Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos mergytes 4u.gif

tai va suzinojau kad trys maziukai ryt bus tiksliai,o del ketvirto neaisku,tai tie du zuvo kiek suprantu ,tokios zinios is sesetuko,tikiuosi ir prasau dievulio kad liks ir ketvitas mazylis,.. wub.gif wub.gif wub.gif

tai ryt jau susitiksiu su savo maziukais laukiu nesulaukiu.... wub.gif wub.gif wub.gif

uz visas spaudziu kumstukus ,laikykis mergytes vikas bus gerai ..... clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2012 11 20, 11:56)
sveikos.
laukiu hcg rezultatų, kaip zuikis išsigandusi ir "didelėm akim"  doh.gif
o nuo vakar dar maudžia pilvą, kaip prieš mėnesines, atrodo tuoj, tuoj pareis.
Iki vakaro dar tiek laiko, o aš neturiu kantrybės!


uh, kumstukai suspausti ir laukiam graziu skaiciuku wub.gif

QUOTE(egk @ 2012 11 20, 12:46)
Tai pas tave nuojauta, vos parsirandu, o tu jau ieškai 4u.gif
Tai pas tave naujienos  thumbup.gif  O kada tas G grįš? Gal kartu startuosim?
Dėl tikėjimo drinks_cheers.gif

26 diena G grizta, bandau susiorganizuoti ta diena telekonferencija ax.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 20, 14:08)
Nu ir kada man dirbti reikėtų, įdomu, jei iš gydymo įstaigų neišeinu doh.gif  Buvau pas dermatologę šiandien, uždėjo tepalą trim dienom, minkštins,trečiadienį ten viską karpys ir t. .t doh.gif kažin, ar paeisiu, tada tai basutės buvo, dabar ką apsiauti...Siūlus irgi pirmadienį išsiimsiu, tada LP bus oficialiai pamiršta:) Gana:)

sveikatytes tau mieloji 4u.gif

QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 20, 14:25)
Sveikos mergytes  4u.gif

tai va suzinojau kad trys maziukai ryt bus tiksliai,o del ketvirto neaisku,tai tie du zuvo kiek suprantu ,tokios zinios  is sesetuko,tikiuosi ir prasau dievulio kad liks ir ketvitas mazylis,.. wub.gif  wub.gif  wub.gif

saunuoliai mazyliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 20, 14:08)
sveikutė, pasiilgom 4u.gif  Tai su imunitetu vis dar prastai?  unsure.gif

Ačiukas 4u.gif Nežinau, kaip su tuo imunitetu, vasarą lyg viskas gerai buvo g.gif Tikiuosi, kad tik nelemti sutapimai: ruduo, pasikeitimai orų iš šilto į šaltą, o dar tas nesivystantis prieš pat kelionę, manau, imuniteto nepridėjo.
Kaip tau operacija praėjo? Aš atsiprašau, kad visko klausinėju, bet praėjo gan didelis laiko tarpas, tikrai nebeperskaitysiu ką prirašėt, o man tikrai viskas labai įdomu 4u.gif

QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 20, 14:25)

tai va suzinojau kad trys maziukai ryt bus tiksliai,o del ketvirto neaisku,tai tie du zuvo kiek suprantu ,tokios zinios  is sesetuko,tikiuosi ir prasau dievulio kad liks ir ketvitas mazylis,.. wub.gif  wub.gif  wub.gif

tai ryt jau susitiksiu su savo maziukais laukiu nesulaukiu.... wub.gif  wub.gif  wub.gif

uz visas spaudziu kumstukus ,laikykis mergytes vikas bus gerai ..... clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif

thumbup.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 11 20, 14:29)

26 diena G grizta, bandau susiorganizuoti ta diena telekonferencija  ax.gif

Aišku 4u.gif Tai čia jau kitą savaitę ax.gif Reiškia gali būti, kad gruodžio mėn jau startuosi? ax.gif
Atsakyti
dekui už palaikymą, tačiau galite atlaisvinti kumščius. Nepavyko 3 IVF.....hcg <0,1, seselė patvirtino "nėštumo tikrai nėra" cray.gif

Visoms, kurios dar laukiate (sniege555, gingerbella, blaize ir kt.)- iš visos širdies linkiu, kad jums pasisektų !
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Betuli - kaip tu šiandien?
Selione - laukiam aukštų skaičiukų 4u.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 19, 15:07)
ačiū, tau linkiu,kad dar užaugtų foliukai, man irgi ovuliacijos vėlyvos, tą ciklą, kai natūr. pastojau, ovuliacija buvo 21 c. d., kaip matai, nesutrukdė. neprarask vilčių.

oi Kitty kaip tu mane nuraminai ax.gif va dabar tai tikrai tas nerimas atlėgo,ačiūūūū
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 20, 14:25)
tai ryt jau susitiksiu su savo maziukais laukiu nesulaukiu....

