Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik.. II

QUOTE(suntea7 @ 2014 02 28, 13:00)
AŠ norėjau siūlyti kugelį, bet galvojų gal mėsiško būtent norite patiekalo...Man kugelis asmeniškai fantastiškas dalykas, labia mėgstam. Į vidų galima dėti rūkytos arba žalios vištienos arba faršo. Skanumėlis.
O dėl armonikos įdaro tai galima improvizuoti wink.gif

Ne,nebutinai,svarbu sotu,o kugelis su spirguciu ar grybu padazu,manau bus pats tas smile.gif Radau pagal Ules kepta kugeli,bandau siandien.Ziuresiu kaip ir kiek gausis is tos normos.

QUOTE(Renata123 @ 2014 02 28, 15:31)
Ar bandete silke suomiskai? Nors neesu didele silkiu megeja, bet tokios salotos ir man buvo naujove ir tikrai patiko, patiko ir visiems ragavusiems, kas tuo metu sveciavosi pas mus. Tik as gal deciau ciut maziau cukraus. mirksiukas.gif Sitos salotos buvo labai aptarinejamos cia, SM, Kuciu stalo ar Kaledu patiekalu temoje.

Kaip apititnai atrodo bigsmile.gif net seiles nutyso biggrin.gif Butinai padarysiu.Aciu 4u.gif

Gerai butu,tokia temuke SM,pagalbos sauksmas ruosiant pobuvi,ar kazkas panasaus,man tikrai praverstu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 28 vasario 2014 - 14:51
QUOTE(Nanita @ 2014 02 28, 15:49)
Gerai  butu,tokia temuke SM,pagalbos sauksmas ruosiant pobuvi,ar kazkas panasaus,man tikrai praverstu  smile.gif

Tai juk pačios ir galite sukuri naują temą tokiu pavadinimu smile.gif "Pagalbos šauksmas ruošiant pobuvį" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalelė: 28 vasario 2014 - 18:00
QUOTE(Dalelė @ 2014 02 28, 19:00)
Tai juk pačios ir galite sukuri naują temą tokiu pavadinimu  smile.gif "Pagalbos šauksmas ruošiant pobuvį"  bigsmile.gif

Galiu.Bet galvoju ar tautai reikia biggrin.gif
Atsakyti
jei del taupumo, tai baliui, jei ne kugeli,tai dar siulau vistu slauneles su bulvem orkaitej iskept. kepu rankovej, tai greiciau iskepa.
Arba is vakaro issikept bliuda kotletu (i mesa dedant avizu dribsnius ar virtus ryzius). O pries baliu pavirt juos puode padarant koki padaza. Kotletai pasils, suminkstes ir kaip nauji bus bigsmile.gif ir vyresnio amziaus zmonem tiks, nes minkstuciukai, o ir vyrai nesiraukys, nes mesa gi.

QUOTE(audryta @ 2014 02 28, 12:55)

man dar patiko is dribsniu kotletukai. tiesiog dribsnius isbrtinkini sultini, imusi kiausa, pora saukstu miltu ir kepi. mano seima valgo tokius


as dar ipjaustau desros, tai gaunasi kaip ir mesiskas patiekalas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 02 28, 23:58)

Arba is vakaro issikept bliuda kotletu

O jei kepti orkaitėje, gerokai išplojus kaip kepsnį, prieš pabaigą uždėti patarkuoto sūrio... rolleyes.gif
O jei tarp mėsos ir sūrio užmest įdariuko iš pakepintų svogūnų+paprikos+prieskonių ... rolleyes.gif
Mmmmm... Visai sukirsčiau tokį kad ir dabar ax.gif
Atsakyti
Gal kotletai,labiau kasdieniska patiekalas.Kugeli,reciau kepame.Bet dar prisiminiau,karbonadas orkaiteje,"advokatas",sultinga gaunasi mesyte ir kartu,tuoj pacioj skardoj,bulvytes iskept galima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 03, 16:13)
Gal kotletai,labiau kasdieniska patiekalas.Kugeli,reciau kepame.Bet dar prisiminiau,karbonadas orkaiteje,"advokatas",sultinga gaunasi mesyte ir kartu,tuoj pacioj skardoj,bulvytes iskept galima. smile.gif

Karbonadas orkaiteje taip pat geras variantas, ypac del to, kad prie puodu stovet nereikia. Mano sesei ziauriai skani ir sultinga mesa gaunasi! essen.gif Tiksliai nzn kaip ji daro, bet mazdaug: sprandine supjausto gabaliukais, kaip karbonadui, vos pamusa, paprieskoniuoja, deda i didele orkaites skarda, glaudziant gabaliukus vienas prie kito; tada aptepa majonezu, apibarsto kapotais svogunais (galvutes) ir gausiai apibarsto tarkuotu fermentiniu suriu. Kepa. Niu, pirsciukus aplaizyti tik belieka. bigsmile.gif
Bet tokie patiekalai man labai patinka, jie yra labai universalus, galima naudoti bet ka, kas saldytuve yra. Kiauliena, vistiena, ivairiausias darzoves pagal skoni, pagal skoni ivairius surius, aptepti mesyte galima garstyciom, tomatu, majonezu, ar savo pacios pagaminta uztepele itt.

