Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogės

Laba vakara.
Gal galite pasakyti koks siuo metu socialinio pedagogo/darbuotojo uzmokestis atskaicius mokescius? Suprantu, kad priklauso nuo darbovietes, miesto ir t.t., taciau butu idomu suzinoti bent jau panasiai.
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2013 03 23, 18:21)
Laba vakara.
Gal galite pasakyti koks siuo metu socialinio pedagogo/darbuotojo uzmokestis atskaicius mokescius? Suprantu, kad priklauso nuo darbovietes, miesto ir t.t., taciau butu idomu suzinoti bent jau panasiai.


Socialinių pedagogų darbo apmokėjimas nustatytas šmm. Socialinio pedagogo, turinčio iki 10 m. darbo stažą, tarnybinio atlyginimo koeficientas yra 16,1 - 17,9; socialinio pedagogo eksperto, turinčio 15 ir daugiau metų pedagoginio darbo stažo, tarnybinio atlyginimo koeficientas nuo 23,05 iki 26,75. Čia paėmiau kraštutinius variantus. Kad sužinoti koks atlyginimas susidaro, reikėtų tą koeficientą padauginti iš 130, t.y. BSI dydžio. Žinoma, socialinis pedagogas gali gauti priedus, turėti auklėjamąją klasę, pamokų, už ką papildomai būtų mokama, todėl atlyginimas susidarytų didesnis.
Atsakyti
Supratau. Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Visus socialinius pedagogus su švente smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kam aktualu:

baigusiems socialinės pedagogikos studijas kolegijose- renkama išlyginamųjų studijų grupė Utenos kolegijoje. Kad vyktų studijos reikia 17 žmogeliukų.

Kam aktualu-kviečiu prisijungti ar pasidalinti informacija,ačiū

http://www.vpu.lt/pr...spx?pageID=3521
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 08 balandžio 2013 - 08:39
Sveikos 4u.gif reikia truputį jūsų pagalbos.....rašau baigiamąjį, atlieku apklausą,bet niekaip neleidžia įdėti nuorodos, nesuprantu..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 10 gegužės 2013 - 13:02
QUOTE(miegutis @ 2013 05 10, 13:54)
Sveikos 4u.gif  reikia truputį jūsų pagalbos.....rašau baigiamąjį, atlieku apklausą,bet niekaip neleidžia įdėti nuorodos, nesuprantu..... doh.gif

egliukasm@yahoo.com
man gali įmest į dėžutę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2013 05 10, 19:10)
egliukasm@yahoo.com
man gali įmest į dėžutę  mirksiukas.gif

įmečiau 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kaip gyvenat...esu dideliam dziaugsme - gavau finansavima vasaros stovyklos projektui... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jur78 @ 2013 05 11, 19:59)
sveikos, kaip gyvenat...esu dideliam dziaugsme - gavau finansavima vasaros stovyklos projektui... thumbup.gif


Sveikinu 4u.gif Ką planuojat veikti? bigsmile.gif

Aš šiuo metu baisiausiai piktinuosi norimu priimti projektu mega_shok.gif Kol dar turiu laiko-nepatingėjau įsigilinti iš esmės mega_shok.gif

https://www.facebook...25377759?ref=hl

Nuo birželio kulniuoju darbelin blink.gif Jaučiuosi gerokai atsilikusi, nors atrodo stengiaus visai neatsiriboti, kažką veikiau, domėjausi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 11 gegužės 2013 - 23:47
Labas vakaras smile.gif Ar yra dirbančių vaikų globos namuose? smile.gif Aš prieš pora metų baigiau socialinį darbą, o prieš pusė mėnesio pradėjau dirbti vaikų globos namuose smile.gif bet ne auklėtoja, o tik padėjėja..
Atsakyti
Sveikos:) esu busima socialine pedagoge ir noreciau kai ko paklausti:) ar esat girdejusios, kad musu profesijos asmenys dirbtu policijoje? Labai noreciau praktika atlikti butent policijoje. Paskutine mano tureta praktika buvo atlikta ikalinimo istaigoje, o sikart noreciau pabandyti kitame bet panasiame sektoriuje.aciu uz atsakymus:)
Atsakyti