Įkraunama...
Įkraunama...

Senvagės vidurinė mokykla

Na,tiesiog kai matai kai ant vaiko "charkina" imeta jo kuprine i tualeta,arba nuauna batus ir ismeta per langa pradeda darytis nebejuokinga.Apie bapkiu tersima tai isvis nekalbu.. .
Papildyta:
turejo buti "treshima" ,galetu cia buti redagavimo funkcija,jus darykit kaip norit su savo vaikais as tik sakau ka maciau.. .
Atsakyti
QUOTE(seivas @ 2007 10 17, 15:40)
Na,tiesiog kai matai kai ant vaiko "charkina" imeta jo kuprine i tualeta,arba nuauna batus ir ismeta per langa pradeda darytis nebejuokinga.Apie bapkiu tersima tai isvis nekalbu.. .
Papildyta:
turejo buti "treshima" ,galetu cia buti redagavimo funkcija,jus darykit kaip norit su savo vaikais as tik sakau ka maciau.. .

Kai matai, kad taip vyksta, imiesi veiksmų: kalbiesi su mokiniu, jo tėvais, kvieti policiją etc. Ir nei juoko, nei nustebimo tai nekelia.
Kodėl tu čia sakai, ką matei? Ar sakei kam nors, kas galėjo imtis realių priemonių ir užkirsti kelią tolimesniam persekiojimui, fiziniam ir psichologiniam smurtui? Ar tik siūlai niekuo nesistebėti?
P.S. redagavimo funkcija yra smile.gif
Atsakyti
Krc,pazesiu kaip jus ten imsites tu veiksmu pries tuos narkashas,paskui parasykit kaip sekesi,aciu.
Atsakyti
QUOTE(seivas @ 2007 10 19, 02:23)
Krc,pazesiu kaip jus ten imsites tu veiksmu pries tuos narkashas,paskui parasykit kaip sekesi,aciu.

Krč, ar tuo laiku, kai rašei, neturėtum būt lovoje ir devintą sapną sapnuot?
Prieš tave patį reikėtų imtis veiksmų. neatidėliotinai.
Atsakyti
Siaip Anglijoje dviem valandom anksciau nei lietuvoij:] Pries mane ?biggrin.gif Linksmi jus zmones,as nieko nei izeidziau nei melavau,uz ka pries mane reiktu imtis veiksmu ?
Atsakyti
QUOTE(seivas @ 2007 10 20, 00:40)
Pries mane ?biggrin.gif Linksmi jus zmones,as nieko nei izeidziau nei melavau,uz ka pries mane reiktu imtis veiksmu ?

Todėl, kad nemiegi kai moksleiviško amžiaus leliukams laikas miegot. Diržo per dupcę ir marš į lovą.
Atsakyti
Tipo jus kai stumiat ant zmoniu jauciat malonuma,ar kaip suprast ?biggrin.gif Psichiatras padetu isprest ta jusu nepilnavertiskumo problema:] If you know what I am sayin' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(seivas @ 2007 10 21, 02:54)
Tipo jus kai stumiat ant zmoniu jauciat malonuma,ar kaip suprast ?biggrin.gif Psichiatras padetu isprest ta jusu nepilnavertiskumo problema:] If you know what I am sayin' biggrin.gif

Jums jau išsprendė? Džiaugiuosi.
Kalbėjom apie smurtą ir patyčias mokykloje. Referavot, ką matėt ir kad nesiėmėt jokių veiksmų, kad nebesikartotų tai, ką matėt. "Pavarėt" ant romų ir taip vadinamo Šanchajaus. Apibendrinot ir sugrupavot, škia.
O kokių objektyvesnių duomenų apie tai, koks blogis yra aptariama mokykla?
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2007 10 24, 18:07)
O kokių objektyvesnių duomenų apie tai, koks blogis yra aptariama mokykla?


normali mokykla. Tokių Vilniuje n+1. Daug visokių būrelių, Yamahos muzikos mokykla.
Atsakyti
O kokios naujienos Senvagės vidurinėje šiais metais? Gal žinot, kaip ten gyvena vyresnių klasių mokiniai( Nuo 9 kl.)? kaip mokytojai, koks paruošimo lygis?
Atsakyti
Sveiki,
ieškau šių mokslo metų pirmokėlių tėvelių (reikia truputi informacijos) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ajas @ 2008 03 03, 21:12)
ieškau šių mokslo metų pirmokėlių tėvelių (reikia truputi informacijos)  unsure.gif


nežinau, ar tiksiu g.gif Mano vaikas būsimas pirmokas.
Atsakyti