Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(Hap. @ 2013 04 10, 11:45)
Uzklausiau Happeako ismatavimu abieju dydziu, tai visdelto pasikeitem i 3-4m dydi biggrin.gif  1-2 butu geros, bet jau nesidribusios smile.gif

O ir liemuo ju pakankamai siauras, tai jei vaikas ne dziusniukas 1-2m didele tikimybe, kad liemuo verziantis jau butu.
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2013 04 10, 11:54)
O ir liemuo ju pakankamai siauras, tai jei vaikas ne dziusniukas 1-2m didele tikimybe, kad liemuo verziantis jau butu.



Mano tai sliekiukas lotuliukas.gif Turim drizuotas tokias 1-2, jos nera sudribusios, tai juodas turesim 3-4m thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2013 04 09, 17:59)
Bet tai elektroninej nera tu trumparankoviu marskineliu?
Kokiu dar spalvu yra? Kokia kaina?
Tai gal jau ir daugiau ko atsirado?
Uzknisa, kol i el. parduotuve sukelia tai ir dydziu nebelieka. Turi jiems kas savaite skambint ir klaust, gal ko naujo turi ir griebt, kol vietines neispirko doh.gif


Mamytes,trumparankoviu marskineliu yra dar geltonos spalvos 4u.gif
Kaina 49 lt
Pirmadieni gavom tos marskinelius,man abi spalvos wub.gif

Papildyta:
Va realiai,kam aktualu bus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lenavika @ 2013 04 10, 12:12)
Mamytes,trumparankoviu marskineliu yra dar geltonos spalvos 4u.gif
Kaina 49 lt
Pirmadieni gavom tos marskinelius,man abi spalvos wub.gif

Papildyta:
Va realiai,kam aktualu bus smile.gif
http://www.part.lt/i...170c07e2612.jpg



labai faini, reikes veliau dar ir geltonus pasimti. thumbup.gif

 i 
Pasistenkite necituoti nuotraukų. Ačiū. Moderatorė Gris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gris: 10 balandžio 2013 - 16:14
Niu aš dar vakar pagalvojau, kad turėtų būt ir geltoni marškiniai biggrin.gif
Hap. Kas ten dėl tų suknių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 10, 14:20)
Niu aš dar vakar pagalvojau, kad turėtų būt ir geltoni marškiniai biggrin.gif
Hap. Kas ten dėl tų suknių? g.gif



kokiu sukniu? smile.gif
Atsakyti
dabar ziuriu, bet tai HP marskineliai pilki ganetinai mazesni uz persikinius g.gif nors dydis taspats g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 10, 14:23)
kokiu sukniu? smile.gif


Ot žiopla doh.gif Tu parašei "sukele", aš perskaičiau" suknelė" lotuliukas.gif
Nagi agituoju rašyt lietuviškom raidėm, kas čia dabar daros lotuliukas.gif paskui šifruot reikia tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Hap. @ 2013 04 10, 14:49)
dabar ziuriu, bet tai HP marskineliai pilki ganetinai mazesni uz persikinius g.gif  nors dydis taspats g.gif


Jei su zuikiu, tai taip, jie man ir didesni ir rakovės ilgesnės g.gif , bet ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 10, 15:04)
Ot žiopla doh.gif Tu parašei "sukele", aš perskaičiau" suknelė" lotuliukas.gif
Nagi agituoju rašyt lietuviškom raidėm, kas čia dabar daros lotuliukas.gif paskui šifruot reikia tongue.gif
Papildyta:
Jei su zuikiu, tai taip, jie man ir didesni ir rakovės ilgesnės g.gif , bet ir gerai smile.gif



Kad ir be zuikio didesni, musu pilkieji su nosim ir ziuriu tokie kaip tik, o greifruktiniai tokie didoki. Nebeda aisku, svarbu nera mazi biggrin.gif tik keista biggrin.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif o as manau, apie kokias sukneles dabar klausi g.gif gal apie tas kur atvira nugara HP lotuliukas.gif galim aisku rasyt ir lietuviskai, bet taip greiciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 10, 15:17)
Kad ir be zuikio didesni, musu pilkieji su nosim ir ziuriu tokie kaip  tik, o greifruktiniai tokie didoki. Nebeda aisku, svarbu nera mazi biggrin.gif  tik keista biggrin.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  o as manau, apie kokias sukneles dabar klausi g.gif  gal apie tas kur atvira nugara HP lotuliukas.gif  galim aisku rasyt ir lietuviskai, bet taip greiciau tongue.gif


O man lietuviškai greičiau-dukra kelis kart davė velnių, tai dabar tik lietuviškai rašau( kartais tik kokią mantrybę įterpiu tongue.gif )
Moderatorės, gal nesupyksit, kad aš čia agitacija užsiimu tongue.gif , bet ji nepiktybinė ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas dar matet ar parduotuvese yra zuikio garbes zodis marskineliu? El. parduotuvej ju net nebuvo:(
Atsakyti
Tai, kad zuikio marskineliu kitokie dyziai ir ant etikeciu. Bent jau ant musiskiu parasyta 2-4m, o ne 3-4m. smile.gif
Atsakyti