Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa apie viską

Alfija, nagi ir bjauriems žmonėms sekasi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 01 15, 09:24)
Ačiū visoms 4u.gif va sako,kad aš tokia bjauri, o aš tokia laiminga visas jus turėdama 4u.gif

Bjauri, labai bjauri...bile iš to mėšlo geras grūdas eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2013 01 15, 11:40)
Bjauri, labai bjauri...bile iš to mėšlo geras grūdas eina smile.gif


viskas- daugiau pas tave neateisiu biggrin.gif . Dabar bus tavo eilė vaikšioti pas mane biggrin.gif


Mergaitės- mes su mažyle jau namie wub.gif 4u.gif . Aš tokia apspangusiai laiminga.
Ačiū visoms, kad buvot su manim
Ačiū Šelmai, atvedusiai į tą kelią, ačiū Sunutei, tuo keliu palydėjusiai, ačiū Jurgaitei, Arnai, buvusiai man viskuo ir parama ir atrama, džiaugusiai ir gyvenusiai visais mano rūpesčiais, ačiū Paragintąjai už ramybę ir šilumą, ačiū Karusiai, buvusiai visada greta, ačiū šeimos kaklui, Germinei, už draugystę, už palaikymą ir supratimą, ačiū Vistik, kuri savo pasakymais neleido pasikelt į padanges. Mergytės- ačiū jums visoms, kurių patarimais, parama, jausmais ir emocijom šiandien laikau savo mažą dukrytę 4u.gif
Atsakyti
tegu tai dar tvirčiau jus visus apjungia 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 01 15, 12:22)
Mergaitės- mes su mažyle jau namie wub.gif  4u.gif . Aš tokia apspangusiai laiminga.


Atradau šitą vaiką eidama per lauką:
sūpavo jį miegantį javai išplaukę...


O gal būt vynuogyne užtikau šį vaikelį:
skleisdama svarią šaką,palytėjau skruostelį...

Ir todėl bijausi dabar pramigti,-
tartum šerkšnas ant vynmedžio jis gali pranykti...
Atsakyti
Alfija 4u.gif
Kuo daugiau gražių akimirkų Jums visiems! Lauksim naujienų!
Atsakyti
Labai labai jums visoms ačiū 4u.gif
Mano mažiukė dabar miega saldžiai. Pavargus nuo visų kelionių, nuo įspūdžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2013 01 15, 08:52)
na, tikiuosi, kad kaip atėjo tas meilės ir bučiavimosi periodas taip ir praeis smile.gif dabar apsėsta kitos idėjos. Vaikai labai žaidžia dviese namus. Daviau tris antklodes, tai kur įmanoma ten darosi namus, bet nelabai yra kur, o aš prisimenu save kaip norėjosi turėti savo namus, kur pati būčiau šeimininke. Tai dabar galvoju su vaikais suregsti gal kokį namą. Vienintelė mintis iš kartoninių dėžių. Gaila dabar, kad išmetėm tokią didelę, tai reikės kažkaip iš mažesnių galvoti. Gal kas darėte ir turite idėjų nuorodų pasidalinti? Tarkim, vakar ateina Jonė ir sako:"Mama, iš ko man pasidaryti laivą" - nesugalvojau. Mašiną padarome iš kėdžių, o vat laivo...Tai taip ir su namu, norėčiau, kad būtų didelis, abu tilptų, bet neįsivaizduoju kiek čia man kokių medžiagų reikės


Čia neblogas dalykas,bet dėžių vis vien reikia smile.gif http://oozuu.com/lt/...jas/makedo.html

Alfija,sveikinu su mažyte 4u.gif

Atsakyti
Alfija, na, pagaliau bendravardė namuose thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif
Kuo nuoširdžiausi sveikinimai nuo mūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2013 01 15, 17:49)
Alfija, na, pagaliau bendravardė namuose  thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif
Kuo nuoširdžiausi sveikinimai nuo mūsų  4u.gif


Ačiū labai, galvoju, kad jau jūs kada sumaniusios visada atlėksit pažiūrėt tos bendravardės. Gražutė, mažutė. Ir mūsų bendravardei būtų įdomu pažiūrėt, kaip gyvos lėlės atrodo.
Atsakyti
alfija, nuosirdziausi sveikinimai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2013 01 15, 18:49)
alfija, nuosirdziausi sveikinimai! smile.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti