Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Prisijunkite prie Belk.com, prašau. Esu kai ką nusižiūrėjusi:)
Atsakyti
Ziuriu ugg is shoebuy.com, tik nelabai suprantu.. Prie clasic short modelio raso, kad viduje vilna...
Kaip taip gali buti.? Maniau,kad visi uggai avikailiniai? originalus jie.? TA papildoma -30% nuolaida visai vilioja..Taure rase,kad turi..

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 17, 11:32)
proksi,pasigooglink,ne žalia naujokė juk esi doh.gif

O ir pirmame Taurės poste yra,temos pradžioj,jei gerai pamenu


Gafsiuk aciu 4u.gif kai viska zinau plius minus, tai i pirma puslapi beveik ir nezriuriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 11 16, 23:14)
Gerai suskaiciavot, tiks.


ačiū 4u.gif , taip ir padariau ax.gif . Po jūsų visų komentarų jaučiuosi tvirčiau didis.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 17, 10:01)
Ziuriu ugg is shoebuy.com, tik nelabai suprantu.. Prie clasic short modelio raso, kad viduje vilna...
Kaip taip gali buti.? Maniau,kad visi uggai avikailiniai? originalus jie.? TA papildoma -30% nuolaida visai vilioja..Taure rase,kad turi..

Nuoroda imeskit ,kazko as nerandu ten ugg g.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2012 11 16, 23:11)
"post back"
nezinau kaip vadinas, bet pats paprasciausias, kur persiveria ir uzsimauna is kitos puses metaline detale.
man visgi neaisku, ar galioja ta -40% CK, gavau "uzsakyta'',bet kainos lyg ir pilnos (sale). parasiau, kad noriu su papildoma nuolaida. dabar galvoju, gal dar ko reikia...bet jei negalioja sale, tai tada jau nieko ir is uzsakytu nebereik sad.gif

Tai toki parasyma as suprantu ir maciau. Bet i paveiksliuka ziurint nu niekaip nesuprantu, kur tas "post back" tvirtintusi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 17, 10:41)
Tai toki parasyma as suprantu ir maciau. Bet i paveiksliuka ziurint nu niekaip nesuprantu, kur tas "post back" tvirtintusi smile.gif.

Review paskaitykite. Ten parašyta, kad ant antro "kringelio" jis pritvirtintas
Atsakyti
QUOTE(linkasta @ 2012 11 16, 19:24)
nepastebėjau diskusijų (kalta - kalta - kalta  frusty.gif)
va tokių reik http://shop.timberla...rodFindSrc=cart


Aš siūlyčiau pirma gyvai pasimatuoti. Tokių LT yra. Maniškiui irgi trūks plyš reikėjo, bet nuėjo,pasimatavo-sako kieti ir spaudžia pati oda, Nepatiko, nors išvaizdos gražūs g.gif Pamatė ir pasimatavo kitokius, tai pasirodo ir dydžio kito reikia,nei kad būčiau aš ėmusi. Bet va to antro modelio kažkaip usa nerandu g.gif

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 16, 19:28)
Va tokio tipo tikrai nezinau. O negaletu nueiti i parde ir pasimatuoti ju? Nes ju yra ir Sportlande pilna g.gif Siaip tuos Chukka kur pirkau vyrui, puikiai atitinka lentele Timberlando.
Papildyta:

aga  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif

Gal kurios vyras tokius nešioja:
timberland ?
Dar šitie MB patiktų, tik kažin neatrodo po kelnėmis atvipęs tas batų viršus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KYM: 17 lapkričio 2012 - 11:10
kur paraut gerą kodą,kad tom žydrom pirštinėm nuolaidą duotų ? sad.gif
tada jau galėčiau pavasarį praseit su tašioku,pirštinėm ir camel spalvos palteliu sad.gif
Atsakyti
Ar perkat is Macys?Nusiziurejau mergai kombi uz gera kaina, tik nzn koki dydi imti doh.gif jos ugis 102 cm 4u.gif
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 11 17, 09:11)
Ar BEARPAW atitinka dydžius ar kažkiek didinti?

Kad siek tiek mazinti jie atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 17, 13:30)
Kad siek tiek mazinti jie atrodo  g.gif

mazinti ir mano sunui papuole
Atsakyti