Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 03, 13:34)
O kazin kodel vien tik deimantus suzadetuviu zieduose visi vertina. Mano mamos suzadetuviu ziedas su rubinu, man albai grazu  thumbup.gif

user posted image


mmm rubinai wub.gif labai traukia šitie akmenys smile.gif

oi, tikriausiai aš neišmanėlė ir neturinti skonio lotuliukas.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Cia nei vienos su skoniu nera, apart vienos personos, kuri beje savo skoningo ziedo is Akropolio taip ir neparode hihihi.gif
Papildyta:
O jei manai, kad "elitinese akropolio" juvelyrinese kazkaip stebuklingai papuosalai padaromi biggrin.gif reklamos auka, cia is tu, kur kad bile etikete kuo geresne butu biggrin.gif ir net nesvarbu ar orginali...
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 02 03, 17:45)
Bet vis tiek ne su deimantu centre  unsure.gif Dabar bandau nuspręsti, ar ji prie skonio neturinčių, ar vyras jos prie nepasiturinčių.

2 in 1, visiška tragedija hihihi.gif


Rūtele, nesamones šneki tik tu. Žmonės pas juvelyrus paprastai užsakinėja nebūtinai dėl kainos, o dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų gali būti idealus pagal visus norus sugalvotas modelis ir svarbiausia vienetinis. O kaina.. mh.. kainos skirtumas tik tas, kad nesumoki antkainio už parduotuvės elektrą ir pardavėjos atlyginimą, todėl nereikėtų čia jau taip nurašyti. Kita vertus, paprastai prabangūs ir tikri žiedai būna vienetiniai, pasidomėk. O koks skirtumas į kur deimantą dėti? Aš galiu jei noriu ir į žalvarį tą deimantą įkišt, jei tik man taip gražu. Tu čia panele beskonybe, susirūpink, kad tas tavo baltas auksas yra paskutinis šūdas ir nevertinamas taip kaip, kad ir geltonas, raudonas. Kodėl? Jis mažiau patvarus, jis apsitrina, apsibraižo, pakeičia spalvą, galų gale vistiek atrodo kaip sidabras, tai slėpkis po lapais su tokiu irnesakyk.gif
O TAU DAR NESUPRANTAMA, KAD TU NE VIENINTELĖ IŠ ESANČIŲ TURI DEIMANTĄ IR KAS BAISIAUSIA TAVO NĖRA DIDŽIAUSIAS?! Ot vyras turtingas, vos ~3000Lt uždirba ir už 10000Lt tegali žiedą nupirkti, paprastą, kuklų.. iš Akropolio hihihi.gif

Pukšt, kad čia tik elitinė ... su šešiolikmetės protu, išsilavinimu ir skoniu irnesakyk.gif laisvalaikį leidžianti pramogų sostinėje Akropolyje, ant suoliuko sėdėdama, pro vitrinas į `vienetinius` deimantus spoksodama liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 03, 18:48)
2 in 1, visiška tragedija hihihi.gif
Rūtele, nesamones šneki tik tu. Žmonės pas juvelyrus paprastai užsakinėja nebūtinai dėl kainos, o dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų gali būti idealus pagal visus norus sugalvotas modelis ir svarbiausia vienetinis. O kaina.. mh.. kainos skirtumas tik tas, kad nesumoki antkainio už parduotuvės elektrą ir pardavėjos atlyginimą, todėl nereikėtų čia jau taip nurašyti. Kita vertus, paprastai prabangūs ir tikri žiedai būna vienetiniai, pasidomėk. O koks skirtumas į kur deimantą dėti? Aš galiu jei noriu ir į žalvarį tą deimantą įkišt, jei tik man taip gražu. Tu čia panele beskonybe, susirūpink, kad tas tavo baltas auksas yra paskutinis šūdas ir nevertinamas taip kaip, kad ir geltonas, raudonas. Kodėl? Jis mažiau patvarus, jis apsitrina, apsibraižo, pakeičia spalvą, galų gale vistiek atrodo kaip sidabras, tai slėpkis po lapais su tokiu irnesakyk.gif
O TAU DAR NESUPRANTAMA, KAD TU NE VIENINTELĖ IŠ ESANČIŲ TURI DEIMANTĄ IR KAS BAISIAUSIA TAVO NĖRA DIDŽIAUSIAS?! Ot vyras turtingas, vos ~3000Lt uždirba ir už 10000Lt tegali žiedą nupirkti, paprastą, kuklų.. iš Akropolio hihihi.gif

Pukšt, kad čia tik elitinė ... su šešiolikmetės protu, išsilavinimu ir skoniu irnesakyk.gif laisvalaikį leidžianti pramogų sostinėje Akropolyje, ant suoliuko sėdėdama, pro vitrinas į `vienetinius` deimantus spoksodama liezuvis.gif

