012 10 24, 23:08)
Sveikos, o kaip su tuo ''ale'' stebuklingu Rasberry Ketone papildu......ar tikrai jis toks veiksmingas,gal kuri bandete ? g.gif


as pati nebandziau, man mano pazistama bande tai sake jokio efekto, tik pinigai ismesti smile.gif man atrodo kad cia kiekvienam skirtingai veikia, tai sunku pasakyti smile.gif
Atsakyti
Sveiki ,gal kas bandete ir galite pakomentuoti?Gal kam tikrai padejo ar ir vel reklaminis triukas?
Atsakyti
as taip pat labai susidomejau,gal kas vartojate,pasidalinkite info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyggliukas @ 2012 11 02, 16:55)
as taip pat labai susidomejau,gal kas vartojate,pasidalinkite info 4u.gif


Sveiki,
Aš savaitę naudoju šį preparatą. Iš tiesų tai sveriu 67kg. nenukrito nei vienas gramas..tik jaučiuosi lengviau. parašysiu po dviejų savaičių. Norą turiu atsikratyti 5kg:)
parašysiu čia, nes ir aš kaip Jūs ieškojau pirmiau info čia..o susigundžiau tik dėl to, kad reklamuoja plačiau ne tik Lietuvos interneto platybėse.
Atsakyti
Sveikos as taip susidomejau siuo preparatu.Noriu numesti svorio bet vis nepavyksta:(
Atsakyti