Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 10

QUOTE(Skaidre @ 2012 12 20, 19:40)
šitą ir buvau nusižiurėjusi smile.gif bet ji įmontuojama, o neįmontuojamų panašaus tipažo yra? g.gif

Dar ir geresnė Siemens SR25E202EU.
Atsakyti
speedy, ar indaplovėje SR66T090EU turi būti rodomas laikas kiek liko iki pabaigos?
Kai pirkau, tikėjausi, kad bus.
Bet kad nešviečia ant grindų ir nerodo nei plovimo eigos nei likusio laiko. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 12 22, 19:11)
Dar ir geresnė Siemens SR25E202EU

Speedy, ačiū. Šiandien žiurėjom šitą- SPS40E22EU. Kaip Jums šita?
Atsakyti
QUOTE(Skaidre @ 2012 12 23, 00:29)
Speedy, ačiū. Šiandien žiurėjom šitą- SPS40E22EU. Kaip Jums šita?

Siemens SR25E202EU - daug geresnė.
Atsakyti
Sveiki,

renkames tarp siu:

--- Kenwood KDW60X10 Full-size Dishwasher

--- BOSCH SMS40T32GB

Kuri geresne? Ir kuo?

Aciu smile.gif
Atsakyti
gal kuri naudojat šitą:

user posted image

WHIRLPOOL ADP 550 IX
Atsakyti
patarimų labai daug,ačiū speedy,indaplovės paieškos gerokai palengvėja :aciukas: Man ir kuo puikiausiai tiktų rekomenduota Siemens SR25E202EU thumbup.gif ,tik norėjau paklausti,ar yra ant šitų modelių karšto vandens pajungimo galimybė ? Jei nėra būtent ant šitos,gal galite rekomenduoti panašios kainos ir parametrų ir su šia paildoma funkcija ?

dar vienas klausimas: ar galima rizikuoti ir pirkti indaplovę iš pardavėjų,kurie jas pardavinėja tiesiai iš sandėlių su transportavimo defektais naujas,arba mažai naudotas(2010 metų modelių) g.gif ? Visos indaplovės pagamintos vokietijoje,duodama nuo 12-24 mėn garantija g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 12 02, 16:17)
Mano akimis, dėl skirtingų priežasčių, tame saraše vertos dėmesi dvi indaplovės:
patikimumas, kokybė: Siemens SN65E008EU
funkcionalumas: Whirlpool ADG 8553A+ FD


Tuoj nusišausiu, nu niekaip neapsisprendžiu, kurią imt doh.gif doh.gif doh.gif Funkcijų gausa man nėra svarbu, kol buvo vienodos kainos, būčiau nedvejodama ėmus Siemens, bet kad pabrangino visur jas kaip tyčia doh.gif Tai skirtumas 150lt.

Gal aš be reikalo įsikirtus, kad Siemensas turi būt patikimesnis ir bus su juo mažiau bėdų????? Ar vis tik tikrai geresnis.
Atsakyti
Laba diena, Speedy,

neraudau ankstesnėse diskusijose nieko apie šį modelį - SX66M098EU, todėl prašau patarimo - jis jau turi zeolith džiovinimą, bet dar pigesnis nei 3000 Lt... Neturi Touch kontrolės, bet ji manęs labai ir nevilioja, nes kiek pastebėjau naudodama plytelę, sunkiau veikia liečiant šlapiom rankom. O be touch kontrolės, kokie dar skirtumai tarp M ir U ar T klasės indaplovių? Kuo ypatingas tas Zeolith džiovinimas? Jeigu rinktis be jo, kokį modeliuką pasiūlytumėte? Ar Boch turi prailgintų indaplovių analogiškų Siemens X modeliams?

Iš anksto dėkojų už patarimus!
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2012 12 27, 22:13)
patarimų labai daug,ačiū speedy,indaplovės paieškos gerokai palengvėja :aciukas: Man ir kuo puikiausiai tiktų rekomenduota Siemens SR25E202EU  thumbup.gif ,tik norėjau paklausti,ar yra ant šitų modelių karšto vandens pajungimo galimybė ? Jei nėra būtent ant šitos,gal galite rekomenduoti panašios kainos ir parametrų ir su šia paildoma funkcija ?

dar vienas klausimas: ar galima rizikuoti ir pirkti indaplovę iš pardavėjų,kurie jas pardavinėja tiesiai iš sandėlių su transportavimo defektais naujas,arba mažai naudotas(2010 metų modelių)  g.gif ? Visos indaplovės pagamintos vokietijoje,duodama nuo 12-24 mėn garantija  g.gif

Indaplovės, kuriose yra "karšto vandens pajungimo" funkcija, turi dvi (šalto ir karšto) vandens prijungimo šlangas ir atitinkamą mygtuką. Tai reti ir dažniausiai brangūs modeliai. Prie kitų, kiek girdėjau, taip pat jungia karštą vandenį. Bet kas ten gaunasi, nežinau. Tik nerekomenduojama jungti karštą vandenį, kai jį gamina elektrinis boileris.
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 12 25, 05:00)
Sveiki,

renkames tarp siu:

--- Kenwood KDW60X10 Full-size Dishwasher

--- BOSCH SMS40T32GB

Kuri geresne? Ir kuo?

Aciu smile.gif


Speedy,

gal galite patarti kuria geriau imti? Jau ryt vaziuojam pirkti.. Linkstam i Kenwood del mechanizmo viduje g.gif o tiesa, jei jau nuspaudi ir nori sustabdyt, jau bus saukstai po pietu, arne? Nes juk neatidarysi jau. Ar as klystu? Gal geriau Bosch imti? Norisi kokybes.
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 12 28, 22:01)
Speedy,

gal galite patarti kuria geriau imti? Jau ryt vaziuojam pirkti.. Linkstam i Kenwood del mechanizmo viduje g.gif o tiesa, jei jau nuspaudi ir nori sustabdyt, jau bus saukstai po pietu, arne? Nes juk neatidarysi jau. Ar as klystu? Gal geriau Bosch imti? Norisi kokybes.


Arba kaip sita dar?

SANDSTROM SDW60B12

Ir tylesne ir programu daugiau ir vandens maziau.

Is tiesu, mes VISISKAI zali sioj vietoj. Pirma karta perkam, tad nieko nesusigaudom lotuliukas.gif
Atsakyti