šaunuoliai mažyliai wub.gif kumštukai suspausti už jus 4u.gif
prisiduodu :
šiandien 18cd, pas gine rytoj vakare, pilva vis maudzia kaip prieš memes, net viena koja tirpsta, tikiuosi, kad foliukas koks auga , ir ovuliacija neivyks aksciau nei susitiksiu su gine verysad.gif kitu atveju įsodinimą tektų nukelti kitam mėnesiui verysad.gif
Geros nuotaikos visoms 4u.gif

Atsakyti
labas rytas, taip sunku lipti is lovos, kai uz lango salta. ax.gif

quote=selione,2012 11 20, 10:56]
sveikos.
laukiu hcg rezultatų, kaip zuikis išsigandusi ir "didelėm akim" doh.gif
o nuo vakar dar maudžia pilvą, kaip prieš mėnesines, atrodo tuoj, tuoj pareis.
Iki vakaro dar tiek laiko, o aš neturiu kantrybės!

Sniege 555, kada tu darysies? Blaize o tau kada hcg?
GingerBella penktadienį. O šiandien dar kuri nors darotės?
[/quote]
Mano HCG tik kita antradieni, tai man dar visa savaite. galvoju, kada cia butu anksciausiai testa namuose pasidaryti g.gif gal koki ketvirtadieni... jauciu nervai neislaikys biggrin.gif pojuciu tai nulis, tik naktimis prakaitas musa.

Visoms laukianciom HCG sekmes.
Papildyta:
QUOTE(selione @ 2012 11 20, 14:19)
dekui už palaikymą, tačiau galite atlaisvinti kumščius. Nepavyko 3 IVF.....hcg <0,1, seselė patvirtino "nėštumo tikrai nėra"  cray.gif

Visoms, kurios dar laukiate (sniege555, gingerbella, blaize ir kt.)- iš visos širdies linkiu, kad jums pasisektų !

stipriai apkabinu... labai gaila
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2012 11 20, 15:19)
dekui už palaikymą, tačiau galite atlaisvinti kumščius. Nepavyko 3 IVF.....hcg <0,1, seselė patvirtino "nėštumo tikrai nėra"  cray.gif

console.gif vaje,vaje, laikykis mergyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Selione,

siunciu pati stipriausia apkabinima. Nenusakomai gaila. Laikykis.
verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Primink visa savo istorija kas ir kaip ir kada buvo daryta... (visu 3 kartu)
Gal dar yra nedarytu/netirtu dalyku ir dar butu galimybiu ieskoti ir svajoti, ir siekti 4u.gif ...


Sniege,

man si karta nera jokiu pozymiu absoliuciai, lyginant su praejusiais 2 kartais. Nei skauda, nei maudzia kaip pries MMM. Bet jeigu pozymiai ir butu, netikeciau jau jais, nes praeitus 2 kartus jie buvo, o rezultatas 0.

Egk,


tikiuosi, kad labai gerai pailsejai ir atsigavai, ir esi dziugiai nusiteikusi ir pasiruosusi pasimatymui su snaigutemis wub.gif

As nuo rugsejo jau 3-iame bandyme (2-as buvo su snaigute). Jauciuosi absoliuciai pavargusi nuo sito vilciu ir tikejimo, ir hormonu, ir viso sio maratono, tad tetrokstu atostogu jeigu ir vel butu nepavyke g.gif Ir.... taip, siuo metu esu PUPO wub.gif


KittyKitty,

jeigu si karta man bus pavyke as pati tau sampano atsiusiu mirksiukas.gif

P.s. gera girdeti tavo linksma nuotaika mirksiukas.gif 4u.gif


Sidabriuk,


spaudziu kumstukus uz visas 4 blastutes 4u.gif wub.gif

Beila,


esi laukime butent kurio etapo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 20 lapkričio 2012 - 14:52
Selione... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu neuzsibuti liudesy...


GingerBella, imk 4u.gif ir neliudek - tau jau visai nedaug laukti, o zinios bus puikios!
Atsakyti
Stryga,

aciu. Tau irgi siunciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tiesiog keistai liudna. Matyt po 2 nesekmiu, sunku tiketis, kad trecia karta bus pavyke. Jau ir asara spejau nubraukti unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Greiciau jau butu penktadienis doh.gif

Atsakyti
QUOTE(selione @ 2012 11 20, 15:19)
dekui už palaikymą, tačiau galite atlaisvinti kumščius. Nepavyko 3 IVF.....hcg <0,1, seselė patvirtino "nėštumo tikrai nėra"  cray.gif

Visoms, kurios dar laukiate (sniege555, gingerbella, blaize ir kt.)- iš visos širdies linkiu, kad jums pasisektų !

vajetau doh.gif kaip gaila sad.gif laikykis mieloji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 11 20, 16:05)
Stryga,

aciu. Tau irgi siunciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tiesiog keistai liudna. Matyt po 2 nesekmiu, sunku tiketis, kad trecia karta bus pavyke. Jau ir asara spejau nubraukti unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
Greiciau jau butu penktadienis doh.gif


Matai, ruduo savo daro... Na, ziurek, pasidainsiu savo poziuriu. As nezinau, kiek reikes praeiti, kiek istverti, kol svajone issipildys. Bet pazadu nepalust, nes zinau, kad tikrai issipildys. O dabar... Kantrybes, nors tai ir yra sunkiausia, bet mus bando. Ir kaip kazkada kazkas rase, cia del to, kad pas mus ateina isties ypatingi vaikai. Na, bent jau man pries 10 metu nestumas ir vaikelio gimimas nebutu atneses tiek dziaugsmo. O dabar man tai - pats didziausias stebuklas, kuri tikrai ivertinsiu, kai jis ivyks.
Atsakyti