Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 25, 14:46)
Dėl pirmo negaliu komentuoti , nes nesu dariusi .

2 . Kiekviena išbando visas , ir atsirenka kokia jai geriausia .
3 . mase dengti  tortai blizga , jei masė drėgsta , tai būna tada ,kai per didelis temperatūrų skirtumas , ypač vasarą .
4 . žiūrint apie kokius kalbate , šiaip silikoniniai moldai skirti tortams puošti , su jais daromi papuošimai , į juos dedasi masė , ir išsiima gaminys ( gėlė , karoliukai , kriauklės , kaspinėliai r t.t ) , geriau parodykite konkrečiai , apie ką kalbate .

Yra ir moldų vaškui lieti , šokoladui .



Pavyzdziui toks
http://www.ebay.co.u...=item256af809a1

Butent tortu puosimui, kokia mase dedasi, sokoladas, gal aisingas skystesnis? Ar dar kas?
Atsakyti
Pastilažas ( tortų dengimo masė ) , kuriuo dengiasi tortai .

Įspraudi ten gabalėlį ir paskui išsiima tokia gėlytė .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 25, 15:17)
Pastilažas ( tortų  dengimo masė ) , kuriuo dengiasi tortai .

Įspraudi ten gabalėlį ir paskui išsiima tokia gėlytė .


Aciu, mieloji 4u.gif Dar paskutinis klausimukas, kokio mazdaug storio dengimo mase turi buti iskociota?
Atsakyti
Nenuplonink , kai priprasi , tada galėsi bandyti ir ploniau kočioti , pradžiai nesugriešinsi ir 3 mm . storiu apdengdama smile.gif .
Atsakyti
@adrij@,

tas morkų tortas tai ko gero pats nuostabiausias šių metų mano mano matytas tortas wub.gif
Tik noriu vieno dalyko palinkėti: kad tas žmogus, kuris užsakė tokį tortą, tikrai suprato, ką užsisako, ir kad po to nekalbės aplinkui su nusivylimu, jog "jau tiek masės buvo, tiek, taip saldu buvo, taip saldu, kad neįmanoma valgyt" laugh.gif
Efektingas tortas wub.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif , o žmogų pora kartų buvo bandyta perkalbėti , bet pasirinko vis tik morkytes , viduje gaivus tortas , gal taip smarkiai neapsalo , jei jau rašo , kad beveik suvalgytas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 25, 15:48)
Nenuplonink , kai priprasi , tada galėsi bandyti ir ploniau kočioti , pradžiai nesugriešinsi ir 3 mm . storiu apdengdama  smile.gif .


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 25, 18:29)
Dėkui  4u.gif , o žmogų  pora kartų buvo bandyta perkalbėti , bet pasirinko vis tik morkytes  , viduje gaivus  tortas , gal taip smarkiai neapsalo , jei jau rašo , kad beveik suvalgytas  biggrin.gif  .

wub.gif Et juk tokie tortai del efekto ir uzsakomi smile.gif jei noretu pigiu ir be vaizdo-pirktu PC
reik ji det i 97 tema pirmu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 25, 13:44)
Dėk merginos  4u.gif .
keila , pradėjau skaičiuoti , o paskui žinok spjoviau , o jai po teisybe - susipainiojau  ties 112  , ar 112 ar 121 niekaip neprisiminiau .... " bekultūris " Smoriginas sumaišė skaičių seką biggrin.gif .

kiek blink.gif blink.gif mega_shok.gif mega_shok.gif po tokio skaiciau jau ir Smoriginas su savo samojais nebesvarbu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jau morku tortas... As apsalus.. Tobulybe.. Norejau mergytes jus paklaust, koki krema siulytumet daryti papuosimams kringeliuoti ant mascarpones torto (biskvitas tik apacioj).. Koks butu skaniausias ir geriausias smile.gif
Atsakyti
@adrij@ thumbup.gif zuikis kokio gerumo, atrodo kad jis tiek kasesi po tas morkas, kad ta dvejeta istrauktu, super thumbup.gif biggrin.gif
ramune.v dar viena atnese sau kelma, pamete ir sako ziurekit cia tortas.. g.gif tikrai kaip tikras 4u.gif
Mingailiux labai butu idomu pamatyti tavo rankas, ta prasme bicus biggrin.gif as ta katina dariau, tai man du sykius meslungis ranka sutrauke, o kita diena ir raumeni skaudejo biggrin.gif va kokia as sportiska showoff.gif biggrin.gif vistiek man nesigavo taip graziai kaip tau, bet vistiek rodausi

Man atrodo kad jam ausys per toli, tik nufotografavus pamaciau kad kazkas ne taip smile.gif

user posted image

ir cia siaip toks nelaimelis

user posted image
Atsakyti
Nevute, man tai labai fainas katinelis smile.gif
O del rankeliu tai jo, truputi dreba rankos po to. Bet gal daugiau nuo bezo plakimo kai ranka atsipurto nuo mikserio, o paskui dar su tuo antgaliu reikia spausti tai jauciasi truputi smile.gif
Atsakyti