Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Rittule
gal monikas blogai rodo per šviesiai ir nesimato visko g.gif

viktorija09man patiko, privertė stabtelt, panagrinėt, šaunuolė. Nuotruaka dėk [] skiaustuose(viduje nuotraukos nuoroda, prieš tai dydi tinkama pasirink)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 06 lapkričio 2012 - 21:41
QUOTE(vienintelė @ 2012 11 06, 22:41)
Rittule
gal monikas blogai rodo per šviesiai ir nesimato visko g.gif

exactly 4u.gif dabar jau įžiūriu, nes pradžioj tik zuikį besiįriantį rūke mačiau smile.gif
Atsakyti
Gal ir pas mane per šviesu, nes matau tik gobtuvą, veido ne g.gif Bet mintis patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2012 11 06, 21:58)
exactly  4u.gif dabar jau įžiūriu, nes pradžioj tik zuikį besiįriantį rūke mačiau smile.gif

Ne tu viena zuikutį matai mirksiukas.gif

Bet idėja pati patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 11 06, 22:04)

O aš ateinu su klausimu ir laukiu Jūsų pastabų g.gif  Ar galiu šią foto konkursui "Žmogus" dėt?  g.gif



Dabar ir as iziurejau, grazus darbelis... vertas demesio!
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 11 06, 13:39)
Tai pradėkim rytoj 16 valandą. Kas galės prisijungs tada, o kam patogiau ateis 17 ar vėliau truputį.
Vieta - Coffee Inn'as bulvare.
4u.gif

būsiu smile.gif jei tik pasakysit kur tas Coffee Inn'as randasi blush2.gif 4u.gif

p.s. su fotikais meet'inames ar ne? smile.gif

QUOTE(viktorija09 @ 2012 11 06, 21:04)
Maggie, šaunuolė, kad viską pati darei  4u.gif Gražus skelbimas, malonus akiai  smile.gif
O aš ateinu su klausimu ir laukiu Jūsų pastabų g.gif  Ar galiu šią foto konkursui "Žmogus" dėt?  g.gif
[img]http://images15.fotki.com/v1626/photos/6/1353276/11090433/ef-vi.

įdomiai smile.gif bigsmile.gif

Tiesa, labai aciu merginoms uz visus straipsnius ir nuorodas 4u.gif viska perziuriu, ko nespeju susizymiu ir gryztu atgal gryztu kai yra laiko drinks_cheers.gif kaskart nedekoju, bet zinokit, kad jusu noras apsviesti tikrai nenueina veltui, pamatau kai ka naujo, kai ka seno ir matyto, bet visada buna pacios geriausios emocijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 06 lapkričio 2012 - 22:25
QUOTE(kristalines @ 2012 11 06, 22:23)
būsiu smile.gif jei tik pasakysit kur tas Coffee Inn'as randasi blush2.gif  4u.gif

p.s. su fotikais meet'inames ar ne? smile.gif


Kaip aš čia vietą ir laiką pražioplinau biggrin.gif Kas tas Inn'as? Aš iš pakraščio, nežinau kas centre darosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 11 06, 22:27)
Kaip aš čia vietą ir laiką pražioplinau  biggrin.gif Kas tas Inn'as? Aš iš pakraščio, nežinau kas centre darosi biggrin.gif

tai va, aš iš pietinio, centre būnu tik per visokias muges ir pnš. blush2.gif arba į vaikų žaidimų aikšteles nuvarom kartais biggrin.gif irgi nžn kur tai yra ax.gif
Atsakyti
Man Flickr temoje nerodo mano foto g.gif ar taip turi būti, ar aš kažką ne taip darau? g.gif help.gif doh.gif

Ir dar vienas kadras iš tos pačios serijos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 06 lapkričio 2012 - 22:56
Įtariu, kad nuo Presto Tilžės g link, esu pirkusi kavos išsinešimui, tai gal tas Inn'as ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 11 06, 22:40)
Man Flickr temoje nerodo mano foto  g.gif  ar taip turi būti, ar aš kažką ne taip darau?  g.gif  help.gif  doh.gif


Žinutėje turi įdėti taip atrodantį adresą. Dar prieš tai gali dydį pasirinkti.
[http://www.flickr.com/photos/example/2910192942/]
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 11 06, 22:54)
Žinutėje turi įdėti taip atrodantį adresą. Dar prieš tai gali dydį pasirinkti.
[http://www.flickr.com/photos/example/2910192942/]

aš tikiu, kad čia be prasmės įdėjai šitą asilą, nu bet sujuokino lotuliukas.gif nu negaliu doh.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif


p.s. prizai nuostabus, merginos, todel net laimeti nesinori, nors ir nera sansu, bet netureciau ko pasiulyti smile.gif)))
Atsakyti