Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 10

QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 02 08, 17:38)
Dar kazkas minejo kainu skirtumus kaip pvz 10lt.  lotuliukas.gif  Perkant internetineje parduotuveje mokant vesti derybas galima nusidereti didelius pinigus  kaip pvz nuo 1900lt nusiderejau iki 1580lt ir nuo 1600 iki 1300lt tai,kad kaina parasyta internetineje parduotuveje yra toli grazu nepaskutine. kartais netgi stebina kaip vienos internetines parduotuves konkuruoja su kitomis nenoredamos prarasti klijento.


Nu net užpavydėjau.
Man tik 120 Lt pavyko nusiderėti. box.gif
Atsakyti
Kur galetu buti bedele, jeigu indaplove nelabai svariai isplauna stiklines. Matosi kazkokie plemai.
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2013 02 08, 18:58)
man tik labai idomu kaip su garantijomis tada buna? Nes kai sugenda prietaisas pirktas parduotuveje i ta pacia parduotuve ir kreipiesi, o kaip su prekem pirktom interneteneje parduotuveje?

nuo kada kreipiamasi i parduotuve del garantinio remonto? perkant preke tiek internete tiek paprastoje parduotuveje prie garantinio rasto buna prideti adresai su garantini remonta atliekanciomis imonemis ten ir kreipiesi pagal gyvenama vieta arba kur tau patogiau. parduotuvese prietaisu niekas neremontuoja.
Papildyta:
QUOTE(Dolyte @ 2013 02 08, 22:06)
Kur galetu buti bedele, jeigu indaplove nelabai svariai isplauna stiklines. Matosi kazkokie plemai.

perdaug chemijos naudojate arba ploviklio arba blizginimo/dziovinimo skyscio. pas mane buvo panasi situacija. blizgikli sumazinau iki padalos 1 ir stiklas atrodo svaresnis.
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2013 02 08, 19:43)
doh.gif aš taip irgi noriu  lotuliukas.gif

gal klaidingai supratote, as pirkau du daigtus. galeciau ideti nuorodas is kur pirkau ir saskaitas kiek mokejau, bet siuo metu esu ne lietuvoje, o saskaitos liko ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 08 vasario 2013 - 22:46
QUOTE(Dolyte @ 2013 02 08, 23:06)
Kur galetu buti bedele, jeigu indaplove nelabai svariai isplauna stiklines. Matosi kazkokie plemai.

O ką apie tai rašo instrukcijoje g.gif galutiniuose puslapiuose bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 02 09, 00:43)
gal klaidingai supratote, as pirkau du daigtus. galeciau ideti nuorodas is kur pirkau ir saskaitas kiek mokejau, bet siuo metu esu ne lietuvoje, o saskaitos liko ten.

Nesivarginkite biggrin.gif svarbu ne kiek nuderėjote, o kiek sumokėjote už konkrečią prekę. Juk ne nuolaidas perkame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 02 09, 17:55)

Nesivarginkite  biggrin.gif  svarbu ne kiek nuderėjote, o kiek sumokėjote už konkrečią prekę. Juk ne nuolaidas perkame  4u.gif

Butent, Jus teisi. Ta ir norejau pasakyti,kad zmones kurie nesideri, su preke kartu nusiperka ir dideli antkaini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 10 vasario 2013 - 10:30
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 02 10, 12:28)
Butent, Jus teisi. Ta ir norejau pasakyti,kad zmones kurie nesideri, su preke kartu nusiperka ir dideli antkaini.

O aš ne tą lotuliukas.gif
Tiesiog svarbu ne "kiek nusiderėjote" o kiek sumokėjote schmoll.gif Dažnai tai nebūna tas pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 02 10, 12:49)
O aš ne tą  lotuliukas.gif
Tiesiog svarbu ne "kiek nusiderėjote" o kiek sumokėjote  schmoll.gif  Dažnai tai nebūna tas pat  g.gif




kai nusideri nuo kainos 1900 iki 1600 uz daikta ,kuris kainuoja 1500,tai cia tuos sutaupytus 300 pasiimkit ir dziaukites-"sutaupiau","nusiderejau" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, jau berods antrakart po plovimo randu indaplovej gulincia tablete, beveik pilna (t.y. tik vos aptirpusia).. Ka galetu tai reiksti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 11 vasario 2013 - 00:15
QUOTE(speedy @ 2013 02 10, 12:49)
O aš ne tą  lotuliukas.gif
Tiesiog svarbu ne "kiek nusiderėjote" o kiek sumokėjote  schmoll.gif  Dažnai tai nebūna tas pat  g.gif

na gerai pasakykite kaip "visu galu" eksperte stai sita http://www.kainos.lt...6630rox-p663892 kokia jos verte ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 11 vasario 2013 - 12:39
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 02 11, 13:38)
na gerai pasakykite kaip "visu galu" eksperte stai sita http://www.kainos.lt...6630rox-p663892 kokia jos verte ?




tai kad electrolux yra bevertes thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 11, 22:08)
tai kad electrolux yra bevertes thumbup.gif  4u.gif




Cia jus apie visa buitine tehnika,ar tik apie indaploves? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 11, 21:08)
tai kad electrolux yra bevertes thumbup.gif  4u.gif

pats tu bevertis lotuliukas.gif
na nebent sitoje temoje, nes cia del vieno zmogaus itakos Bosch ir Siemens sioje temoje yra geriausia thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 11 vasario 2013 - 23:55