QUOTE(justejan @ 2012 11 22, 08:13)
nu stebuklas kazkoks, isduokit ka valgot, ka perkat. prasau truputi smulkiau. Kokius produktus perkat uz tuos 200 lt. Nes mes 4 asmenu seima i 1000 netelpam ir nepasakyciau, kad sikarniai valgom. Mes ir darzoves auginam
.

man atrodo normalu 4iese pravalgyt 1000. ypac jei vaikai- paaugliai bernai

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 22, 11:29)
As tai manau, kad ir suvalgomo maisto kiekis dar labai svarbu.
Vienas gali nusipirkti jogurto indeli 125gr, ji suvalgyti ir sakyti, kad sotus puses dienos, kitas be to litro jogurto nepavalgys
Mano pussesere tokia taupuole: atsipjauna surio gabaliuka ir suvalgo pusryciams su arbata. Ir ji stebisi, kad sugeba pavalgyti uz labai maza suma.
Nu mano seimynai reikia minimum kalno sumustiniu, kad visu pilvus uzkimstu 


Mano pussesere tokia taupuole: atsipjauna surio gabaliuka ir suvalgo pusryciams su arbata. Ir ji stebisi, kad sugeba pavalgyti uz labai maza suma.




QUOTE(Karusia @ 2012 11 22, 11:58)
tai visada priklauso nuo valgančiųjų kiekio ir pobūdžio - pasiūlyk trims sportuojantiems paaugliams po jogurto indelį, nepriims net kaip juodo jumoro.
labai uzjauciu mamas, kuriom reikia trims normaliai valgantiem vyram gaminti kiekviena diena.. turiu drauga, kuris per pietus suvalgo salotu bliuda, sriubos, antra pateikala (butinai mesiska), ir dar deserta (kokia bandele). tai jo vieno islaidos maistui- praktiskai 70proc algos

QUOTE(MrrMiau @ 2012 11 22, 12:30)
Kasdien šaldytuve būna pieno, kefyro, kiaušinių. Duonos produktus taip pat vos ne kasdien perkam. Perkam vos ne pigiausius produktus sau( vaikui stengemės duot kokybiškesnį maistą )Pati darau valgyt. Valgiai dažniausiai iš bulvių. [/color]
man siaip smalsu- kodel patys valgot prastesni maista, nei duodat vaikui? is taupumo? ir kaip jusu figura susidoroja su kasdienem bulviu dozem..?