Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 15:09)
esu susivėlusiom mintim, tai gal todėl neaiškiai reiškiuos.. jokia veikla neprasidėjo, o prasidėjo kraujavimas po apžiūros, dėl kurio dabar ir nežinau, ką daryt, ar laukt, kad liausis, ar grįžt ligoninėn su pretenzijom. O.K. neprisiskambinu, tikėjaus, kad priims apžiūrėt, iš kur man ten kraujuoja verysad.gif


Zuzla, parašyk O.K. žinutę - ji sakė rašyt, kai kas svarbaus, žinutes greičiau būna perskaito, nei atskambina.

Sveikos unsure.gif

Šiandien man siaučia hormonai - žliumbiau iš pat ryto. Ko - nežinau. Nu ar ne durna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 20, 14:56)
Zodziu, klausykis manes tada: siunti konkursui tuos popierius, laimi konkursa ir eini i savo vaikiskas proceduras ne darbo metu. Galbes zodis, duodu ranka nukasti, darbas bus afigienas, superinis ir idomus, bet tu neislaikysi bandomo laikotrpio nes pastosi. taip buna visada.

Tokio varianto dar neapgalvojau- o jei rimtai pastočiau bandomuoju laikotarpiu, mane atleistų? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 11 20, 15:37)
Šiandien man siaučia hormonai - žliumbiau iš pat ryto. Ko - nežinau. Nu ar ne durna?  unsure.gif

console.gif Tau viskas leidžiama, juk mūsų nestuke.gif esi, va, tuoj Zuzla perduos tau estafetę wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 15:09)
esu susivėlusiom mintim, tai gal todėl neaiškiai reiškiuos..

Iš streso kalba ir mintys veliasi tau. Bandyk važiuot pas O.K., jei dirba, tikrai priims tave ir bus ramiau, kai apžiūrės sava daktarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 20, 16:12)
Tokio varianto dar neapgalvojau- o jei rimtai pastočiau bandomuoju laikotarpiu, mane atleistų? g.gif


man atrodo, ne g.gif net esant terminuotai darbo sutarčiai negali atleisti.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 16:20)
man atrodo, ne g.gif net esant terminuotai darbo sutarčiai negali atleisti.

Ačiū, Zuzla, net tokiom sąlygom tu patarinėji-juk turi svarbesnių reikalų blush2.gif
Linkiu tau didelės sėkmės, nes tikriausiai naujienas sužinosiu post factum- rytoj išvažiuoju į seminarą Kaune, prisijungsiu tik 22d., ir man rodos, galėsiu tave sveikinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 20, 16:32)
Ačiū, Zuzla, net tokiom sąlygom tu patarinėji-juk turi svarbesnių reikalų blush2.gif

Linkiu tau didelės sėkmės, nes tikriausiai naujienas sužinosiu post factum- rytoj išvažiuoju į seminarą Kaune, prisijungsiu tik 22d., ir  man rodos, galėsiu tave sveikinti 4u.gif


kokių reikalų? slankioju iš kampo į kampą doh.gif

žiūrėsim.. geros dienos rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 16:31)
laba, taip, rankiniu būdu, skausmingai, bet nieko neužsiminė apie masažą, pasakė (tik todėl, kad užklausiau), kad "kaklelis dar nėra pasiruošęs, ilgio užtenka", echo pažiūrėjo, vandenų užtenka, ir paleido iki pirmadienio, jei veikla neprasidės.. be to, išraše tikriausiai būtų paymėjus, kad darė masažą..? na ir kažkaip kitaip aš tą kamštį įsivaizdavau unsure.gif ne gleives aš matau, o tokias skystokas išskyras su šviežiu krauju..

jie neparsis kad dare masaza, tiesiog taip sako, man irgi buvo laaaabai skaudziai as net pasokau ten vos ant kedes nusedejau, ziauriai skausminga procedura, bet po to pradejo teplioti, o paskui su krauju gleives salintis. nesijaudink taip turi buti, sek maziuoko judesiukus ir jei kas neduoda ramybes lek i ligonine.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 11 20, 16:54)
jie neparsis kad dare masaza, tiesiog taip sako, man irgi buvo laaaabai skaudziai as net pasokau ten vos ant kedes nusedejau, ziauriai skausminga procedura, bet po to pradejo teplioti, o paskui su krauju gleives salintis. nesijaudink taip turi buti, sek maziuoko judesiukus ir jei kas neduoda ramybes lek i ligonine.


ok, tikiuos, tu teisi. ačiū, kad daliniesi info smile.gif
Zuzliukas juda kruta, tai po truputį raminuosi.
O.K. parašiau prieš val., nieko..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 18:19)
ok, tikiuos, tu teisi. ačiū, kad daliniesi info smile.gif
Zuzliukas juda kruta, tai po truputį raminuosi.
O.K. parašiau prieš val., nieko..

kraujuoja is kaklelio tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 11 20, 18:24)
kraujuoja is kaklelio tau smile.gif


gydytoja atskambino, tą patį sako.. ok, laukiu toliau naujienų user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 20, 19:36)
gydytoja atskambino, tą patį sako.. ok, laukiu toliau naujienų user posted image

Laukiam ir mes ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti