QUOTE(Renaya @ 2013 03 15, 14:57)
tikrai turi ir paprastos varškės
Lidl perku Pilos , 3 skirtingų riebumų buna ir supakuota skirtingais svoriais. kainops neparašysiu, senokai buvau, bet ~ 2,5 zl. 200g ar 250g.
O su ta trinta vaške gaunasi nuostabus varškės apkepas

O su ta trinta vaške gaunasi nuostabus varškės apkepas

gal ir nuostabus, bet man vaikui pakramsnot nesinori jos det, ji tokia sintetine grynai

i lidle nevaziuojam, o kauflande ar tesco, kaip ta paprasta varske vadinsis

o kaip del turgaus, ar rytoj ryte ka gero rasciau, kelinta musu laiku, reiketu jau buti kad dar gaut kokios mesos

pries pora menesiu tai mesa pabrangus buvo pvz tiek kauflande tiek tesco
