Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šilko tapyba

ha ha, padariau uzsakyma, bet pritrukau vieno kaklaraiscio biggrin.gif

gal turite parduoti kaklaraisti - habotai, twill, krepdesinas arba satinas, baltas ??? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasinesiau ant pagalveliu smile.gif

user posted image

o cia mano bicas duodasi smile.gif

user posted image
Atsakyti
butybe, žiauriai nerealiai gražu wub.gif ir bicas koiks fainulka wub.gif
Atsakyti
Nepamatysi kaip ir tavo toks ar tokia bus smile.gif nesitiki? taip greit tas laikas bega...
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2012 11 30, 20:41)
Nepamatysi kaip ir tavo toks ar tokia bus smile.gif nesitiki? taip greit tas laikas bega...


Hehe, kol kas man laikas sustojęs, taip norisi kad greičiau viskas vyktų ax.gif biggrin.gif
O prie to pačio noriu paklausti - gavau vieną užsakymėlį nupaišyti ir dabar galvoju, ar šilko dažai niekaip nepakenks mano pingvinukui nestuke.gif ? dirbčiau su lyginamais... ax.gif gal nieko?
Atsakyti
As pamenu ir del visko pergyvenau vis galvojau ar nepakenks. Bet jau retkarciais papaisyt tikrai i nauda, juk ne pramoniniam ceche dirbsi kur pastoviai dazai garuoja smile.gif cia tik menini skoni mazylio ugdysi smile.gif
Atsakyti
Butybe, nu fainas tavo berniokas.

"Ezkizas"
user posted image
user posted image

Lelijos
user posted image
user posted image
Atsakyti
ELIJA mano manymu drasiai gali piesti 4u.gif

tavi pavarei wub.gif eskizas nuostabus! lelijos labai labai grazios!!!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaV @ 2012 12 01, 16:17)
ELIJA mano manymu drasiai gali piesti 4u.gif

tavi pavarei wub.gif eskizas nuostabus! lelijos labai labai grazios!!!!! wub.gif

Daiva, ačiū. Ezikizas tai Pilies gatvė, šis darbas skirtas giminaitei, kuri pirmadienį ginasi daktarą iš ...Pilies gatvės smile.gif
Lelijos užsakymas, tikiuos patiks
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2012 12 01, 17:19)
Ezikizas tai Pilies gatvė, šis darbas skirtas giminaitei, kuri pirmadienį ginasi daktarą iš ...Pilies gatvės smile.gif


Kokia faina mintis bigsmile.gif sugalvok tu man taip rolleyes.gif Labai gražu wub.gif lelijos tai iš vis super, tikrai manau patiks užsakovei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 12 01, 16:23)
Kokia faina mintis  bigsmile.gif sugalvok tu man taip rolleyes.gif Labai gražu  wub.gif  lelijos tai iš vis super, tikrai manau patiks užsakovei  4u.gif

Ačiū, o kaip tu jauties? Viskas gerai?
Atsakyti
Labai liuks Tavi!!! Turbut paciai gera tokius darbus padarius smile.gif
Atsakyti