Kas liecia kotletukus. Ziurint koks pas jus pasisedejimas, ar koks jubiliejus, kita proga balius ar tiesiog seimos pietus.
Kaip jau kazkas minejo, kotletus galima is vakaro prisikepti, o kita diena belieka patroskinti, jusu pasirinktame padaze, ju ivairove labai didele. Man pvz., labai skanu grietineles (galima ir truputi sultinuko imaisyti) su dziovintais baravykais, mmm..., jau vien grybu kvapas. wub.gif
Arba musu seimai taip pat esu gaminus kotletus turkiskai. Labai skanu, o ir vienoj skardoj visi pietus, su garnyru. Taip pat galima prideti ir kitu megiamu darzoviu. Tik mano pastebejimas toks, kad to pomidoru padazo tikrai tiek daug nedeciau schmoll.gif labai jau jis jautesi, buvo per daug saldu - rugstu. Uzpilciau, kad ir tiesiog sultinuku (nors ir is kubelio). Tik tai aisku, jau proporcijas reikia pakoreguoti pagal zmoniu skaciu ir kepti dideleje skardoje nuo orkaites.
4u.gif
Atsakyti
Kotletukus turkiskai dariau,patiko seimai.
Panasiai karbonadus ir as darau smile.gif pamusu,papreskoniuoju.Sudedu i skarda,ant virsaus ziedeliais plonai pjaustytas svogunas,tarkuota morka,majonezas,ir daug surio.Labai sultinga ir skani mesyte buna smile.gif

O kaip atskirt pasisedejima ir baliu biggrin.gif Man jei,yra salti patiekalai,karstas bliudas,tortas-tai jau balius biggrin.gif Jei uzsisakome pica-pasisedejimas.
Tai vadinasi bus pas mus balius. sokiai.gif assa.gif
Atsakyti
biggrin.gif thumbup.gif
Aš tai skaičiuoju kitaip: jei reikia kažką sveikint ir pirkt (ar gaut) dovaną - tai balius (Na ir dar Kalėdos, Velykos ir pan). O jei šiaip susibėgam - tai pasisėdėjimas rolleyes.gif Nu, kad ir diplomo gavimo proga

O torto dėl manęs gali ir nebūti. Bele silkės būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 04 kovo 2014 - 14:38
QUOTE(pašnekutė @ 2014 03 04, 15:35)
biggrin.gif  thumbup.gif
Aš tai skaičiuoju kitaip: jei reikia kažką sveikint ir pirkt (ar gaut) dovaną - tai balius (Na ir dar Kalėdos, Velykos ir pan). O jei šiaip susibėgam - tai pasisėdėjimas  rolleyes.gif Nu, kad ir diplomo gavimo proga

O torto dėl manęs gali ir nebūti. Bele silkės būtų  rolleyes.gif

Bus dovanu.Svesime MB gimtadieni smile.gif O del torto ir silkes drinks_cheers.gif Bet turiu gi kazka prie kavos sveciams pasiulyti,kai noresiu,kad keliautu jau namo biggrin.gif Juokauju.Svenciame iki paryciu su sokiais,dainuomis bei zaidymais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 04, 15:20)
Bus dovanu.Svesime MB gimtadieni  smile.gif O del torto ir silkes  drinks_cheers.gif Bet turiu gi kazka prie kavos sveciams pasiulyti,kai noresiu,kad keliautu jau namo  biggrin.gif Juokauju.Svenciame iki paryciu su sokiais,dainuomis bei zaidymais  smile.gif

Tai cia jau svente, jei JB gimtadienis. Sveikinimai! 4u.gif Bet kaip bus linksma, su zaidimais net! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 04, 16:20)
Bus dovanu.Svesime MB gimtadieni  smile.gif O del torto ir silkes  drinks_cheers.gif Bet turiu gi kazka prie kavos sveciams pasiulyti,kai noresiu,kad keliautu jau namo  biggrin.gif Juokauju.Svenciame iki paryciu su sokiais,dainuomis bei zaidymais  smile.gif

Sveikinimai!
Tada tortas būtinas - kad būtų kur žvakutes susmeigt mirksiukas.gif
O paskutiniu metu įsitaisiau nešitis visur silkės tortą (na, aš dedu rūkytą skumbrę rolleyes.gif ) Visi lieka patenkinti, ypač tie, kurie sako, kad geriausias tortas - silkė biggrin.gif
Atsakyti