Beje turejau ir turiu papuosalu is raudono aukso jie lygiai taip pat absibraize, jie prarado isvaizda, todel metosi kazkur nes nezinau ka su jais daryti, o mano ziedas pirktas ne akropolyje esancioje juvelyrineje parduotuveje, beje zmones i akropoli ne vien ant suoliuko pasedet eina, ten jusu ziniai yra ir kitu pramogu :-D taigi kuklioms damoms nedera apie vienetinius deimantus kalbet , poto dar vyras i kita guoli nuklys, taigi jus materealistes, akropolis jums nelygis, apsipirkti turbut skrendat i L.A. ar miami ? :-D jau seniai norejau ideti savo zieda, bet poto supratau kad jus vistiek ji vertinsite subjektyviai, kad ir koks jis bebutu, beto is jusu puses jauciamos neigiamos emocijos tai nematau prasmes, as pati zinau koks jis yra, man jis patinka ir tai svarbiausia :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 03 vasario 2012 - 19:37
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 03, 20:27)
Beje turejau ir turiu papuosalu is raudono aukso jie lygiai taip pat absibraize, jie prarado isvaizda, todel metosi kazkur nes nezinau ka su jais daryti, o mano ziedas pirktas ne akropolyje esancioje  juvelyrineje parduotuveje, beje zmones i akropoli ne vien ant suoliuko pasedet eina, ten jusu ziniai yra ir kitu pramogu :-D taigi kuklioms damoms nedera apie vienetinius deimantus kalbet , poto dar vyras i kita guoli nuklys, taigi jus materealistes, akropolis jums nelygis, apsipirkti turbut skrendat i L.A. ar miami ? :-D

ne nu, bet tu kai sausi tai nei pridesi nei atimsi.. lotuliukas.gif sorry, tikrai duociau tamstai ne daugiau 14-os ir uzteks cia fantazuoti. poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 03, 20:27)
vistiek ji vertinsite subjektyviai, kad ir koks jis bebutu,


maniau bus ''atmazai'', kad neturiu fotiko, ar dabar sugedęs, čia dar geriau biggrin.gif
O tu mano žiedą vertinai objektyviai, be išankstinio nusistatymo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2012 02 03, 20:01)
maniau bus ''atmazai'', kad neturiu fotiko, ar dabar sugedęs, čia dar geriau biggrin.gif
O tu mano žiedą vertinai objektyviai, be išankstinio nusistatymo?  lotuliukas.gif

atvirai pasakius jis nemano skonio cia be pykciu , bet nesioti tau ne man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 03, 21:25)
atvirai pasakius jis nemano skonio cia be pykciu , bet nesioti tau ne man  smile.gif


Dėl skonio nesiginčiju.

Bet kokiu atveju, įdomu man būtų pamatyti tą tavo žiedą (jei visdėl to jis yra), bet čia jau tavo pasirinkimas rodyti ar ne...
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 03, 16:55)
Pukšt, tai kaip minėjau, gal brangesni su tikrais deimantais tikrai geriau laiko, nežinau  4u.gif man tie draudimai nesamonė, bet koks skirtumas  4u.gif  aš tai neištverčiau kiekvieną dieną nenešiodama.. hihihi.gif

Rūtele, kad pačios žiedas išsidavei pigus ir paprastas, tai kur ten prabanga pas tave? O nežinai, kad žiedo skoningumas dar nepriklauso nuo kainos? Jei brangus, tai jis dar toli gražu nebūtinai stilingas ir skoningas.. o tu ką nežinai, kad žiedus ir užsakyti galima, ne tik nusipirkti? Ir ne tik už 100Lt? Ką tu ten žinosi, juk pagal tave Akropolis pilnas prabangos ir dar pramogų sostinė.. žinai kas Akropolyje leidžia visą laisvalaikį, tokios merginos, apsikarsčiusios bižuterija, prisitepusios pudros ir joms vos 17 metų, tokios ten laisvalaikį leidžia kasdien, o jeigu tau Akropolis pramogų sostinė, tai labai užjaučiu.. O jau teiginys, kad mažo dydžio žiedų nėra prabangių, tai visiškas absurdas, matyt tikrai Balbierišky pirko, jei dėl dydžio nerado.

Aš tai padariau išvadas:
1) neturi ji vyro, deimanto, išvis niekas nesiperša, tai ir spjaudosi iš pavydo, nes pačiai sidabro niekas nenuperka.
2) neturi ji ir tų savo planšetinių, pelenė..
3) apie protą jau net nekalbėsiu, visoms ir taip viskas aišku.
4) elitinė ..., greičiau jau.
5) man čia išvis mažvaikė, sėdi per dienų dienas neturėdama ką veikti ir tik pila purvą svaigdama apie neegzistuojantį vyrą, deimantus, kailinius.
Mergaite, nustok pavydėti visoms vyrų ir meilės, dar TIKRO GYVENIMO!
Viskas, aš duodu durniui kelią hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet kiek jumyse pykcio ir pavydo tai baisu, netikejau, kad tokiu moteru dar egzistuoja doh.gif jau kokiu teoriju jus tik nekuret apie mane, net mano busimasis vyras ilgai ir saldziai juokesi, sako nu ir bobos lotuliukas.gif pavydeti jums man nera ko, nes man atrodo turiu daugiau, o jus ir toliau kurkit tas nesamoningas istorijas, tusciai gaistat laika manes tai visai nezeidzia. O vat jus tai labai supykot uz tiesa, dazniausiai ir pykstama uz ja, na as nekalta kad mano nuomone jus asmeniskai taip paliete lotuliukas.gif visi mes gyvename tikra gyvenima, taciau vienu geresnis, kitu blogesnis smile.gif Linkiu jums sekmes jusu tikrame seimyniniame gyvenime ir pagaliau kad vyras nupirktu tuos kailinius, nes jus nuo salcio turbut tokia ipykusi ir aisku geresni zieda, gal nustosite buti tokia bjauri ir gyvates nuodai pasibaigs lotuliukas.gif Sekmes 000189.gif
Atsakyti
Ir vis tiek ji apie tuos kailinius ir ta nuostabųjį žiedą lotuliukas.gif
Kaip sakoma geriausia gynyba puolimas biggrin.gif

maniškis paskaitęs sakė tokią glušą mergą pro langą išmestų lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti