Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(Vitulka @ 2013 04 01, 21:27)
aš jūsų vietoj apyrankės nesegčiau, nelabai man ji prie jūsų suknelės


Vitulka kadangi suknelės nebeturiu, tai reikės dabar ieškoti suknelės, kad derėtų prie apyrankės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2013 04 04, 09:43)
Vitulka kadangi suknelės nebeturiu, tai reikės dabar ieškoti suknelės, kad derėtų prie apyrankės lotuliukas.gif

irgi geras variantas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano papuosaliukai
Apyranke ir auskarai
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 04 10, 16:07)
Mano papuosaliukai
Apyranke ir auskarai

Įdomūs, orginalūs bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=distancija,2013 04 10, 15:07]
Mano papuosaliukai
Apyranke ir auskarai

Labai gražu bigsmile.gif mano irgi papuošalai bus sutažo, bet dar gamybos procese, laukiu nesulaukiu, kada padarys smile.gif
Atsakyti
auskarai man labai labai grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 04 10, 16:07)
Mano papuosaliukai




Is tikruju labai graziai sutazo papuoslaai ziurisi prie vestuviniu suknuciu biggrin.gif

O jei yra spalvine tema, tai dar tas spalvas galima itraukti ir i papuosalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 15 balandžio 2013 - 08:11
Labai grazus ir man tie papuosaliukai. Uzsimaniau ir pati tokiu sutazo, bet nesu 100 proc. tikra ar jie tiks prie sukneles sad.gif gal galit patart. Tiesa, del sukneles nesu visiskai apsisprendusi, kadangi, kai savosios ieskojau dar nebuvo naujos kolekcijos. Issirinkau ta pacia pirma, vos tik kai atidarot tinklapi malonumas55.lt, ja iskart ismeta. Kaip manot ar tiktu sutazo auskariukai ir apyranke? Ir jei daryt tokius papuosalus (noriu sviesiu spalvu) ar tiktu sidabrines ir baltos spalvos derinys ar nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 04 16, 23:03)
Labai grazus ir man tie papuosaliukai. Uzsimaniau ir pati tokiu sutazo, bet nesu 100 proc. tikra ar jie tiks prie sukneles sad.gif gal galit patart. Tiesa, del sukneles nesu visiskai apsisprendusi, kadangi, kai savosios ieskojau dar nebuvo naujos kolekcijos. Issirinkau ta pacia pirma, vos tik kai atidarot tinklapi malonumas55.lt, ja iskart ismeta. Kaip manot ar tiktu sutazo auskariukai ir apyranke? Ir jei daryt tokius papuosalus (noriu sviesiu spalvu) ar tiktu sidabrines ir baltos spalvos derinys ar nelabai? g.gif


mano akimis tinka suatzo auskarai, tik jie turi nebut labai dideli, nes suknele pakankamai puosni ir su detale ant peties, tai islikit subtiliai - nesirinkite per masyviu papuosalu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 17 balandžio 2013 - 07:38
Sveikos,
Galbūt esate kur nors mačiusios tamsiai mėlynos spalvos papuošalus vestuvėms, pvz is swaroski kristalų?
Atsakyti
QUOTE(naintyna @ 2013 04 18, 21:47)
Sveikos,
Galbūt esate kur nors mačiusios tamsiai mėlynos spalvos papuošalus vestuvėms, pvz is swaroski kristalų?


kaip sitokie? http://www.silversto...n...0&Itemid=59
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 03 28, 12:31)
FB Tu Spindi gamina labai gražias gėle... Ir atrašo greitai, maloniai bendrauja.... smile.gif



sveiki,maciau Tu Spindi darbelius,jie super thumbup.gif parasiau uzklausima,tai laukiu atsakymo,gal ir man pasiseks 4u.gif
Atsakyti