Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi Cosi Mura4/Mura3

QUOTE(Garbaniukė @ 2014 01 22, 20:40)
tad reiketu didesnio lopsio ir vaziuoti su juo planuojam daug ir visur. Plius vazineju su mazu automobiliuku su maza bagazine, tad labai aktualu ar tilps i ja važiuoklė.

musu bagažinė buvo maža, siaura ir žema, dujų įranga įmontuota - tilpo Mura, bet nuimdavau sėdimą dalį, nes per aukštį netilpo. Per plotį su abiem ratais tilpo, neardydavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 01 vasario 2014 - 00:29
QUOTE(maybe24 @ 2014 01 24, 13:03)
Man naujoves patinka smile.gif  Aisku i dauguma,tik paziuret grazu.O del ratu,tai labai daug vezimu tokiu dabar ir tikrai tie mazesni ratukai uz galinius nedaro vezimo blogesniu,ypac dvigubi.Cia daugiau grazu/negrazu.
Del stokke tai yra daug zmoniu,kuriems jie negrazus,buna dar pavadina ir  'invalidu' vezimeliais  biggrin.gif  o man labai simpatiski  bigsmile.gif
Vezimeliu tam ir prigaminta simtai,kad turetu mamytes is ko rinktis  smile.gif

O kodel priekiniai mažesni ratukai geriau dvigubi negu viengubi?
Atsakyti
QUOTE(rimas19 @ 2014 01 31, 23:48)
O kodel priekiniai mažesni ratukai geriau dvigubi negu viengubi?

Na gal tik taip atrodo,kad stabiliau vaziuoja kelyje,neskersuoja.Nors kalbant apie triracius,tai jei priekinis ratas viengubas,tai tada didelis turi but,o jei mazesnis uz galinius,tada jau dvigubas.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2014 02 03, 16:21)
Na gal tik taip atrodo,kad stabiliau vaziuoja kelyje,neskersuoja.Nors kalbant apie triracius,tai jei priekinis ratas viengubas,tai tada didelis turi but,o jei mazesnis uz galinius,tada jau dvigubas.

Pilnai sutinku kas liečia triračius vežimukus - pakankamai dideli dvigubi ratukai yra gerai ( priekiniai aišku) ypač lipant ant bordiuro dvigubi žymiai stabiliau.
Kas liečia sportinukus su mažais ratukais - jie gerai kai paviršius įdealiai lygus, bet kai pilna visokių grumstukų juos jau reikia fiksuoti kad nesisukiotų. Kadangi priešingu atveju stumiant vežimėlį vienas iš dviejų už ko nors užkliūna ir labai nepatogu važiuoti su užsiskersinusiais ratais
Atsakyti
Sveikos. Aš su tokiu klausimu. Ar yra koks spec paklotelis i sezoną vezimuka? Nes man labai greitai issipurvina
Atsakyti
Sveikutes noreciau patarimo noreciau pirkti si arba tutis zippy vezimeli,ziema gimsiamciam vaikuciui,gal patartumet kuris modelis geriau pirkti.aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brigute2 @ 2014 06 04, 11:37)
Sveikutes noreciau patarimo noreciau pirkti si arba tutis zippy vezimeli,ziema gimsiamciam vaikuciui,gal patartumet kuris modelis geriau pirkti.aciu uz patarimus 4u.gif

Apie zippy pasakyti negaliu nieko, bet Maxi cosi mura4 turiu ir esu laaaabai patenkinta. Minusas tik svoryje, tad laikau masinoje. Kadangi pradesiu dirbti ir vaika teks palikineti mamai tai jau ieskausi lengvesnio sportinuko. Bet siaip nekeisciau jeigu neverstu aplinkybes.
Kas del sutalpinimo i bagazine, tai uzima daugokai vietos. I Polo bagazine man telpa tik vaziuokle...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.B_: 18 birželio 2014 - 14:18
Sveikos 4u.gif

Gal kam teko susidurt: kur galima isigyti maxi cosi mura 3 buomeli? Intenetu LT nelabai radau, parduotuvese dar neklausiau- gal imanoma uzsakyt?
Gal kuri pirkote ir galite patart.. Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, ar Maxi Cosi Mura 3 ar 4 vežimaitis labai labai sunkus? Ar mąstyti apie tokį vežimą gyvenant daugiabutyje 3 aukšte?

Pakomentuokit kas turite, ar lengvai nuo važiuoklės nusiima lopšys ar sportinė dalis? Sakau gal nešiotis atskirai, jei jau toks sunkus.
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2014 06 25, 19:44)
Sakykit, ar Maxi Cosi Mura 3 ar 4 vežimaitis labai labai sunkus? Ar mąstyti apie tokį vežimą gyvenant daugiabutyje 3 aukšte?

Pakomentuokit kas turite, ar lengvai nuo važiuoklės nusiima lopšys ar sportinė dalis? Sakau gal nešiotis atskirai, jei jau toks sunkus.

Sveiki, turiu maxi cosi 4. Laikau ji masinoje, nes gyvenam 4 aukste. Sportine dali uzsidedu laikydama vaika rankose, nuimti jau reikalingos abi rankos. Lopsys nusiima/uzsidesa irgi gan lengvai. Keisiu i sketuka,, nes pradesiu dirbti ir vaika ziures mama, tai, kad jai butu lengviau uzsinesti vaika su vezimuku. O siaip tai vezimas man bent superinis :-) mama net sako, kad nekeisciau i sketuka,, nes jai atrodo, kad visi sketukai dardantys :-)
Atsakyti
O kuo skiriasi Mura 3 nuo Mura 4 (be ratų skaičiaus)? Kokie būtų triračio minusai?
Dėl grožio, tai man tiek trys tiek keturi ratai atrodo neblogai.
Atsakyti
Man atrodo tik ratu skaiciumi g.gif
Atsakyti